Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@fantowski rozmiar idealny pod A3, Golfy itp. Mogę wrzucić info na a3-club.net jeśli nie masz tam konta :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, fantowski napisał:

dzień dobry ?

:hi:

 

Lato? miało być, ale dobrze że nie założyłem bo okazało się że opona z 2014r juz z boku peknięta. Trzeba coś szukać na szybko teraz.

Opublikowano
12 minut temu, edraven napisał:

:hi:

 

Lato? miało być, ale dobrze że nie założyłem bo okazało się że opona z 2014r juz z boku peknięta. Trzeba coś szukać na szybko teraz.

sprzedam Ci moje ? bedzie fajny naciąg ?

Opublikowano

225 na 8.5 to żaden naciąg :D

Opublikowano
6 minut temu, edraven napisał:

225 na 8.5 to żaden naciąg :D

to dogadani?? ?

Opublikowano
2 minuty temu, fantowski napisał:

to dogadani?? ?

A dorzucisz pająka? i lustro prawe od 126p :D

Opublikowano
W dniu 19.03.2019 o 09:49, skotyman napisał:

siemka :hi: jak tam panowie, lato juz wrzucone? 

U mnie lato od 8 marca. ?

Opublikowano
2 godziny temu, Krzysztof.95 napisał:

U mnie lato od 8 marca. ?

U mnie też. Niektórzy pamiętają ze zlotów te felgi jeszcze jako chromowane, to było dawno temu. Zrobiły się wżery i nie wyglądało to zbyt ciekawie więc teraz są lakierowane.

Może szału nie ma, ale jest na czym jeździć.

20190301_174605.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Lopezzz napisał:

U mnie też. Niektórzy pamiętają ze zlotów te felgi jeszcze jako chromowane, to było dawno temu. Zrobiły się wżery i nie wyglądało to zbyt ciekawie więc teraz są lakierowane.

Może szału nie ma, ale jest na czym jeździć.

20190301_174605.jpg

Ile dałeś w końcu za regeneracje? Bo pamietam jakiś gruby $$ się szykowal

Opublikowano

Udało mi się to opędzić za parę stówek, ale facet powiedział że nigdy więcej i za żadne pieniądze czegoś takiego już się nie podejmie.

Nie jest to oczywiście fachowa robota bo zostało kilka śladów po wżerach jak się dobrze przyjrzeć, na przyszły sezon oddam do malowania i tafią do Q5 jak dobrze pójdzie. Polerowanie wibracyjne to wydatek 25 zł za cal, czyli 19x4x25=?, kompletnie się nie opłacało.

 

20190222_080112.jpg

Edytowane przez Lopezzz

Opublikowano

Wybiera się ktoś na zlot w piątek? Czy wszyscy we czwartek już jadą??

Opublikowano
49 minut temu, Transitpower napisał:

Wybiera się ktoś na zlot w piątek? Czy wszyscy we czwartek już jadą??

Ja w piątek wieczorem jadę...

Opublikowano
W dniu 21.03.2019 o 23:49, edraven napisał:

Ja w piątek wieczorem jadę...

Kurcze, troche za późno... Chciałbym się z kimś zabrać do Bukowiny ale nie wieczorem  :kwasny: Wieczorem to chciałbym już być na lekkim znieczuleniu miejscowym :drinks:

Czy ktoś jeszcze wybiera się w piątek?? Bo jeśli nie, to będę musiał szukać podwózki w temacie Bla Bla....

Opublikowano

Witam,

czy kupię w normalnych pieniądzach w ASO spryskiwacze mgiełkowe do B8? Nie pamiętam kto, ale ktoś mówił o tym ostatnio na spocie, że bodajże od A6 podchodzą P&P?

Opublikowano

Tak, to ja mówiłem, ze kupisz za 100pln za komplet ;) u mnie w temacie jest zdjęcie z numerami tych spryskiwaczy 

Opublikowano
44 minuty temu, skotyman napisał:

Tak, to ja mówiłem, ze kupisz za 100pln za komplet ;) u mnie w temacie jest zdjęcie z numerami tych spryskiwaczy 

Dzięki ?

Opublikowano

Powitać :hi:

Dzięki za spota ?

Opublikowano

siemka:hi:

Opublikowano
W dniu 24.03.2019 o 19:55, skotyman napisał:

Tak, to ja mówiłem, ze kupisz za 100pln za komplet ;) u mnie w temacie jest zdjęcie z numerami tych spryskiwaczy 

Ja teraz zamówiłem z ASO tyle że przez Allegro 56 zł/ szt. ?

https://allegro.pl/oferta/dysza-spryskiwacza-audi-a7-sportback-4g8955987a-7842776139

Jutro będą ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Jeśli chodzi o stosunek ceny do zadowolenia użytkownika to chyba jeden z lepszych modów jakie można zrobić :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.