Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za spota :)

Opublikowano

EDRAVEN - robota wypas, przy okazji miło sie gadało - polecam wszystkim którzy potrzebują podkręcić swoje furki...

Cieszy mnie że jesteś zadowolony;) do następnego ;)

Opublikowano

EDRAVEN - robota wypas, przy okazji miło sie gadało - polecam wszystkim którzy potrzebują podkręcić swoje furki...

Ale kiedyś to tylko Vtech i nikt nie chciał o nikim innym słyszeć , Edraven robi dobrą robotę i każde auto będę u Ciebie zaopatrywał w witaminę ;)

Co prawda drogo jak cholera ale warto ;)

Opublikowano

Dlaczego nikt?

Opublikowano

Dlaczego nikt?

Robiłeś b7 w Vtechu ?
Opublikowano

Dlaczego nikt?

Robiłeś b7 w Vtechu ?

Tak

EDRAVEN - robota wypas, przy okazji miło sie gadało - polecam wszystkim którzy potrzebują podkręcić swoje furki...

Ale kiedyś to tylko Vtech i nikt nie chciał o nikim innym słyszeć , Edraven robi dobrą robotę i każde auto będę u Ciebie zaopatrywał w witaminę ;)

Co prawda drogo jak cholera ale warto ;)

BOSERON drogo?? Nie przesadzaj - 100zl to nie pieniądz...

Opublikowano

100 piechotą nie chodzi zwłaszcza jak w tej cenie dpf wycina toż to skandal

Opublikowano

Będą kolejne auta to jeszcze zejde z kosztow. Póki co 100 musi zostać.

A na poważnie to kto zadowolony może lajkowac i spamowac innych;)
https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/?ref=hl
Ważna informacja, od miesiąca robimy Toyoty i Lexusy po OBD i na stole, temat nie do ruszenia do niedawna. Zakres modyfikacji podobny jak w innych markach, Tuning, DPF, EGR off

Edytowane przez edraven

Opublikowano

:hi::kawa:

dzięki za spota :wink:

Gabriel jak zwykle niezastąpiony :naughty::thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Będą kolejne auta to jeszcze zejde z kosztow. Póki co 100 musi zostać.

A na poważnie to kto zadowolony może lajkowac i spamowac innych;)

https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/?ref=hl

Ważna informacja, od miesiąca robimy Toyoty i Lexusy po OBD i na stole, temat nie do ruszenia do niedawna. Zakres modyfikacji podobny jak w innych markach, Tuning, DPF, EGR off

To ja po raz kolejny wracam z tematem czy coś się ruszyło w kwestii likwidacji odcinania paliwa przy hamowaniu :-)
Opublikowano

To ja po raz kolejny wracam z tematem czy coś się ruszyło w kwestii likwidacji odcinania paliwa przy hamowaniu :-)

Dostepne to jest od dawna, oto co trzeba zmienic w sterowniku

Left foot braking

Set either of these to maximum to prevent throttle cut when left foot braking:

  • NWPMBBR - Minimum RPM for acc pedal value lockout on brake operation
  • VWPMBBR - Minimum speed for acc pedal value lockout on brake operation

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

To ja po raz kolejny wracam z tematem czy coś się ruszyło w kwestii likwidacji odcinania paliwa przy hamowaniu :-)

Dostepne to jest od dawna, oto co trzeba zmienic w sterowniku

Left foot braking

Set either of these to maximum to prevent throttle cut when left foot braking:

  • NWPMBBR - Minimum RPM for acc pedal value lockout on brake operation
  • VWPMBBR - Minimum speed for acc pedal value lockout on brake operation
Zrobisz? Nikt się tego tknac nie chce
Opublikowano

nie mam kabla do flashowania, niestety

kazda firma tuningujaca to robi...

Opublikowano

nie mam kabla do flashowania, niestety

kazda firma tuningujaca to robi...

Compsport nie potrafił tego zrobić, w TTC powiedział że jak to zrobi to ESP będzie świrować a V-tech że to zależy od sterownika czy się da czy nie a ja nie mam czasu żeby robić testy tylko potrzebuje kogoś kto zrobi na 100% bo już po przygodzie z CS nie bardzo mam ochotę na jakieś programy :-/
Opublikowano

z ciekawosci - jakiej przygodzie z CS?

Opublikowano

Dzien dobry

Opublikowano

Panowie, nie chce ktos moze Samsunga S5 Neo lub Htc Desire 820? Oba polskie, nowe, bez loka


nie mam kabla do flashowania, niestety

kazda firma tuningujaca to robi...

Compsport nie potrafił tego zrobić, w TTC powiedział że jak to zrobi to ESP będzie świrować a V-tech że to zależy od sterownika czy się da czy nie a ja nie mam czasu żeby robić testy tylko potrzebuje kogoś kto zrobi na 100% bo już po przygodzie z CS nie bardzo mam ochotę na jakieś programy :-/

tutaj zapytaj:

http://www.mobil-tech.pl/kontakt/

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

z ciekawosci - jakiej przygodzie z CS?

Mieli zrobić to odcinanie a nie zrobili a kasę wzięli większą niż konkurencja. Efekt programu też taki sobie, bardziej na papierze niż w realu więc odechciało mi się robienia jakichkolwiek wirusów i przy kolejnym aucie chyba sobie już podaruje, chyba że mi ktoś zagwarantuje efekt.

BTW

Potrzebuje też kogoś kto wyłączy mi żeglowanie w skrzyni automatycznej, nawet mam do tego jakieś schematy tylko potrzebny ktoś kto by to zlutował :-)

Pytałem kiedyś...

Opublikowano
To ja po raz kolejny wracam z tematem czy coś się ruszyło w kwestii likwidacji odcinania paliwa przy hamowaniu :-)

Ja się nauczyłem już na 2 razy gaz brać.

Z czasem nie bedzie to przeszkadzać jak szybko nuziami machasz :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.