Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, skotyman napisał:

Na spoty nie przyjezdza, ludzi nie poznaje.. Oj @D4NTE...

niestety ostatio totalny brak czasu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 18.10.2018 o 22:19, D4NTE napisał:

Kurcze nie widziałem Cię, gdzie mnie mijaleś ? 

Na tej spapranej kostce przed urzędem, dziś też..

Opublikowano
Teraz, Shadow napisał:

Na tej spapranej kostce przed urzędem, dziś też..

Człowiek rano zaspany  :facepalm:. Puść jakieś światła albo sygnał to może zauważę :dziura:

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :)

 

ps. Jak po wyborach :D 

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

Siemka all :)

 

ps. Jak po wyborach :D 

Tak jak i przed :kawa:

Opublikowano

Powitać :hi:

kto dziś będzie na spocie?

Opublikowano
  • Autor

Ja Powinienem dziś w końcu dojechać  :)  

Opublikowano

Ja też się pojawię. Weźmie ktoś VAGA?

Opublikowano
4 godziny temu, Cuber napisał:

Ja Powinienem dziś w końcu dojechać  :)  

Jednak się nie pojawię wybrzuszyło mi oponę z tyłu szukam czegoś tym strach jeździć :/

Opublikowano
7 godzin temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

kto dziś będzie na spocie?

ja się dzisiaj chętnie pojawię

Opublikowano
49 minutes ago, Marcin_K said:

Jednak się nie pojawię wybrzuszyło mi oponę z tyłu szukam czegoś tym strach jeździć ?

w b8? :o

Opublikowano

Mialem sobie dzisiaj spota odpuscic, ale jak taka smietanka krakowska ma sie pojawic to wbijam.

Opublikowano
Godzinę temu, skotyman napisał:

w b8? :o

Tak

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Dzięki Panowie za wczorajszego spota (było śmiechu co niemiara) :ok2:

Opublikowano
15 godzin temu, Marcin_K napisał:

Jednak się nie pojawię wybrzuszyło mi oponę z tyłu szukam czegoś tym strach jeździć ?

Coś wykombinował? Myślałem, że zobaczę Twój nowy nabytek:oczko:

Opublikowano
4 godziny temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi::kawa:

Dzięki Panowie za wczorajszego spota (było śmiechu co niemiara) :ok2:

chyba trzeba zmienić kierunek na BMW :eusathink:

bo w tych autach wygląda , że życie jest dużo ciekawsze i człowieka bardziej cieszy otaczający świat

Opublikowano
9 godzin temu, D4NTE napisał:

Coś wykombinował? Myślałem, że zobaczę Twój nowy nabytek:oczko:

Biły koła podczas jazdy okazało się że wywaliło bułe na wewnętrznej części opony szukam czegoś bo tam nie mam zapasu tylko zestaw naprawczy ?

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano
21 godzin temu, FANTOMAS napisał:

chyba trzeba zmienić kierunek na BMW :eusathink:

bo w tych autach wygląda , że życie jest dużo ciekawsze i człowieka bardziej cieszy otaczający świat

"Będziesz Miał Wypadki" :lol1:

Opublikowano
16 godzin temu, Marcin_K napisał:

Biły koła podczas jazdy okazało się że wywaliło bułe na wewnętrznej części opony szukam czegoś bo tam nie mam zapasu tylko zestaw naprawczy ?

podjedz pod hutę do chłopaków może coś mają ciekawego albo nawet jakąś jedną szt opony z tego modelu ?

Opublikowano
21 minut temu, D4NTE napisał:

podjedz pod hutę do chłopaków może coś mają ciekawego albo nawet jakąś jedną szt opony z tego modelu ?

Dante, daj namiar na chłopaków z Huty od opon

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.