Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sobie kupilem taka fajna szlifierke i mam jeszcze troche lakieru do zaciskow, moge sprobowac... :wink:

Edytowane przez _Gabriel_

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakby ktoś chciał polatać bokami...

https://www.facebook.com/anna.nubia.5/posts/1522285028075363

you can use all types of restarurant trays but Taco bell are the best :D

jest w reszcie sposób żeby B8 polatac bokiem ;):banan:

Opublikowano

Jutro jade na Śląsk - Ruda Śląska jak coś dzwoń :)
691 953 805

Opublikowano

ja sobie kupilem taka fajna szlifierke i mam jeszcze troche lakieru do zaciskow, moge sprobowac... :wink:

:grin:
Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

Juz nie bede mowil kto lubi takie okazje :decayed:

Co się Radziu pyskaty zrobił ostatnio :grin:

idze idze :P

jest żyleta teraz :naughty:

20160224_194722.jpg

1) gdzie sprawdzić po Vinie jak autko wyglądało po takim crashu a jeszcze przed przeróbką ? są jakieś ślady w internecie żeby można było to sprawdzić ?

2) Radimm gdzie robiłeś te xenony ?

Opublikowano

Juz nie bede mowil kto lubi takie okazje :decayed:

Co się Radziu pyskaty zrobił ostatnio :grin:

idze idze :P

jest żyleta teraz :naughty:

20160224_194722.jpg

1) gdzie sprawdzić po Vinie jak autko wyglądało po takim crashu a jeszcze przed przeróbką ? są jakieś ślady w internecie żeby można było to sprawdzić ?

2) Radimm gdzie robiłeś te xenony ?

ksenony robił niestety Radekst a nie ja :decayed:

Opublikowano

nie Radimm tylko Radekst i nie xenon tylko bixenon, u Gwertego.


o, widze ze juz mnie RADIMM uprzedzil :P

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Witojcie :hi:

Jadę dziś do Krynicy-Zdrój i jutro wracam (przez Nowy Sącz). Gdyby ktoś coś potrzebował, to PW albo kom.

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Witojcie :hi:

Jadę dziś do Krynicy-Zdrój i jutro wracam (przez Nowy Sącz). Gdyby ktoś coś potrzebował, to PW albo kom.

f*ck MUSLIM

To czołem nikt cię tu nie trzyma

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pany jest RNS-E LED 2012 rok (mapy 2014) z mojej Buni do kupienia. Stan ideał.

Sub BOSE ze srebrnym wzmac.

Felgi 17" Sline z oponami letnimi Dunlop Sport Maxx RT 225/45 (2 opony 2014, 2 opony 2015), o takie:

felgi.jpg

Dokładka na dwurure S-line w kolorze LZ9Y, stan idealny.

Ktoś, coś?

Opublikowano

:hi:

Pany jest RNS-E LED 2012 rok (mapy 2014) z mojej Buni do kupienia. Stan ideał.

Sub BOSE ze srebrnym wzmac.

Felgi 17" Sline z oponami letnimi Dunlop Sport Maxx RT 225/45 (2 opony 2014, 2 opony 2015), o takie:

felgi.jpg

Dokładka na dwurure S-line w kolorze LZ9Y, stan idealny.

Ktoś, coś?

Wziąłbym RNS-E ale jak by spolszczenie było :decayed::grin:

Opublikowano

:hi:

Pany jest RNS-E LED 2012 rok (mapy 2014) z mojej Buni do kupienia. Stan ideał.

Sub BOSE ze srebrnym wzmac.

Felgi 17" Sline z oponami letnimi Dunlop Sport Maxx RT 225/45 (2 opony 2014, 2 opony 2015), o takie:

felgi.jpg

Dokładka na dwurure S-line w kolorze LZ9Y, stan idealny.

Ktoś, coś?

Kielo felunek i RNS?
Opublikowano

Lennox, ile chcesz za rns'a i koła?

Opublikowano

RNS 2,2kzł

koła 2,2kzł

komplet 4,2kzł

Opublikowano

to jest ten RNS co mial Kerczi? :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.