Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie żartuje, mowię powaznie

Jak jest w miarę cicho to one wydają taki pisk bardzo niska częstotliwością

Któryś nie będzie wydawał to ten

Tylko do tego potrzebny jest ktoś kto będzie wrzucał wsteczny i włączał i wyłączał auto bo jak któryś nie działa to odlacza system pdc

To nawet nie jest pisk, ale takie cykanie jak np.: w zapalniczkach w kuchenkach gazowych, tylko zdecydowanie bardziej ciche.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie żartuje, mowię powaznie

Jak jest w miarę cicho to one wydają taki pisk bardzo niska częstotliwością

Któryś nie będzie wydawał to ten

Tylko do tego potrzebny jest ktoś kto będzie wrzucał wsteczny i włączał i wyłączał auto bo jak któryś nie działa to odlacza system pdc

To nawet nie jest pisk, ale takie cykanie jak np.: w zapalniczkach w kuchenkach gazowych, tylko zdecydowanie bardziej ciche.

True!!!

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie , zobacze pod kompem co sie stalo z czujnikiem parkowania ? Wrzucam wsteczny i piszczy z 5 sec poczym dzwiek ustaje i nie pika widzac przeszkode , wrzucenie wstecznego kolejny raz objawia sie bezwdziecznie , po zgaszeniu auta i wlaczeniu to samo

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wilgoć jest to i czujniki wariują. Czasami wystarczy poczekać aż wyschnie ;-) A tak to vagiem sprawdzisz który padł.

Opublikowano

Wilgoć jest to i czujniki wariują. Czasami wystarczy poczekać aż wyschnie ;-) A tak to vagiem sprawdzisz który padł.

Też na to liczyłem. Raz czy dwa zadziałał ma chwilę, ale skończyło się niestety na wymianie. Nie ma co czekać na cuda.

U mnie prawdopodobnie zaszkodziło mu wysokie ciśnienie z myjki ;)

Opublikowano

Panowie szukam transportu do Łodzi środa czwartek ??? może ktoś coś

Opublikowano

Dzień dobry wiosno !

Pany jakie urządzenie kupić do którego włożę kartę sim play z internetem , potrzebuje rozesłać sygnał , Aha dobrze by było zeby dało sie to podłączyć pod stałe zasilanie np w samochodzie

Prędkość tez ma znaczenie bo jak do lapka wkładam przez modem to Max prędkość około 4 Mb/s

No i jaka prędkość jestem w stanie uzyskać z takiej karty sim w najszybszym modemie

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Hi

mam takie: https://www.google.pl/search?q=huawei+e5377&rlz=1C1GIWA_enPL617PL618&biw=1336&bih=789&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwit8b3JhYvLAhVCaxQKHdZMCoUQ_AUIBigB

działa OK, prędkość zależy od ... wielu czynników. U mnie max 50 Mbps, są dni że jest i 4-5.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

mam takie: https://www.google.pl/search?q=huawei+e5377&rlz=1C1GIWA_enPL617PL618&biw=1336&bih=789&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwit8b3JhYvLAhVCaxQKHdZMCoUQ_AUIBigB

działa OK, prędkość zależy od ... wielu czynników. U mnie max 50 Mbps, są dni że jest i 4-5.

dzieki
Opublikowano

co bedziesz wrzucal?

Opublikowano

Szukam kół dla Ojca jak podejdą to wezmę

Kupiłem to urządzenie i nawet nie jest najgorzej

788c89d8d45db8a621869ad51e0abbea.jpg

Opublikowano
  • Autor

co bedziesz wrzucał

Jeszcze nie wiem , w sumie mam 3 koła na oku oczywiscie ORI Audi ;)

Opublikowano

Orizboczeniec ;)

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

:kawa::hi:

Opublikowano

co bedziesz wrzucał

Jeszcze nie wiem , w sumie mam 3 koła na oku oczywiscie ORI Audi ;)

oczywiscie wiem, ze musza byc ori :). pokaz co Ci po glowie chodzi.

Opublikowano

Ci to robią Benny Hill..

Zabrać Małopolsce dolary na walkę ze smogiem, a dać fundusze Rydzykowi..

Niech berety sprzedaje :facepalm:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19664795,nfosigw-zabral-pieniadze-na-walke-ze-smogiem-i-zgodzil-sie-na.html

Opublikowano

Panowie , zobacze pod kompem co sie stalo z czujnikiem parkowania ? Wrzucam wsteczny i piszczy z 5 sec poczym dzwiek ustaje i nie pika widzac przeszkode , wrzucenie wstecznego kolejny raz objawia sie bezwdziecznie , po zgaszeniu auta i wlaczeniu to samo

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wilgoć jest to i czujniki wariują. Czasami wystarczy poczekać aż wyschnie ;-) A tak to vagiem sprawdzisz który padł.

Podepne sie wagiem wieczorem jak wroce z mala od lekarza i zobacze co pokaze ,

Zapewne zeby wyjac czujnik trzeba zrzucac zderzak ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.