Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, edraven napisał:

Pozdrowienia z Kambodży ;)

IMG_20190209_160225.jpg

:kox:

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

dzięki za głosy Panowie?

@KERCZI wszystkiego najlepszego :drinks:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

@KERCZI 100 lat

Opublikowano
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

dzięki za głosy Panowie?

@KERCZI wszystkiego najlepszego :drinks:

Jeśli byście chcieli np. autograf wiceprezydenta USA to dzwońcie może wam załatwi bo ostatnio buja się po knajpach z szychami z secret service.

Nawet już odznakę dostał.

Proponują mu czy aby nie chciałby zająć stanowisko strażnika texasu bo ponoć czak już nie wydala z półobrotu.

IMG_6003.jpg

Opublikowano

Dzięki Panowie...

 

Fantomas...nic się nie martw załatwiłem Ci taka odznakę ?

 

 

Ale faktycznie powiem Wam ze bawią się grubo ?

 

A206EAA8-5FFF-4B67-89D8-CA701059A0F5.jpeg

669F4E2B-626A-44FA-9ADF-6CFB8301BB87.jpeg

62FD701F-36D1-4C4F-B204-D9D73BECEA94.jpeg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano
12 godzin temu, KERCZI napisał:

Dzięki Panowie...

 

Fantomas...nic się nie martw załatwiłem Ci taka odznakę ?

 

 

Ale faktycznie powiem Wam ze bawią się grubo ?

 

A206EAA8-5FFF-4B67-89D8-CA701059A0F5.jpeg

669F4E2B-626A-44FA-9ADF-6CFB8301BB87.jpeg

62FD701F-36D1-4C4F-B204-D9D73BECEA94.jpeg

Karol, czym w rodzinie jezdziliście jak całe moce zostały zaangażowane ? 

Opublikowano
6 godzin temu, edraven napisał:

Karol, czym w rodzinie jezdziliście jak całe moce zostały zaangażowane ? 

No Zuzia trochę skwaszona bo musi PeKaeSem do pracy latać 
 

19 godzin temu, KERCZI napisał:

Fantomas...nic się nie martw załatwiłem Ci taka odznakę ?

no ja myślę ..... i ze dwa stingery

coś czuję , że Karol idzie na Miśka 2 i niedługo będziemy do niego mówić "czołem panie ministrze"

Opublikowano

siemanko ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, fantowski napisał:

siemanko ?

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Powitać

Opublikowano

dawno Was nie widziałem :wink: muszę podskoczyć na spocika

nerwowo widzę że ostatnio tutaj było.. ja mam 2.0 CFGB na DSG i przechodziło mi przez myśl by robić program ale na tym tylko skończylo się.. 

Opublikowano
46 minut temu, fantowski napisał:

dawno Was nie widziałem :wink: muszę podskoczyć na spocika

nerwowo widzę że ostatnio tutaj było.. ja mam 2.0 CFGB na DSG i przechodziło mi przez myśl by robić program ale na tym tylko skończylo się.. 

Zapisz sie do Bukowiny!

Opublikowano

Dzięki Panowie za oddane głosy do kalendarza :gicior: 41% :kox:

Opublikowano

Siema dziewczyny ?

Opublikowano

Siema ?

Opublikowano
W dniu 14.02.2019 o 04:51, edraven napisał:

Karol, czym w rodzinie jezdziliście jak całe moce zostały zaangażowane ? 

Edziu nie całe ?

 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj troszkę cieplej i zawrót głowy w Krakowie by umyć samochód na myjni ręcznej ehhhh 

Opublikowano
W dniu 15.02.2019 o 17:36, fantowski napisał:

dawno Was nie widziałem :wink: muszę podskoczyć na spocika

nerwowo widzę że ostatnio tutaj było.. ja mam 2.0 CFGB na DSG i przechodziło mi przez myśl by robić program ale na tym tylko skończylo się.. 

Fanta, nie cykaj się tylko rób ;) masz dobre DSG więc bez stresu. 

Opublikowano

Panowie jest tutaj ktoś z okolic Woli Batorskiej?

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.