Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:Będzie ktoś dzisiaj z VCDSem na spocie? 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie

Opublikowano

Dzięki Mariusz, zawsze można na Ciebie liczyć :thumbup1:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dobry :hi:

 

Gdzie w Krakowie kupi pierścienie centrujące ? 

Opublikowano
3 minuty temu, edraven napisał:

Dobry :hi:

 

Gdzie w Krakowie kupi pierścienie centrujące ? 

http://www.ring-tuning.pl/

Opublikowano
23 minuty temu, OGr napisał:

http://www.ring-tuning.pl/

Oni mają pierścienie dystansowe,  ja potrzebuje te plastikowe centrujące ;)  

Opublikowano
8 minut temu, edraven napisał:

Oni mają pierścienie dystansowe,  ja potrzebuje te plastikowe centrujące ;)

wiem o co Ci chodzi ? Kupowałem kiedyś u nich i to i to ale zadzwoń zapytaj. Śruby też mieli.

Opublikowano
Godzinę temu, edraven napisał:

Dobry :hi:

 

Gdzie w Krakowie kupi pierścienie centrujące ? 

Adres: Skręcona 16, 31-587 Kraków
 
gerex~10247290.png
Godziny otwarcia:
Otwarte ⋅ Zamknięcie: 17:00
:hi:
   
   
   
   
   
   
   

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Cześć,  szukam notariusza, znajdzie się taki na forum ? ?

Opublikowano

Powitać :hi:

Wybiera się ktoś dziś na spota?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, longer_xd napisał:

Powitać :hi:

Wybiera się ktoś dziś na spota?

Ktoś sie wybiera ;) ale czy dotrze to nigdy nic nie wiadomo ;) 

Opublikowano

Ja sie wybieram dziś :) i może dotre

Opublikowano

@D4NTE @OGr wy jesteście felgowe friki - macie do polecenia kogoś do pomalowania alu ? Z jakimś normalnym terminem.. ?

Chętnie posłucham też innych ?

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Powiem Ci że nie do końca byłem nawet z Czai zadowolony a to ponoć bardzo dobry spec. Może to się zmieniło po tym jak jego syn przejął interes. Zakładu który zrobi Ci to idealnie i tanio nie ma.

Po malowaniu miałem problem z uciekającym powietrzem z kół. Rozmawiając z kilkoma innymi specami wspominali mi o nierównomiernym rozłożeniu proszku i ewentualnym rozwiązaniem problemu było ponowne malowanie ale nikt mi na to gwarancji nie ma dla. Te które miałem mozna było pociągnąć klejem na rancie felgi od strony opony oczywiście i na jakiś czas to pomagało. Nowe leci maszyna więc najpewniej byłoby kupić nowe proste felgi z nowym lakierem.

Był zakład pod wieliczką który czynił cuda ale ceny za sprawdzenie, prostowanie, szkiełkowanie, malowanie zwłaszcza na kilka kolorów prawie dorównywały nowym felgom ;-)

Opublikowano

Witam,

jakby ktoś coś

 

Opublikowano
6 godzin temu, Shadow napisał:

@D4NTE @OGr wy jesteście felgowe friki - macie do polecenia kogoś do pomalowania alu ? Z jakimś normalnym terminem.. ?

Chętnie posłucham też innych ?

Hej Shadow ja robiłem u Czai w Wieliczce ale to jeszcze za czasów B6 czyli koło 2012/2013 r więc czy obecnie są warci ceny ciężko powiedzieć. Czasem się trafie na myjni na zawiłej z Guciem i on robił w swojej Astrze też w Wieliczce w okolicach czai i powiem Ci że koła wyglądały zacnie. http://www.authenticcars.pl/kontakt/

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

W authenticcars raczej taniej nie będzie, ale na biednego nie trafiło, więc @Shadow dzwoń i umawiaj termin :wink:

Opublikowano
2 minuty temu, skotyman napisał:

W authenticcars raczej taniej nie będzie, ale na biednego nie trafiło, więc @Shadow dzwoń i umawiaj termin :wink:

termin mieli do dwóch tygodni. U czai o wiele dłużej trzeba było czekać ?

Opublikowano
36 minut temu, D4NTE napisał:

Hej Shadow ja robiłem u Czai w Wieliczce ale to jeszcze za czasów B6 czyli koło 2012/2013 r więc czy obecnie są warci ceny ciężko powiedzieć. Czasem się trafie na myjni na zawiłej z Guciem i on robił w swojej Astrze też w Wieliczce w okolicach czai i powiem Ci że koła wyglądały zacnie. http://www.authenticcars.pl/kontakt/

Dokładnie śmiało chłopaków z Authentica polecam owszem tani nie są ale efekt kozak . Z tego co mi wiadomo , bo kuzyn niedawno do nich zawoził felgi do malowania to około miesiąca trzeba czekać 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.