Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Enigma Serwis,  ul. , ja jak się dowiadywałem to wyciągnięcie pinów immo, przekładka licznika + adaptacje kluczyków  450zł. a pytałem kolo marca-kwietnia,   mam jeszcze fachowca w Gaju, trochę tańszego ale musiałbym poszukać gdzieś kontaktu do niego, jak będziesz zainteresowany daj znać to poszukam:)

ew.jak ci nie zależy zabardzo na czasie, to wyślij obydwa liczniki do kolegi Galetto, on ci powinien wysyłkowo wszystko ogarnąć

Edytowane przez YoGi1984
dopisek

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest tu ktoś od gazu albo może polecić kogoś ? Potrzebuję zalegalizować butlę w aucie z zagranicy albo po prostu ją wymienić. Solidnie i w tym tygodniu. Niestety żadne fugazi, srazi nie odbierają telefonów.

Opublikowano

Legalizować chyba się nie opłaca bo koszta nie wiele mniejsze niż nowa butla:)

Opublikowano
W dniu 23.07.2018 o 13:27, YoGi1984 napisał:

Enigma Serwis,  ul. , ja jak się dowiadywałem to wyciągnięcie pinów immo, przekładka licznika + adaptacje kluczyków  450zł. a pytałem kolo marca-kwietnia,   mam jeszcze fachowca w Gaju, trochę tańszego ale musiałbym poszukać gdzieś kontaktu do niego, jak będziesz zainteresowany daj znać to poszukam:)

ew.jak ci nie zależy zabardzo na czasie, to wyślij obydwa liczniki do kolegi Galetto, on ci powinien wysyłkowo wszystko ogarnąć

Dzięki za informacje :) Trochę jeszcze poszperałem w sieci i znalazłem coś takiego:

https://pl-pl.facebook.com/VAG-Serwis-Kolasińscy-781589361894310/

Jestem u nich umówiony na wymianę licznika, koszt 250pln. Pan z którym rozmawiałem bardzo konkretny i rzeczowy. Dam znać czy udało sie odpalić zegary z eSy w a4.

Opublikowano

Patrząc z boku  łatwo się pomylić z C7

Przód nawiązanie do nowego A7 natomiast tył .....te imitacje rur to takie plastikowe agro , że :doh:

Nie rozumiem po co imitować coś co było zrobione wcześniej i dobrze wyglądało. W aucie za takie pieniądze takie imitacje nie powinny mieć miejsca zwykłe szkłem pupy wycieranie.

No i cena........

to nie był jakiś grubas ale 450tyś za 3,0TDI i to jeszcze to "zwykłe"

Popatrzcie na wyświetlacz MMI widać że nikt się jeszcze nie bawił bo był tylko jeden odbity paluch na środku ekranu ale widać to od razu bo ekran się błyszczy jak psu jaja. To też będzie raczej minus bo ekran będzie pewnie cały w paluchach no i ciekaw jestem jak jest z widocznością w słońcu.

 

20180725_170227[1].jpg

20180725_170303.jpg

 

20180725_170242.jpg

20180725_170221.jpg

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Wszystko spoko tylko ten tył ma tyle lini, że wygląda jakby spadł na niego fortepian i pogiął się w harmonijkę. 

Opublikowano
15 minut temu, werbel napisał:

Wszystko spoko tylko ten tył ma tyle lini, że wygląda jakby spadł na niego fortepian i pogiął się w harmonijkę. 

no dokładnie trochę przerost treści nad formę

i chce zaznaczyć że to jest s-line

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Niestety taki trend chyba w większości marek. Tu jakiś plasticzek, tu sztuczny wlocik, tu kawałek chromu, tu jeszcze jeden emblemat. Jakby designerom na akord płacili. ?

Opublikowano

@Shadow ?

IMG-20180727-_WA0001.jpg

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie ! Jak zawsze bardzo zabawnie ?

Opublikowano

Ma ktos zbednego starego vcdsa i chcialby sie pozbyc ? Odkupilbym do b7, bo moj przepadl gdzies.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
W dniu 13.08.2018 o 12:30, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Może na spocie? ?

Opublikowano

Jak mi się SUV-y średnio podobają to ........ to miażdży jądra na żywo

 

 

20180817_174320.jpg

20180817_174329.jpg

20180817_174345.jpg

20180817_174353.jpg

20180817_174408.jpg

Opublikowano

jedyne pińcet+ i sie można lansować

 

20180817_174308.jpg

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

:siema:

 

39404699_2118295175165161_11130715481990

Opublikowano
29 minut temu, miodzio napisał:

:siema:

 

39404699_2118295175165161_11130715481990

Pacz Pan co się porobilo

Opublikowano
17 godzin temu, miodzio napisał:

:siema:

 

 

Ale urwał :D

 

Opublikowano
21 godzin temu, FANTOMAS napisał:

jedyne pińcet+ i sie można lansować

 

 

Lansować SUVem? eee :tonguemad:

A tak zupełnie poważnie - koła 22" więc doszliśmy już do rozmiarów opon ciężarowych w osobówkach... co dalej?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.