Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, potrzebna pomoc.

Silnik pracuje nierówno, traci moc, telepie, lekko szarpie, im zimniejszy tym mocniej. VAG wywala jakis problem z 3 cylindrem, cewki zamienialem - blad zostaje na 3 cylindrze, wiec odpadaja (zakladalem nowe rok temu). Swiece wymianialem pol roku temu na nowe, ale dla swietego spokoju wymienilem ta na 3 cylindrze kilka dni temu ponownie na nowa - nadal blad. Dzisiaj wymienilem odme na nowa - nadal auto nierowno pracuje. EVAP też nowy. Kompresja sprawdzona, wszedzie rowno.

Moze ma ktos jeszcze jakies pomysly..

Zostaja wtryski czy moze byc jeszcze cos innego?

 

000768 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected
               P0300 - 008 - Implausible Signal - Intermittent
             Freeze Frame
                    Fault Status: 00101000
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 2
                    Mileage: 194689 km
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame
                    RPM: 797 /min
                    Load: 27.0 %
                    Speed: 0.0 km/h
                    Temperature: 33.0°C
                    Temperature: 10.0°C
                    Absolute Pres.: 990.0 mbar
                    Voltage: 14.097 V

000771 - Cylinder 3: Misfire Detected
               P0303 - 008 - Implausible Signal - Intermittent
             Freeze Frame
                    Fault Status: 00101000
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 2
                    Mileage: 194689 km
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame
                    RPM: 789 /min
                    Load: 26.7 %
                    Speed: 0.0 km/h
                    Temperature: 36.0°C
                    Temperature: 11.0°C
                    Absolute Pres.: 990.0 mbar
                    Voltage: 13.843 V

008567 - Bank 1; System Too Lean off Idle
               P2177 - 001 - Upper Limit Exceeded
             Freeze Frame
                    Fault Status: 01100001
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 1
                    Mileage: 194749 km
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame
                    RPM: 1658 /min
                    Load: 37.2 %
                    Speed: 62.0 km/h
                    Temperature: 83.0°C
                    Temperature: 28.0°C
                    Absolute Pres.: 990.0 mbar
                    Voltage: 13.843 V

 

Edytowane przez Radekst

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm, a logi z 106+103+002 zrób. 

Opublikowano

Ok, jutro zrobię logi

Opublikowano
  • Autor

To co dzisiejszy spot ze wzgledu na COVID 19   odwołujemy ?

 

Opublikowano

Pewnie wszyscy sie boja :(

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Radekst napisał:

Pewnie wszyscy sie boja :(

Nie ma co ryzykować a KFC i McD tez zamknięte wiec kwarantanna na całego ...... obawiam sie bo coś słychy chodzą ze od Poniedziałku moga miasta zamykać dla przemiszczania się cywilów :( 

Opublikowano
16 godzin temu, Radekst napisał:

Ok, jutro zrobię logi

podeslij na priv później to zerknę na ciśnienia paliw jak się zachowują :) 

Opublikowano

@arek_cccp@FANTOMAS, zrobilem logi, sa w formie 'graficznej' i w postaci tabeli (ponizej wykresow). Przypominam, ze auto po programie.

 

Grupy 106 + 103 + 002, 3 bieg, zrobilem kilka podejsc, jak widac za kazdym razem troche sie roznia:

https://link.do/3bieg_1

https://link.do/3bieg_2

https://link.do/3bieg_3

https://link.do/3bieg_4

 

Grupy 106 + 103 + 002, 4 bieg:

https://link.do/4bieg

 

Grupy 106 + 103 + 002, tempomat:

https://link.do/tempomat

 

Zrobiłem jeszcze dodatkowo grupy 003 + 010 + 011, 3 bieg:

https://link.do/dodatkowe1

https://link.do/dodatkowe2

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Witam . Panowie potrzebuje zregenerować soczewke . Pomalować środki m czarno i zrobić dynamiczny kierunek w mojej a6 c6 w ory lampach na ledzie . Polecacie kogoś ? 

Opublikowano
48 minut temu, Misieka4b5v6 napisał:

Witam . Panowie potrzebuje zregenerować soczewke . Pomalować środki m czarno i zrobić dynamiczny kierunek w mojej a6 c6 w ory lampach na ledzie . Polecacie kogoś ? 

zagadaj do @KoJ@K :hi:ewentualnie @Gwerty

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

w końcu można zatankować za więcej niż stówkę :guma:

 

 

 

20200325_122751.jpg

Opublikowano

Ja wczoraj pierwszy raz zalalem 100 oktanow :kox:

Ale dlugo sie nienajeździłem, dzisiaj auto juz ledwo dojechalo do mechanika. Stwierdzilo, ze dopasuje sie do panujacych trendow nowych Audic i odlaczylo cylindry :grin:

20200325_180140.jpg

Opublikowano

Dzięki DANTE ☺?

Opublikowano

@Radekst jakaś diagnoza jest? 

Opublikowano

Niestety dopiero w przyszlym tygodniu bede mial jakies info

Opublikowano

:hi:

Jak tam @Radekst

Opublikowano

:hi:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
W dniu 31.03.2020 o 20:45, Radekst napisał:

:hi:

:hi:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Witam, Panowie czy znacie w Krakowie jakąś firmę w której dostanę błotniki do b7 zamienniki od ręki? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zdrowych! I niech to wariactwo się już skończy 

20200412_150209-01.jpeg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.