Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko jest

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hey, jestem tu nowy. Wcześniej na forum bmw oraz forum A5.. Spoty we wtorki w GK o 20 aktualne? dużo jest osób?

Siemka,

Zapraszamy parenaście osób jest ;)

Opublikowano

jest żyleta teraz :naughty:

20160224_194722.jpg

dobrzeeee daje :kox::thumbup1:

ile Cie taka przyjemność wyniosła i kto Ci bix ogarniał? moze byc PW

Opublikowano

Ale to chyba długie włączyłeś ;-)

Opublikowano

Ale to chyba długie włączyłeś ;-)

mijania przyjacielu :kox:

na dlugich jest dzien dookoła :naughty:

dobrzeeee daje :kox::thumbup1:

ile Cie taka przyjemność wyniosła i kto Ci bix ogarniał? moze byc PW

Gwerty rzezbil.

kupilem cale kompletne lampy juz przerobione na bix, dalem 1150zl.

Jesli chcialbym przerabiac swoje poprzednie to kosztowaloby to 800zl (przerobka, zalozenie soczewek intemo, przetwornice koito d4s, palniki nowe philipsa 4500k).

Nie jest to malo ale naprawde WARTO! Na zdjeciach tego tak nie widac, na zywo jest kocur :)

zasieg mają przeokrutny, zarowno mijania jak i dlugie ;)

na zdjeciu brama byla okolo 30m ode mnie, wjechalem wczoraj na ciemne osiedle i na bloku oddalonym okolo 100m ode mnie byla wyrazna linia odciecia swiatlocienia. A jak wrzucilem dlugie to byl pieknie caly oswietlony az po 4 pietro :D

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

No to moje bodajrze z C6 tak nie zamiatają ;-) Zresztą można kiedyś sprawdzić.

Opublikowano

No to moje bodajrze z C6 tak nie zamiatają ;-) Zresztą można kiedyś sprawdzić.

nie ma problemu, jak bedzie tylko okazja to zrobimy porownanie :)

dzisiaj zrobie jakies lepsze zdjecia 'w terenie' ;)

Opublikowano

Zmieniłeś tą zaminkę już ? Nie spada rura ?

Opublikowano

Zmieniłeś tą zaminkę już ? Nie spada rura ?

nie zmienilem, mam wsuwkę ale jeszcze nie zalozona, bedzie to robil Adrian bo jest jeszcze pare rzeczy do poprawy ale jak na razie czekam na termin...........

tymczasowo zalozylem opaske zaciskowa metalowa na ta wsuwke i trzyma, nie spada.

Opublikowano

no to tyle dobrze. Nie chcesz zmienić na większą ;-) ?

Edytowane przez OGr

Opublikowano

myslalem o gtb17, ale na razie zostanie tak jak jest

Opublikowano

Radziu, dziecko kochane - jakie gtb17?? przeciez nie tak dawno zmieniales turbine. jaka masz teraz?
jak bedziesz dalej tak jezdzil po parkingu w galerii, to rzeczywiscie moze byc szkoda tych lamp

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

w tej chwili jest awx

jezdze bardzo ostroznie :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

myslalem o gtb17, ale na razie zostanie tak jak jest

gdy będziesz zmieniał faktycznie turbo pakuj GTB22, jak wydmuchać uszczelkę pod głowicą to przynajmniej z porządnym pierdolnięciem :decayed:

Opublikowano

hahaha :grin:

no wlasnie zastanawialem sie czy jest sens isc w polsrodki czy nie wrzucic od razu czegos konkretnego jesli juz :P

ale raczej w tym aucie juz nic nie bede modzic, lepiej odkladac kase i kupic cos nowszego i dopiero dlubac ;)

Opublikowano

Taaaa, a ruszać nauczysz się z 3 biegu.

Opublikowano

hahaha :grin:

no wlasnie zastanawialem sie czy jest sens isc w polsrodki czy nie wrzucic od razu czegos konkretnego jesli juz[emoji14]ale raczej w tym aucie juz nic nie bede modzic, lepiej odkladac kase i kupic cos nowszego i dopiero dlubac ;)

Ze 2tyg temu przed zakupem bixów mówiłeś to samo [emoji2] kogo Ty oszukujesz?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

samego siebie :(

Opublikowano

Siemka Paniska :hi:

Potrzebuje ogarnąć jedna felgę 19 ( 2 przetarcia na rancie i oczywiście lakierowanie) ktoś coś ???????

Czaja i authentic cars ranty zrobią ale z lakierowaniem jest problem :(, s plus ogarną temat ale cena zabija :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.