Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać szanowne grono :hi:

Jak ma ktoś ochotę oddać głos na moją propozycję na foto wrześniowe do kalendarza to link poniżej :drinks:

 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elo.

Pamiętacie takie cudo?

Bawiłem się tym w pracy przez pół nocy, bez wcześniejszej polerki, glinkowania itp.

Efekt jest, zobaczymy jak długo się utrzyma i czy sprawdzi się w czasie deszczu.

 

f624bb7e4c29b6dea590cb05e617.jpg

20180928_233451_HDR.jpg

20180928_233337_HDR.jpg

Opublikowano
W dniu 20.09.2018 o 12:49, Marcin_K napisał:

Witam,

jakby ktoś szukał, słyszał że ktoś coś  :) mam do sprzedania dwa dystanse 16mm 5x112 z pierścieniem centrującym praktycznie nówki - kupione w firmie ring auto tuning na katowickiej w Krakowie. Cena 80zł za 2 szt.

nieaktualne sprzedały się

Opublikowano

Witam, rzucam temat wiem, że jest tego dożo sporo czytałem ale chciałem jeszcze kilu opinii. Co sądzicie o skrzyniach automatycznych multitronic w audi a4 b8 po 2010 roku? Wiem ze do jazdy skrzynia polecana ale kwestia awaryjności i tu rożnie piszą awaryjna, jak się dba nieawaryjna, jedni wymieniają olej drudzy nie. Miał ktoś jakieś doświadczenia. Bedę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.

Opublikowano

widze że jak nie ma Zahara na spocie dzień wcześniej to nikt gęby na forum nie otworzy 

 

Siema z rana :hi:  

Opublikowano

Siemka :hi: 

Opublikowano
49 minut temu, edraven napisał:

widze że jak nie ma Zahara na spocie dzień wcześniej to nikt gęby na forum nie otworzy 

 

Siema z rana :hi: 

To może ja coś wrzucę dla zachęty. Zakupy w Bonarce i taki miły widok na parkingu.

2 x SQ7...jeden za 500+, drugi to pewnie prezent od bezdomnego ??

 

 

sq7_HDR.jpg

sq7.jpg

Opublikowano

Da się? Da się!

FB_IMG_1538604712870.jpg

FB_IMG_1538604706172.jpg

Opublikowano
13 godzin temu, edraven napisał:

widze że jak nie ma Zahara na spocie dzień wcześniej to nikt gęby na forum nie otworzy 

 

Siema z rana :hi: 

Ciebie pierwszego poinformuję jak ponownie się zjawi u nas z nowym modelem OOOO :)

Opublikowano

Fajne te nowe ekrany mowili.. 

5932A113-E1A1-4A74-B829-1297F9C1E571.jpeg.eb30ae74ce48cfe2b0de7811232681ec.jpg

Opublikowano

Powitać :hi:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
W dniu 4.10.2018 o 10:45, skotyman napisał:

Fajne te nowe ekrany mowili.. 

5932A113-E1A1-4A74-B829-1297F9C1E571.jpeg.eb30ae74ce48cfe2b0de7811232681ec.jpg

Mamy zbyt plebejskie palce do nich

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota! 
Jak zawsze miła, kulturalna wymiana poglądów - było mi bardzo miło :hi:

Opublikowano

Witam. Gdzie w Krk polecacie sprawdzoną hamownie? Pzdr ?

Opublikowano

Marcin_K graty nowej furmanki ?

 

p.s. mam do sprzedania VCDS 15.7.1 jakby ktoś poszukiwał

Opublikowano

Marcin pochwal się coś kupił.

Opublikowano
12 godzin temu, ...radek... napisał:

Witam. Gdzie w Krk polecacie sprawdzoną hamownie? Pzdr ?

Autotest jest to hamownia FWD jana pawła II na terenie politechniki

Opublikowano
13 godzin temu, ...radek... napisał:

Witam. Gdzie w Krk polecacie sprawdzoną hamownie? Pzdr ?

V-TECH

150,00

Opublikowano
19 godzin temu, KERCZI napisał:

Marcin_K graty nowej furmanki ?

 

p.s. mam do sprzedania VCDS 15.7.1 jakby ktoś poszukiwał

Dzięki ile VCDS?

Będę się chwalił we wtorek ?

Edytowane przez Marcin_K

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.