Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 godzin temu, Redjasper napisał:

Zdrowych! I niech to wariactwo się już skończy 

20200412_150209-01.jpeg

 

to zdjęcia z egyptu :guma:

Edytowane przez FANTOMAS

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko z Kuter Portu w Nieznanowicach

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Redjasper napisał:

tylko z Kuter Portu w Nieznanowicach

Przeca to obok Gdowa ;) z tego co Pamietam :) 

Opublikowano
W dniu 17.04.2020 o 14:15, Redjasper napisał:

tylko z Kuter Portu w Nieznanowicach

i co oddali ci kasę za ten Egipt ?

chyba , że jednak nie odpuszczasz :beach:

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Wycieczka anulowana...  po zmianie ustawy czas oczekiwania na zwrot ponad 180 dni.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:bry:

 

Pany... Czym się różni małżeństwo od pobytu w więzieniu?? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym, że w więzieniu łatwiej o anal  :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ze spotami? Galerie już w sumie otwarte... :mysli:

Opublikowano
18 godzin temu, Transitpower napisał:

Jak ze spotami? Galerie już w sumie otwarte... :mysli:

moim zdaniem za tydzień można by się już zorganizować, nie wiem jak KFC w galerii, ale myślę, że spotkaniem na parkingu nie będzie problemu.

 

A tak dla rozluźnienia - HIT INETRNETÓW!!:

Duda: 13-stkę dostał pan ode mnie. A opłaty za śmieci to samorząd 
Więcej:

Duda-13-stke-dostal-pan-ode-mnie-i-rzadu
WIADOMOSCI.RADIOZET.PL

Wciąż nie znamy nowego terminu wyborów, co nie przeszkadza prezydentowi prowadzić w terenie kampanii wyborczej. Głowa państwa odwiedziła w miniony weekend Garwolin i Maciejowice. Duda zmierzył...

film pod artykułem - q..wa padłem :facepalm: :wallbash:

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

WOW! :slina:

ale tu ruch

ciężko się wbić w dyskusję taki tłok

W dniu 25.05.2020 o 15:34, Transitpower napisał:

Jak ze spotami? Galerie już w sumie otwarte... :mysli:

z tego co mówią i pokazują to można się spotykać nie łamiąc zakazów ale tylko... 

na targach ale tyko przy stoiskach z truskawkami i tu warunek ...muszą być polskie

można spotykać się w knajpie ale tylko z współpracownikami i trzeba być poinformowanym , że się jest nie poinformowanym że to spotkanie... wedle tłumaczeń naszego prajmera pinokia

można się też spotykać na cmentarzu ale wcześniej trzeba się spytać ojca i naczelnika narodu oraz jego kota czy czasem tego dnia jego ból nie jest większy od naszego bo jeśli jest to wtedy tylko on ma takie prawo tam być

można się też ponoć spotykać na Placu Piłsudskiego  w W-wie pod obeliskiem przypominającym znany utwór Led Zeppelin ale trzeba mieć kwiaty tylko , że to trochę odległa miejscówka więc pewnie nie wchodzi w grę :mysli:

a tak generalnie to prajmer powiedział ostatnio że te nakazy to nie są nakazy tylko zalecenia i tak naprawdę to on nie nosi maseczki bo , że mu się nie chce tylko dlatego że mu jakoś tak po każdej konferencji nos nie wiadomo czemu się wydłuża i przez to nie mieści się w zwykłej maseczce ale mu już ponoć kolega medyk co to razem majątki u jednego notariusza na żony przepisywali  i on już mu ponoć obiecał , że jego kolega narciarz mu Antonowem zamówił taką maseczkę w rozmiarze garmisch-partenkirchen , że mu do końca kadencji długość nosa ogarnie .

także myślę , że w sumie jak ktoś ma 10k górki i ma obiekcje żeby je oddać biznesmenowi z Torunia na klocki do Maybacha tylko woli nimi np. zasilić kasę sanepidu to myślę że można się śmiało spotkać :P

Opublikowano

Myślę, że spokojnie się możemy tłumaczyć, że jesteśmy rodziną... Poza tym według premiera pisowskiego elektoratu (którego nawet własny ojciec się wstydzi) to są zalecenia a nie zakazy - jak słusznie Tomku zauważyłeś. Więc te 10k możemy spokojnie włożyć między bajki bo każdy niezawisły sąd nas z tego uniewinni.

Kurła, ale u nas nie ma już niezawisłych sądów... To co? Ryzykujemy? Osobiście bym zaryzykował takie spotkanie i spuścił wpier..ol każdemu, kto zechciałby egzekwować "zakaz" spotkań...

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Transitpower napisał:

Myślę, że spokojnie się możemy tłumaczyć, że jesteśmy rodziną... Poza tym według premiera pisowskiego elektoratu (którego nawet własny ojciec się wstydzi) to są zalecenia a nie zakazy - jak słusznie Tomku zauważyłeś. Więc te 10k możemy spokojnie włożyć między bajki bo każdy niezawisły sąd nas z tego uniewinni.

Kurła, ale u nas nie ma już niezawisłych sądów... To co? Ryzykujemy? Osobiście bym zaryzykował takie spotkanie i spuścił wpier..ol każdemu, kto zechciałby egzekwować "zakaz" spotkań...

Za Tydzień mozna wrócić do spotów :) 

:hi: 

Opublikowano

mozna sie na spokojnie spotkac za tydzien

 

"Rewolucja czeka nie tylko w kwestii maseczek. W sklepach nie będą już obowiązywały limity klientów. Podobnie w gastronomii. Z kolei w zgromadzeniach publicznych będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 150 osób.

Te zmiany wejdą w życie już w tę sobotę 30 maja.

Dzień później znikną limity w kościołach, pozostanie jednak obowiązek utrzymania 2-metrowego odstępu od innych uczestników nabożeństw."

gf-tadN-zNhQ-rxtT_bez-maseczek-1008x442.
WWW.ESKA.PL

Od najbliższego weekendu zniknie część ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Na otwartym powietrzu będzie już można poruszać się bez maseczek.

 

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
W dniu 26.05.2020 o 23:16, Transitpower napisał:

Myślę, że spokojnie się możemy tłumaczyć, że jesteśmy rodziną...

to ja rezerwuję rolę starego ... :palacz:
czyli tobie została by rola mamuśki :witch:
ale od razu ci powiem , że będziesz musiał mocno w jakieś kremy zainwestować 
chyba , że będziesz stał w ostrym cieniu mgły 
wtedy może jak to mówi prezes - ciemny lud to kupi
 

Opublikowano
W dniu 28.05.2020 o 18:00, FANTOMAS napisał:

to ja rezerwuję rolę starego ... :palacz:

chyba dziadka :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
W dniu 29.05.2020 o 22:56, Radekst napisał:

chyba dziadka :decayed:

no proszę jaki mi się wnuczek z ciętą ripostą pojawił :cwaniak: 

Opublikowano
  • Autor

No to dziś wracamy z Spotami w Galerii Kazimierz :)

 

 

Opublikowano
4 minuty temu, Cuber napisał:

No to dziś wracamy z Spotami w Galerii Kazimierz :)

 

 

Melduję się! 

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi::kawa:

Siemka :hi:  ośkowcu ;) 

Opublikowano

Panowie - schodzi mi farba z grilla (pomalowany na czarno) - gdzieś/ktoś zaufany w Krakowie kto zrobi to tak jak trzeba i w rozsądnej cenie? Ewentualnie ktoś oklejał i może kogoś polecić?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.