Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy - gdzie w Krakowie serwisujecie swoje fury? Jakiś szczególnie polecany mechanik?

Opublikowano
9 godzin temu, Barti_ napisał:

Koledzy - gdzie w Krakowie serwisujecie swoje fury? Jakiś szczególnie polecany mechanik?

 

Opublikowano

Możecie Panowie polecić porządnego lakiernika w Krakowie ?

 

Potrzebuję ogarnąć kilka elementów.

Opublikowano
W dniu 31.01.2020 o 08:40, D4NTE napisał:
W dniu 30.01.2020 o 23:19, Barti_ napisał:

Koledzy - gdzie w Krakowie serwisujecie swoje fury? Jakiś szczególnie polecany mechanik?

 

U Michała robiłem remont silnika. Profesjonalne podejście do tematu. Cena też akceptowalna jak na zakres roboty. Kolejki długie, ale jeśli można poczekać to warto ;) 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, kupczak90 napisał:

Możecie Panowie polecić porządnego lakiernika w Krakowie ?

 

Potrzebuję ogarnąć kilka elementów.

Nie Kraków ale spoko chłop :) 

 

 

WWW.F-KANIA.PL

 

 

Lub Szeliga Sławomir. Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe  Libertów ul Srebrna 

Opublikowano

Cześć!

Wybieracie się dzisiaj na spota?

Opublikowano

Ja postaram się być

Opublikowano
9 godzin temu, Cuber napisał:

Nie Kraków ale spoko chłop :) 

 

 

WWW.F-KANIA.PL

 

 

Lub Szeliga Sławomir. Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe  Libertów ul Srebrna 

 

Dzięki za namiary. Działam ;) 

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spota :hi:

 

ps. Pablo co tak wolno ? 

Opublikowano

Dwa bilety mam na 365 dni.

Ktos chce ?

20200205_114747.jpg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
Godzinę temu, Shadow napisał:

Dwa bilety mam na 365 dni.

Ktos chce ?

To wezmę jednak te bilety :) 

Jak i gdzie się umawiamy?

Opublikowano
18 hours ago, Cuber said:

Dzieki za spota :hi:

 

ps. Pablo co tak wolno ? 

Dzięki :hi:

Opublikowano

Jaka zazwyczaj frekwencja na tych spotach ? :)

Przyjmiecie nowego? :D Furmanka zakupiona dosłownie tydzień temu :hi:

Wjazd na pomarańczowy jest od strony ulicy i bazy autobusowej nie?

Opublikowano
Godzinę temu, Barti_ napisał:

Jaka zazwyczaj frekwencja na tych spotach ? :)

Przyjmiecie nowego? :D Furmanka zakupiona dosłownie tydzień temu :hi:

Wjazd na pomarańczowy jest od strony ulicy i bazy autobusowej nie?

Różnie przeważnie 5,6 osób jest, czasem więcej, wjazd jak na parking tylko pomarańczowy zaraz pod dachem jest na samej górze. Zapraszamy

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Co za K***Y! CO to za danina za parkowanie ?! 
Poszerzyli strefe to i w Kazimierzu się zmieniło.. 

 

 

@Lukasz_mk2 natywnie zainstalowany jest program "Cheese" i kamera USB faktycznie działa od kopa.

20200211_222832.jpg

Opublikowano

Dzięki za spota panowie i panie :hi:

Opublikowano
1 minutę temu, skotyman napisał:

Dzięki za spota panowie i panie :hi:

Podziękował :hi:btw. gdzie/jak często gracie w piłkę bo w sumie nie dopytałem :D

27 minut temu, Shadow napisał:

Co za K***Y! CO to za danina za parkowanie ?! 
Poszerzyli strefe to i w Kazimierzu się zmieniło.. 

Nie ma to jak się rozjechać i spotkać wszystkich ponownie pod automatem do zapłaty za bilecik :grin: A rachunki za KFC poszły do kosza :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.