Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Marcin_K napisał:

Dzięki za spota Pany

Dzieki :)

 

 

:hi: 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Jest szansa że Robert będzie w F1 w przyszłym sezonie

u_IktkpTURBXy80YjViOTBlMGQyZDM5ZjNhYzAzM
SPORT.ONET.PL

Robert Kubica może pozostać w F1. Wiele wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu firma Orlen będzie sponsorem zespołu Haas. Wraz z nią do...

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
W dniu 17.10.2019 o 15:10, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Jest szansa że Robert będzie w F1 w przyszłym sezonie

u_IktkpTURBXy80YjViOTBlMGQyZDM5ZjNhYzAzM
SPORT.ONET.PL

Robert Kubica może pozostać w F1. Wiele wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu firma Orlen będzie sponsorem zespołu Haas. Wraz z nią do...

 

Z całą sympatią do Kubicy... Powinien znaleźć sobie jakieś inne zajęcie...

Opublikowano
  • Autor

Ktoś się dzis wybiera na spota ? 

Opublikowano

Panowie, czy jest w stanie mnie poratować oryginalnym obrazem płyty Windows 7 w wersji home 64bit SP1 - mam laptopa na którym po wymianie padniętego dysku straciłem partycje recovery. Niestety nie mogę pobrać obrazu ze strony MS bo mój serial key pochodzi z wersji OEM, a takiej nie ściągnę ze strony MS, ale znalazłem metodę jak zainstalować zwykłą wersję z kluczem OEM.

Opublikowano

Witam,

 

Będę 1 raz na spocie dzisiaj. Czy ktoś może mi dokładnie napisać gdzie się spotykamy? Będę A4 B9 Stage 2.

Opublikowano
On 9/30/2019 at 9:03 AM, bdkamil said:

Ma ktoś z Krakowa zamontowane u siebie zawieszenie KONI SPORT, ewentualnie KONI STR??

Mam ABT (w domysle KW) gwint w B9.

Opublikowano
3 godziny temu, Cuber napisał:

Ktoś się dzis wybiera na spota ? 

Postaram się zajechać  :hi:

Opublikowano
9 minut temu, st@rost napisał:

Witam,

 

Będę 1 raz na spocie dzisiaj. Czy ktoś może mi dokładnie napisać gdzie się spotykamy? Będę A4 B9 Stage 2.

Galeria Kazimierz godzina 20 na ostatnim pomarańczowym poziomie

nieopodal bramy wyjazdowej na dach

Opublikowano
Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

Panowie, czy jest w stanie mnie poratować oryginalnym obrazem płyty Windows 7 w wersji home 64bit SP1 - mam laptopa na którym po wymianie padniętego dysku straciłem partycje recovery. Niestety nie mogę pobrać obrazu ze strony MS bo mój serial key pochodzi z wersji OEM, a takiej nie ściągnę ze strony MS, ale znalazłem metodę jak zainstalować zwykłą wersję z kluczem OEM.

Powinienem mieć

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, st@rost napisał:

Witam,

 

Będę 1 raz na spocie dzisiaj. Czy ktoś może mi dokładnie napisać gdzie się spotykamy? Będę A4 B9 Stage 2.

W pierwszym poście opis ;)  Parking kolor pomarańczowy  ;)

 

 

ps. jaki tutaj ruch dzisiaj ;) 

Opublikowano

Cześć

Po kilku latach nieobecności wracam na stare śmieci. Pojawię się dziś.

Czy ktoś będzie miał jakiś VCDS albo coś?

 

BTW: jaki tester w budżecie ok. 1000 zł warto kupić (chodzi mi o stand alone)?

Opublikowano
2 godziny temu, OGr napisał:

Powinienem mieć

Gdzie się możemy umówić na ewentualny odbiór (zgranie ISO)??

Opublikowano
2 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

Gdzie się możemy umówić na ewentualny odbiór (zgranie ISO)??

Albo Giebułtów albo Bonarka 4 Business.

 

Ale tak BTW to przez to Ci nie przejdzie ?

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

Opublikowano
2 minuty temu, OGr napisał:

Albo Giebułtów albo Bonarka 4 Business.

 

Ale tak BTW to przez to Ci nie przejdzie ?

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7

nie przejdzie bo mam wersję OEM - próbowałem

Opublikowano
2 minuty temu, Lukasz_mk2 napisał:

nie przejdzie bo mam wersję OEM - próbowałem

Przypomnij mi się po 20 to sprawdzę czy mam ale raczej powinna być.

Opublikowano
  • Autor

Dziś spot jak za dawnych czasów,  frekwencja całkiem całkiem bo 14 osób nie często się zdarza ?

Opublikowano
6 godzin temu, Cuber napisał:

Dziś spot jak za dawnych czasów,  frekwencja całkiem całkiem bo 14 osób nie często się zdarza ?

Dzięki za spota:guma:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi::kawa:

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.