Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak w ogóle to nie ma sensu dzwonić na 112 tylko pod konkretny numer służby np 999 bo dyspozytor 112 traci czas słuchając Twojej nawijki żeby na koniec przekierować Cię do konkretnej służby. Tak sie dzieje szczególnie w mniejszych miastach

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ruks daj Vin

Fanta jestem pod tym nr. który podał Radek

Opublikowano

Ruks daj Vin

Fanta jestem pod tym nr. który podał Radek

z Kerczim juz gadalem :wink: ale nr zapisałem

Opublikowano

oki

Opublikowano

JAK SIE SPRAWUJE TEN UCHWYT DO TELEFONU PRZYCZEPIONY do kratki nawiewu? nie znalazłęm jeszcze odpowiedniego?

82a1b03606366ff2f2a0c445a15285d2.jpg

Jak coś to pisać na pw [emoji2]

Gabriel będziesz dziś?

Edytowane przez MOHITO

Opublikowano

Ruks daj Vin

Fanta jestem pod tym nr. który podał Radek

Poszło sesemesem. A 516626... nie aktualny, wykasować?

Opublikowano

Ruks daj Vin

Fanta jestem pod tym nr. który podał Radek

Poszło sesemesem. A 516626... nie aktualny, wykasować?

wykasować

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś będę zastępczym niestety..... :kwasny:

Opublikowano

coś się stało czy serwis?

Opublikowano

Hejka

Ktoś mi na forum doradzał ostatnio wymianę sprzęgła do B8 na mocniejsze..zapamiętałem ze od C7 - kto się przyzna ?

jakiś numer tego sprzęgła..bo doprowadzę Bełtowskiego do rozpaczy :)

BTW.wiecie ile kosztuje autoryzowana wymiana sprzęgła z częściami >... WOW !

Opublikowano

Hejka

Ktoś mi na forum doradzał ostatnio wymianę sprzęgła do B8 na mocniejsze..zapamiętałem ze od C7 - kto się przyzna ?

jakiś numer tego sprzęgła..bo doprowadzę Bełtowskiego do rozpaczy :)

BTW.wiecie ile kosztuje autoryzowana wymiana sprzęgła z częściami >... WOW !

tutaj caly temat - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227706-sprzeglo-sie-slizga-po-chipie-20-tdi-cr/page-1

"0B1198141GX taki zestaw wrzucałem :hi:

U mnie siedzi z A6 4G 0B1 141 117 K

Kody silnika CGLC CGLD CGLE

ETKA podaje ze silnik 3.0 TDI ( CLAB) w manualu ! ......ma ten sam docisk

jeszcze jedna uwaga :wink: w A4 B8 POLIFT ten zestaw pojawił sie jako doposazenie :)"

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Kerczi zgadzam sie każdy narzeka na Policję ale jak problem włamanie czy dostaniesz po buzi na mieście to każdy dzwoni i prosi o pomoc. Ja rozumiem ze standardy trzeba podnosić widocznie jeszcze potrzeba czasu , nie zgodzę sie z porównywaniem rozmowy 999 a 997 , wiem o czym mowię bo sam odbierałem ten telefon kilka lat i byłem aż nadto uprzejmy fachowy rzeczowy i konkretny ; ) teraz moi Koledzy robią to równie dobrze. Martwi jednak sytuacja która dzieje sie na gorze tej instytucji mam na myśli dymisje komendanta głównego , to kpina i niestety rzutuje na obraz całości .

Opublikowano

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia

Opublikowano

Panowie ma ktos manula jak wyjac przednie lampy ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Racja pewnie tak jest. Wiele rzeczy nie podoba mi sie w tej instytucji ale pewnie w każdej firmie znalazłoby sie coś do poprawienia , zauważam ze od roku 90 z każdym rokiem społeczeństwo nabiera większego zaufania do Policji , kompetencje i obsługa obywatela tez idzie do góry . Myśle ze dzieje sie tak dlatego ze komunistyczni milicjanci odeszli już na emerytury w znacznej większości i mentalność wewnętrzna tez sie zmienia

Opublikowano

Ja dziś będę zastępczym niestety..... :kwasny:

wydech rezamy czy jeszcze nie? :)

Opublikowano

Wydech..... Kolizja nie wydech

Opublikowano
  • Autor

lepiej nie gadać co ........... :facepalm:


:)

A tak na poważnie to Audiola lakieruje sobie ryjek ( zderzak po folii w stanie dramatycznym na krawędziach ) i dolną część dupci ( również po foli zderzak dramat na łączeniach ) :) może jeszcze polerka wpadnie jak będzie czas na to ;)


Wydech..... Kolizja nie wydech

Chyba TY ! :)

Opublikowano

Wystarczy zrobić lagi vcdsem i bedziesz miał odpowiedz

A regeneracja Jaworzno, Mielec .....

Właśnie reklamuje turbo z Mielca bo mi puszcza olej, po drodze, tak naprawdę przy regeneracji turbo nigdy nie ma 100% pewności, że będzie działać prawidłowo u mnie rzekomo wszystko w środku było nowe).

Opublikowano

EDRAVEN - robota wypas, przy okazji miło sie gadało - polecam wszystkim którzy potrzebują podkręcić swoje furki...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.