Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, countryFan napisał:

 

Lansować SUVem? eee :tonguemad:

A tak zupełnie poważnie - koła 22" więc doszliśmy już do rozmiarów opon ciężarowych w osobówkach... co dalej?

long-vehicle-dog-sign-on-260nw-453366433

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, FANTOMAS napisał:

long-vehicle-dog-sign-on-260nw-453366433

Czekam,aż miłośnicy tuningu zaczną wsadzać koła np. od Volvo A60H ( 33.25R29 ) ;)

My tu żartujemy, a znam przypadek gościa, który kupił Hummera H1 i okazało się, że ze względu na DMC musi mieć kat C żeby tym jeździć. Mina gościa bezcenna :D

Opublikowano
W dniu 18.08.2018 o 13:37, FANTOMAS napisał:

Jak mi się SUV-y średnio podobają to ........ to miażdży jądra na żywo

20180817_174320.jpg

20180817_174329.jpg

20180817_174345.jpg

20180817_174353.jpg

20180817_174408.jpg

Robi wrażenie ale cena...?

Opublikowano

Niby facet wiezie sobie telewizor, ale jak popatrzysz po raz kolejny :) :) :) 

 

comment_nguSzJNKkDhsZe6GCvQFsGYBgpny1Ve7

Opublikowano

Z cyklu czy A4 Allroad to prawdziwa terenówka? Wychodzi, że tak tylko później trzeba odwiedzić ASO...

Na początku nudy ale akcja zaczyna się od ok 4 min.

https://youtu.be/72JgOsEXXWQ

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powitać...trochę mnie tu nie było...

 

jakby ktoś szukał to jest na sell a6 c6 w sedanie 2.0tdi i A4 b8 w avancie 2.0tdi odwalona na grandę z fotelami z s4, bangiem i praktycznie wszystkim co się dało tam włożyć...

 

obydwa bezwypadkowe

 

 

Opublikowano
  • Autor

Siemka Wszystkim po dłuższej nieobecności ;)

 

 

 

Opublikowano

Gdzie to się prezes podziewał tyle czasu? Cuber na spoty nie przyjezdza i frekwencja spada.. ?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, skotyman napisał:

Gdzie to się prezes podziewał tyle czasu? Cuber na spoty nie przyjezdza i frekwencja spada.. ?

Spoko będę w następny Wtorek ;) 

 

Frekwencja słaba bo wakacje uroply etc 

Opublikowano

@FANTOMAS w nawiązaniu do Twojej opowieści na temat otwierania klapy z kopa ? 

 

Opublikowano

Powitać :hi:

 

Opublikowano

:hi:

Siemka 

zamówiłem sobie nowe fele na zimę 8j szer oczywiście ori i stoję przed dylematem jaki rozmiar opony wybrać czy 245/40 r 18 czy 225/45 r18 co byście polecili? (teraz miałem 245/40 i to jest rozmiar zalecany przez fabrykę)

Opublikowano
3 godziny temu, D4NTE napisał:

:hi:

Siemka 

zamówiłem sobie nowe fele na zimę 8j szer oczywiście ori i stoję przed dylematem jaki rozmiar opony wybrać czy 245/40 r 18 czy 225/45 r18 co byście polecili? (teraz miałem 245/40 i to jest rozmiar zalecany przez fabrykę)

 

Ciekawe czy to tak sezonowo czy już na zawsze Dante będzie musiał sam do siebie pisać raz na tydzień. :)

245 to straszne pączki na 8J. Teraz w A5 tak mam i po przesiadce z 225/40 na 9.5J mam wrażenie, że choć trochę przez to samochód mi bardziej pływa i mam mniejszą pewność jazdy w łukach mimo, że powierzchnia kontaktu z nawierzchnią jest niby większa (tu i tu gwint na tej samej wysokości). Totalnie mogę też się mylić.

Edytowane przez werbel

Opublikowano

Ori w a3 8v sedan na 8” zakładają 225/40. 245 to chyba za dużo. Szukaj 8.5” lepiej nadkole wypełni ?

Opublikowano

Miałem w B7 Sline  19 cali 235/35 to było za nisko i za twardo

A skoro już tu jestem to wrzucę kilka fotek żeby się z Wami podzielić.

Taka sytuacja w Bonarce:

20180908_131255_HDR.jpg

20180908_131218_HDR.jpg

20180908_131209_HDR.jpg

20180908_131132_HDR.jpg

20180908_131104_HDR.jpg

Można dotykać, wsiadać (wzwód w pakiecie) i marudzić.

Brać bo okazja 450 440zł brutto

Edytowane przez Lopezzz

Opublikowano
6 godzin temu, D4NTE napisał:

:hi:

Siemka 

zamówiłem sobie nowe fele na zimę 8j szer oczywiście ori i stoję przed dylematem jaki rozmiar opony wybrać czy 245/40 r 18 czy 225/45 r18 co byście polecili? (teraz miałem 245/40 i to jest rozmiar zalecany przez fabrykę)

225/40

Opublikowano
17 godzin temu, werbel napisał:

 

Ciekawe czy to tak sezonowo czy już na zawsze Dante będzie musiał sam do siebie pisać raz na tydzień. :)

245 to straszne pączki na 8J. Teraz w A5 tak mam i po przesiadce z 225/40 na 9.5J mam wrażenie, że choć trochę przez to samochód mi bardziej pływa i mam mniejszą pewność jazdy w łukach mimo, że powierzchnia kontaktu z nawierzchnią jest niby większa (tu i tu gwint na tej samej wysokości). Totalnie mogę też się mylić.

oby nie ?

co do pączków 245/40 to wg mnie nie ma tragedii na gwincie. W końcu jest to rozmiar dedykowany przez fabrykę. Komfort jest wg mnie ok.

2dcig51.jpg

2vmehs3.jpg

jak kupiłem swoją to stała właśnie na 225/45 tylko że była na seryjnym zawieszeniu i felgi były repliki o szer 7,5J .Wówczas miałem uczucie takiego nieprzyjemnego pływania w zakrętach.

Tyle że auto dopiero co kupione i myślałem że wina wysłużonych opon ?

137c6c1d80dcf056e916a50b741f379a.jpg

Chyba jednak kupię 245/40R18

Edytowane przez D4NTE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.