Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Shadow , no prze uje z tymi biletami......

 

 

ps. dzieki za spota :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 godzin temu, Shadow napisał:

Co za K***Y! CO to za danina za parkowanie ?! 
Poszerzyli strefe to i w Kazimierzu się zmieniło.. 

 

 

@Lukasz_mk2 natywnie zainstalowany jest program "Cheese" i kamera USB faktycznie działa od kopa.

20200211_222832.jpg

dzięki za informacje, w sobotę będę coś działał w pythonie aby zadziałały 4 kamery na raz. A co do tego "Cheese" jest tam gdzieś możliwość wybrania kamery z której idzie obraz np. gdybyś miał podłączone dwie naraz?

A co do tej opłaty to faktycznie pogłupieli - przyjechałem po 20 wyjechałem przed 22 i 4zł psu w budę ;(

Ładnie to wymyślili:

Cytat

PARKING

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA

1 h gratis, 2 h gratis dla klientów Galerii Kazimierz po okazaniu paragonu za zakupy na kwotę 40 zł w Punkcie Obsługi Klienta Galerii lub Biurze Parkingu APCOA.

NIEDZIELA

parking bezpłatny

OPŁATY

Każda rozpoczęta godzina postoju 4 PLN

 

 

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Czyli przenosiny do Bonarki ??

Opublikowano
14 godzin temu, Marcin_K napisał:

Czyli przenosiny do Bonarki ??

Można zrobić próbny jeden

Opublikowano
  • Autor

W Bonarce za dużo ludzi jest niestety ;( 

Opublikowano
3 godziny temu, Cuber napisał:

W Bonarce za dużo ludzi jest niestety ;( 

to stary "Geant" przy Bora-Komorowskiego

Opublikowano
15 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

to stary "Geant" przy Bora-Komorowskiego

lokalizacja super (też jest KFC ;) ) 

no i tam jeszcze się nie płaci... ale też dużo ludzi i często widziałem spoty innych marek :eusathink:

Opublikowano

eee..... widzę , że 4 zł rozruszało forum :decayed:

widzę , że cykliczna dyskusja zmiany miejscówki wraca jak za dawnych czasów.

Chcecie zmienić miejsce bo w GK trzeba płacić to pokaże słowo klucz 

W dniu 12.02.2020 o 09:09, Lukasz_mk2 napisał:

PARKING

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA

1 h gratis, 2 h gratis dla klientów Galerii Kazimierz po okazaniu paragonu za zakupy na kwotę 40 zł w Punkcie Obsługi Klienta Galerii lub Biurze Parkingu APCOA.

NIEDZIELA

parking bezpłatny

OPŁATY

Każda rozpoczęta godzina postoju 4 PLN

Kiedyś była "niedziela spotowa" i w/g. mnie był to najlepszy dzień z racji tego , że był wolny od codziennych zajęć.

Po podobnej do tej dyskusji zrobił się wtorek więc skoro stawka za parking boli to chyba najsensowniej wrócić do niedzieli tym bardziej , że teraz w niedzielę GK jest pusta bo są nie handlowe  niedziele i działa tylko kino.

Zmiana miejsca  na bonarkę czy krokusa to będzie porażka bo tam nie ma takiej spokojnej miejscówki jak w GK nie mówiąc , że można usiąść spokojnie przy dużym stole.

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
  • Autor

Temat Wraca ale i tak upadnie ;) 

 

GK jest jedną z fajniejszych miejscówek i nie ma sensu zmian .

 

Opublikowano
10 godzin temu, FANTOMAS napisał:

eee..... widzę , że 4 zł rozruszało forum :decayed:

widzę , że cykliczna dyskusja zmiany miejscówki wraca jak za dawnych czasów.

Chcecie zmienić miejsce bo w GK trzeba płacić to pokaże słowo klucz 

Kiedyś była "niedziela spotowa" i w/g. mnie był to najlepszy dzień z racji tego , że był wolny od codziennych zajęć.

Po podobnej do tej dyskusji zrobił się wtorek więc skoro stawka za parking boli to chyba najsensowniej wrócić do niedzieli tym bardziej , że teraz w niedzielę GK jest pusta bo są nie handlowe  niedziele i działa tylko kino.

Zmiana miejsca  na bonarkę czy krokusa to będzie porażka bo tam nie ma takiej spokojnej miejscówki jak w GK nie mówiąc , że można usiąść spokojnie przy dużym stole.

Się wypowiedział znawca 

Opublikowano
12 godzin temu, gruszka napisał:

Się wypowiedział znawca 

a któż to wjechał na parkiet  :slina:

toż to zaszczycił nas maestro kocich ruchów  :dancing:

jedyny polak który  zawstydził  Kevina Costnera  tańcząc  z jamnikami

miSzCz ciętej riposty co to patrzy na wszystkich i na wszystko z góry ze swoich stoków

powiem tak z pewną dozą nieśmiałości

od ostatniego naszego spotkania na urodzinach trochę  trenowałem :wstydliwy:

pozwolisz więc , że troszkę zmiażdżę cię intelektualnie

 

A__790E.jpg

Opublikowano

Powitać :hi: :kawa:

dzięki za wtorkowego spota:whistling:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi: :kawa:

dzięki za wtorkowego spota:whistling:

Dzieki ;) 

 

 

:hi: 

Opublikowano

Powitać :hi:

jak tam po wichurze? fury całe?

Opublikowano

siemka @D4NTE :hi:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

jak tam po wichurze? fury całe?

Całe całe  ;)   :hi: 

Opublikowano

Siema! 
Do której godziny (tak mniej więcej) jesteście na spotach? :D

Edytowane przez Woj_Ciech

Opublikowano

Dzień dobry :hi: @Woj_Ciech to zależy, zazwyczaj koło 22 (max 22.30) zbieramy się.

@FANTOMAS znajomy odebrał CLA45?

 

Opublikowano
W dniu 25.02.2020 o 12:56, skotyman napisał:

Dzień dobry :hi: @Woj_Ciech to zależy, zazwyczaj koło 22 (max 22.30) zbieramy się.

@FANTOMAS znajomy odebrał CLA45?

 

Tak odebrał

Powiem krótko zapierd...lacz okrutny.

Trasa Myślenice - Kraków średnia spalania 23l/100km :slina: 

Odcinki na 270km/h  widziałem , że nie ma :naughty:

tak chodzi po zakrętach , że żałowałem że nie wziąłem aviomarinu

generalnie audi zostało daleko z tyłu jeśli chodzi o multimedia

te zegary i mbux miażdży suta

...i jednak nie pluje ogniem z rury to był feak news :unsure:

gulgulator ma taki rezonans , że w trybie Race dobrze mieć w schowku ibuprom max 

Jedyna wtopa to , że AMG nie chciało mu się przyznać kto motor składał.
Odbiera auto podnosi maskę patrzy a tu na deklu od silnika w miejscu gdzie ma być przyklejona tabliczka z nazwiskiem mechesa który składał silnik jest puste wgłębienie w deklu
i oczywiście afera bo jak mógł wyjechać motor bez tej tabliczki z fabryki AMG. To tak jakby mesiek wyjechał bez gwiazdy na masce i nikt tego nie zauważył.
No ale ponoć mają się dopytać który Ismail składał ten silnik i ma mu się podpisać i mu doślą tą plakietkę 
 
nie rozumiem jak coś takiego mogło przejść przez kontrolę jakości

po otwarciu maski od razu rzuca się w oczy , że czegoś brakuje

ale generalnie auto bardzo ładne w/g. mnie najładniejszy w tej klasie sedan na rynku

 

 

20200209_123542.jpg

20200209_150246.jpg

20200209_150257.jpg

Opublikowano

Ta S3 o której kiedyś pisałem , że będzie na sprzedaż to poszła w 2 dni 

W piątek wieczorem dałem mu ogłoszenie a w niedzielę rano już podpisywał umowę.
to też było sztos auto
ktoś się cieszy bo naprawdę poszło w dobrej cenie

 

20200126_111950.jpg

20200126_112004.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.