Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może wpadnę ;)

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota ;) 

Opublikowano

 może tak 21:00 wtorek ?

ponoć jaj nie urywa , oceny mieszane

ale

w imię zasad

zobaczyć trzeba  

ktoś chętny ?

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

w sumie mógłbym

Opublikowano

Byliście na filmie?? Warto go zobaczyć??

Opublikowano

no byliśmy film petarda

non stop akcja i reakcja generalnie to zabili go a on uciekła........a tak serio to schodzi to forum na ......... się z wami umawiać ......

 

Jest do sprzedania od 01.02

S3 sedan ,  biała

07.2017

salon polska

5 lat gwarancji Audi

zrobiona na 375PS 

przebieg 85tyś. km

full opcja (nie chce mi się pisać co ma bo ma praktycznie wszystko co było do odhaczenia)

pierwszy właściciel

100% bez wypadkowa

cena 135tyś

jak ktoś coś to podam namiary na właściciela

Edytowane przez FANTOMAS
S3 temat nie aktualny

Opublikowano
  • Autor

Pany , przypominam o zlocie w BT i wpłatach co by później nie było rozczarowania że ktoś wyleci na liste rezerwową, tego jeszcze nie grali by 396 osób było chetnych .... zobaczymy w z pierwszym tygodniu Lutego ile wyleci z listy ale coś mi się wdaje że nie dużo .....

 

Zapowiada się mega zlot  :) ale zresztą jak co roku 

 

 

 

Opublikowano
W dniu 22.01.2020 o 16:56, FANTOMAS napisał:

no byliśmy film petarda

non stop akcja i reakcja generalnie to zabili go a on uciekła........a tak serio to schodzi to forum na ......... się z wami umawiać ......

 

Jest do sprzedania od 01.02

S3 sedan ,  biała

07.2017

salon polska

5 lat gwarancji Audi

zrobiona na 375PS 

przebieg 85tyś. km

full opcja (nie chce mi się pisać co ma bo ma praktycznie wszystko co było do odhaczenia)

pierwszy właściciel

100% bez wypadkowa

cena 135tyś

jak ktoś coś to podam namiary na właściciela

 

byłem i czekałem...   przyjechałeś?   Chłopaki poszli jeść, a ja do domu - BO CIĘ NIE BYŁO

Opublikowano

Witam:hi:

Pomoc poszukiwana:wink: 

Czy ma ktoś może jakiś bardziej wypasiony interfejs niż mój słynny niebieski kabelek i pomógłby mi ustawić bixy w b6? 

Przerobiłem już wszystkie procedury z neta i doszedłem do wniosku że może kabel i program mnie nie puszcza. 

 

Opublikowano
W dniu 11.12.2019 o 17:37, Transitpower napisał:

Również dziękuję za spota :hi:

Mariuszek, a Ty co w tym roku do BT się nie wybierasz? Kto będzie muzyki pilnował...? :(

BTW Siemanko Krakusy :hi:

Opublikowano

Nie ma ktos pożyczyć procesora na sokecie AM4? Potrzebuje zaktualizowac bios płyty, wtajemniczeni na pewno wiedza o co kaman.

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, jarko napisał:



BTW Siemanko Krakusy :hi:

Strzałka "Olo" :)

Opublikowano
W dniu 24.01.2020 o 22:19, jarko napisał:

Mariuszek, a Ty co w tym roku do BT się nie wybierasz? Kto będzie muzyki pilnował...? :(

 

Jareczku... To że się nie zapisałem nie oznacza, że nie pojadę... Wszystko się okaże przed samym zlotem. A o muzykę zatroszczy się ktoś inny. Mnie to słabo wychodzi :doh:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Transitpower napisał:

 

Jareczku... To że się nie zapisałem nie oznacza, że nie pojadę... Wszystko się okaże przed samym zlotem. A o muzykę zatroszczy się ktoś inny. Mnie to słabo wychodzi :doh:

Transit liczę na Ciebie ze będziesz ;) 

Opublikowano
  • Autor

Ktoś coś dzisiaj ? 

Opublikowano

Siema. Czy ktoś z Was mógłby pomóc mi z moim autem- A4 B5 1.9TDI 110KM AFN 1998.

 

Na początek potrzebuje żeby ktoś pomógł ze zrobieniem logów (nie mam vaga i nigdy nie robiłem) - bez nich to szukanie na ślepo. 

 

Problem mam z notlaufem. Turbo na 90% przeładowuje. 

 

Co zostało w tym temacie zrobione. 

-sztanga na wolnych po podłączeniu węża podnosi się (myślę że ok 0,5-1cm)

-wywalony egr- podciśnienia odpięte i zaślepiony

-wymienione węże od podciśnienia (ogarnę jeszcze wężyk przy ecu) 

-wyczyszczony n75 i sklejony (działa, na wolnych zasysa) 

-wymienione gumowe łączniki od turbo na górze silnika

Opublikowano
W dniu 27.01.2020 o 19:17, Transitpower napisał:

 

Jareczku... To że się nie zapisałem nie oznacza, że nie pojadę... Wszystko się okaże przed samym zlotem. A o muzykę zatroszczy się ktoś inny. Mnie to słabo wychodzi :doh:

Jesteś NIEZASTĄPIONY w tym temacie :P

Opublikowano
W dniu 25.01.2020 o 19:45, Cuber napisał:

Strzałka "Olo" :)

Strzałka "Franz" :)

Opublikowano

:hi: powitać  :kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.