Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ci to robią Benny Hill..

Zabrać Małopolsce dolary na walkę ze smogiem, a dać fundusze Rydzykowi..

Niech berety sprzedaje :facepalm:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19664795,nfosigw-zabral-pieniadze-na-walke-ze-smogiem-i-zgodzil-sie-na.html

Ręce opadają niestety........

Yoghurt , nie pokaże :):) Jak na razie to zobaczymy , jak się sprzedadzą to kupię jak nie to będę na nich jeździł ;)

ogólnie to felga u mnie jest ta :

7278d9a6a5fce548.jpg

a teraz 3 opcje :)

fb38ca658bb18c12.jpg

d5470b1c6d46c559.jpg

17533e236458efd1.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie dwójka najlepsza. Niech cie Bóg broni przed rotorami. Jakkolwiek ładne to oklepane do granic możliwości.

Opublikowano

Dla mnie dwójka najlepsza. Niech cie Bóg broni przed rotorami. Jakkolwiek ładne to oklepane do granic możliwości.

Popieram.

Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308850-cubrowoz-c7-30-tdi-avant-quattro-s-line-avant-b-o-20-303-ps-678-nm/page-27 tutaj dyskusja ale Rotory oklepane ? hmmm byc moze ale w Krakowie jeszcze ani jednej Szóstki na Rotorze nie widziałem.......

Opublikowano

Cuber 2

Opublikowano

jak dla mnie jedynka the best :)

rotory na bank odpadaja, sa ladne ale jest ich pelno.

Opublikowano
  • Autor

Jeden a dwa to głównie różnica kolorystyki ;)

Opublikowano

dwójki mi sie kojarzą z chinskimi podjebkami


i jedynki wygladaja masywniej

Opublikowano

nie do końca, bo jeszcze szlif na ramionach jest inny. Obie sa ładne ;)

Opublikowano

jak pisalem u Ciebie w temacie. imho opcja nr2 jest lepsza od tego co masz teraz. a co do rotorow - ja tam jestem fanem. udaly sie im te felgi. dodatkowo jesli sie nie myle to dla A6 jest tez wersja srebrna rotora

Opublikowano
  • Autor

jak pisalem u Ciebie w temacie. imho opcja nr2 jest lepsza od tego co masz teraz. a co do rotorow - ja tam jestem fanem. udaly sie im te felgi. dodatkowo jesli sie nie myle to dla A6 jest tez wersja srebrna rotora

No własnie nie ma ...... jak by była to już dawno bym je miał u siebie......

opcja 1 i 2 to jest ta sama felga różnica w kolorystce

Opublikowano

jak pisalem u Ciebie w temacie. imho opcja nr2 jest lepsza od tego co masz teraz. a co do rotorow - ja tam jestem fanem. udaly sie im te felgi. dodatkowo jesli sie nie myle to dla A6 jest tez wersja srebrna rotora

No własnie nie ma ...... jak by była to już dawno bym je miał u siebie......

opcja 1 i 2 to jest ta sama felga różnica w kolorystce

inny szlif, delikatniej wygląda koło.

Opublikowano

a do mnie wlasnie dotarla paka

20160223_134254_Kopia.jpg

a w niej...

BIXY! :kox:

soczewki intemo, przetwornice koito d4s, palniki nowe philipsa :D

20160223_135305_Kopia.jpg

Opublikowano

A spryski i sapomoziom gdzie ? ;-)

Opublikowano

pewnie ze sa

Opublikowano

pewnie ze sa

...jeżdżą jeszcze na innym aucie.

Opublikowano

ta, Tyś widział

Opublikowano

a teraz 3 opcje :)

fb38ca658bb18c12.jpg

d5470b1c6d46c559.jpg

17533e236458efd1.jpg

Jak dla mnie Te co masz albo Rotor pozostałe za delikatne w stosunku do masy/bryły Twojej A6 :wink:

Opublikowano

A ja bym właśnie rotora założył do c7 pasuje idealnie , a oklepane.....nie wydaje mi sie , moze w Niemcowi tak.

Opublikowano

tylko jedynka

rotor fajny ale do b8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.