Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka:hi::kawa:

 

Opublikowano
W dniu 16.02.2019 o 16:12, edraven napisał:

Fanta, nie cykaj się tylko rób ;) masz dobre DSG więc bez stresu. 

Krzysiu to kiedy? :wink:

Opublikowano
W dniu 19.02.2019 o 08:13, fantowski napisał:

Krzysiu to kiedy? :wink:

Jak się odrobie po urlopie. Więc pewnie poczatek marca. 

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, edraven napisał:

Jak się odrobie po urlopie. Więc pewnie poczatek marca. 

Dzieki za Zrobienie furmanki znajomemu ;)  

Opublikowano
5 godzin temu, Cuber napisał:

Dzieki za Zrobienie furmanki znajomemu ;)  

Dobra furmanka, A8 w longu nie często się trafia ;) zadowolony ? 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, edraven napisał:

Dobra furmanka, A8 w longu nie często się trafia ;) zadowolony ? 

Chyba tak ? 

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Panowie jest tu może ktoś z Olkusza posiadający VCDS?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Powitać ?

 

"Zwiększenie strefy i podniesienie cen opłat do 8zł za pierwszą godzię, 7.20 drugą i 6 za trzecią = 21.20 za trzy godziny. Co oznacza, że: 
- Gospodarka finansowa miasta może runąc przez gwałtownie malejące przychody z kin, restauracji, kawiarni i sklepów - w końcu kto zje śniadanie na rynku czy kazimierzu, przejdzie się na zakupy do małych Polskich sklepów, jeżeli za postój musi zapłacić 21 zł? W galerii taniej.
- Kino Kijów, teatr i opera są w kłopotach - w końcu bilet do kina 22 zł plus 21,20 zł parkowanie = 43 zł. Wszystko co niezależne, polskie i nie sieciowe może umrzeć. A w galerii przecież taniej. Taki patriotyzm.
- Galerie pewnie też podniosą ceny ponieważ na ich parkingi wyrzuci wszystkie auta, zwłaszcza, że tam też jest parking płatny całą dobę i w weekendy - tak jak ma być po reformie.
- Jeszcze mniej ludzi wyjdzie z domu w niedziele niehandlowe 3 godziny spaceru z dzieckiem (chyba, że jeździsz tramwajem z wózkiem i dziecmi) = 21,20 plus gotatkowa godzina 5 zł = 26,20 (ale MPK podnosi ceny biletów).
- MPK i tak podnosi ceny biletów więc aletrnatywą w zimie jest już tylko rower i skuter
- "słoiki", wszystkich którzy nie mają wynajomowanego mieszkania jako adresu w którym składają podatki wyrzuci POZA STREFĘ (i tym do 3-4 kilometrów poza strefą naprawę współczuję) 
- Jeżeli musisz przyjechać do pracy samochodem Twój postój za 8 godzin i kilkadziesiąt minut będzie Cię kosztował 47-50 zł mniej od wypłaty - jeżeli zarabiasz 13 zł na rękę to za twój dzień pracy dostaniesz ok 55 zł."

Opublikowano
W dniu 5.02.2019 o 23:24, Cuber napisał:

no problemos

zadzwon do mnie

Opublikowano

siemanko

Panowie mialbym oponki UNIROYAL Rainsport 3 225/35R19 88Y FR XL z 2018. bieżnika 6,5-7,5mm 

musze zmienić na szersze 235/35 lub 235/40/19. byłby ktoś chętny na kupno lub zamianę? 

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Dev napisał:

zadzwon do mnie

OKI ;) 

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Wklejam link do głosowanie karty z kalendarza na miesiąc luty :gicior:--->

 

 

Opublikowano

dla tych których we wtorek temat zainteresował

ja dałem coś koło 30$ bo kupowałem jak u chinoli jest taki tydzień obniżek coś jak black friday 

Opublikowano
8 godzin temu, FANTOMAS napisał:

dla tych których we wtorek temat zainteresował

ja dałem coś koło 30$ bo kupowałem jak u chinoli jest taki tydzień obniżek coś jak black friday 

Temat bardzo ciekawy, już to widzę u siebie w Q ?

Nie było problemu z montażem?

Znowu przegapiłem ciekawego spota....

Opublikowano
13 godzin temu, Lopezzz napisał:

Temat bardzo ciekawy, już to widzę u siebie w Q ?

Nie było problemu z montażem?

Znowu przegapiłem ciekawego spota....

Temat podpięcia jak dla mnie banalnie prosty (+12V stałe , +12V po stacyjce i masa)
Jakość obudowy w moim przypadku praktycznie jak ori tj. jakość plastiku jego faktura zewn. , kolor ( u mnie czarny) jak i spasowanie bez zastrzeżeń.

Po zamontowaniu generalnie wygląda jak fabryka.
 

Opublikowano

Czyli nie pozostaje mi nic innego jak zamówić i montować. Dzięki za info :banan:

Opublikowano

@FANTOMAS a jak z jakością nagrywania? Bo słyszałem różne opinie..

Opublikowano
4 godziny temu, skotyman napisał:

@FANTOMAS a jak z jakością nagrywania? Bo słyszałem różne opinie..

Co do jakości obrazu to jak dla mnie obraz jest ok zresztą jak będziesz chciał to ci mogę kiedyś pokazać.

Radeks ma próbkę z niej nagrania a on ma swoją kamerę więc może porównać do swojej.

Dla mnie najważniejsze jest to , że jej praktycznie nie widać i tylko z tego powodu zdecydowałem się na kamerę bo takiej przypinanej do szyby bym raczej nie kupił bo żadna mi się  jakoś nie komponuje z dywanikami.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.