Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:klik

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11 godzin temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:klik

Podziwiam, ze chce Ci sie tak ciagle uganiac za tymi tytulami na auto dnia, tygodnia, miesiaca, kwartalu, sezonu, roku i dekady

Opublikowano
7 godzin temu, Radekst napisał:

Podziwiam, ze chce Ci sie tak ciagle uganiac za tymi tytulami na auto dnia, tygodnia, miesiaca, kwartalu, sezonu, roku i dekady

:hi:Powitać :kawa:

uganiać się nie uganiam ale jak uda się jakieś ciekawe foto zrobić to się coś wyśle.

Dzięki za głosy ✌️

Kto dziś na spota wpada?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Kto dziś na spota wpada?

Jak czas pozwoli to podjade ;) 

 

:hi: ekipa 

Opublikowano

:hi::kawa:

Dzięki za spota ?

Widzieli? 

gf-zNSw-hfqC-BQRt_takich-radiowozow-w-po
WWW.SE.PL

W poniedziałek, 16 września na drogach w całej Małopolsce odbędzie się specjalna...

 

Opublikowano

Witam wszystkich, z racji, że tutaj zaglądają ludzie z okolicy - ktoś może rzucić jakimś adresem do sprawdzonego mechanika do którego warto wracać i który się zna na swojej robocie? (jestem na etapie zakupu, więc rozglądam się powoli gdzie serwisować przyszłą gablotę.. :)

Z takich dodatkowych rzeczy - jaki koszt wymiany oleju w Multitronicu w Krakowie i gdzie? (ASO, prywatny mechnik?)

Pozdrawiam,

Bartek

Opublikowano
8 godzin temu, Barti_ napisał:

Witam wszystkich, z racji, że tutaj zaglądają ludzie z okolicy - ktoś może rzucić jakimś adresem do sprawdzonego mechanika do którego warto wracać i który się zna na swojej robocie? (jestem na etapie zakupu, więc rozglądam się powoli gdzie serwisować przyszłą gablotę.. :)

Z takich dodatkowych rzeczy - jaki koszt wymiany oleju w Multitronicu w Krakowie i gdzie? (ASO, prywatny mechnik?)

Pozdrawiam,

Bartek

:hi:

zerknij sobie w tym temacie

 

Opublikowano
14 godzin temu, Barti_ napisał:

Witam wszystkich, z racji, że tutaj zaglądają ludzie z okolicy - ktoś może rzucić jakimś adresem do sprawdzonego mechanika do którego warto wracać i który się zna na swojej robocie? (jestem na etapie zakupu, więc rozglądam się powoli gdzie serwisować przyszłą gablotę.. :)

Z takich dodatkowych rzeczy - jaki koszt wymiany oleju w Multitronicu w Krakowie i gdzie? (ASO, prywatny mechnik?)

Pozdrawiam,

Bartek

Ja wymieniłem olej w multitronic całość u mechanika 900 na .org. oleju

Opublikowano
W dniu 18.09.2019 o 08:33, D4NTE napisał:

:hi::kawa:

Dzięki za spota ?

Widzieli? 

gf-zNSw-hfqC-BQRt_takich-radiowozow-w-po
WWW.SE.PL

W poniedziałek, 16 września na drogach w całej Małopolsce odbędzie się specjalna...

 

Widziałem tą(taką) bmk-e na BP na Bora-Komorowskiego, pedały się zbroją na zimę żeby mieli co rozbijać:D

Opublikowano
W dniu 19.09.2019 o 00:06, Barti_ napisał:

Witam wszystkich, z racji, że tutaj zaglądają ludzie z okolicy - ktoś może rzucić jakimś adresem do sprawdzonego mechanika do którego warto wracać i który się zna na swojej robocie? (jestem na etapie zakupu, więc rozglądam się powoli gdzie serwisować przyszłą gablotę.. :)

Z takich dodatkowych rzeczy - jaki koszt wymiany oleju w Multitronicu w Krakowie i gdzie? (ASO, prywatny mechnik?)

Pozdrawiam,

Bartek

jako mechanika polecam Ci Pana Wojtka Włodka z Mokrej 2A w Krakowie.

Wymiana oleju w Auto-MAt Sentyrz.

Opublikowano
  • Autor

Integracja u Transita !!!!

received_542962999587570.jpeg

Opublikowano

powitać :hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

powitać :hi::kawa:

:hi: 

 

 

kto dzis będzie na spocie ? 

Opublikowano
5 godzin temu, Cuber napisał:

:hi:

 

 

kto dzis będzie na spocie ? 

Postaram się zajechać

Opublikowano

Ja tez

Opublikowano
W dniu 21.09.2019 o 19:55, Cuber napisał:

Integracja u Transita !!!!

received_542962999587570.jpeg

Jakbym auta nie sprzedawał to bym się zjawił ;)

Opublikowano

image.png

Opublikowano

moje serce by Ci się do "klaty" nie zmieściło ;)

18 godzin temu, Shadow napisał:

image.png

Opublikowano

Ma ktoś z Krakowa zamontowane u siebie zawieszenie KONI SPORT, ewentualnie KONI STR??

Opublikowano
23 godziny temu, bdkamil napisał:

Ma ktoś z Krakowa zamontowane u siebie zawieszenie KONI SPORT, ewentualnie KONI STR??

Wątpliwa sprawa :hi:

POWITAĆ :kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.