Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 6.06.2020 o 21:47, Barti_ napisał:

Panowie - schodzi mi farba z grilla (pomalowany na czarno) - gdzieś/ktoś zaufany w Krakowie kto zrobi to tak jak trzeba i w rozsądnej cenie? Ewentualnie ktoś oklejał i może kogoś polecić?

Jedyne wyjście to pomalowanie, folia chyba nie zakryje odprysków tak by było to niewidoczne. Mojego grila w b8 malowałem w hucie u Wiesława Wrony na ul Siwka 

Najlepiej do nich podjechać na miejscu Ci wycenią koszta 

20170922_165007.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakiś spocik dziewczęta ? :naughty:

Opublikowano

oklejałem w a4 w stick.com.pl - ale kwestia co z obecnym jak się łuszczy, bo trzeba by oczyścić najpierw przed klejeniem

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Shadow napisał:

Jakiś spocik dziewczęta ? :naughty:

Ja dziś odpuszczam , extraklasa gra  ;) 

Opublikowano
5 godzin temu, Shadow napisał:

Jakiś spocik dziewczęta ? :naughty:

?

Opublikowano

Ja tez odpuszczam, wreszcie silownie otworzyli wiec trzeba teraz zapierdzielac codziennie zeby spalic to cholerstwo co sie nazbieralo podczas dwumiesiecznej kwarantanny :P

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Siemka :)

 

Widzę Spot sie zbliza to i ruch się zrobił ;)

 

 

Opublikowano

Siema,

 

u kogo można zaopatrzyć się w kabelek do diagnostyki, można prosić nick na PW ? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, kupczak90 napisał:

Siema,

 

u kogo można zaopatrzyć się w kabelek do diagnostyki, można prosić nick na PW ? 

Siemian

Opublikowano
W dniu 19.06.2020 o 16:57, kupczak90 napisał:

Siema
u kogo można zaopatrzyć się w kabelek do diagnostyki, można prosić nick na PW ? 

jak nie masz ciśnienia to tu masz za 108zł z repozyturą wsadu EN na kwiecień 2020 oraz PL na czerwiec 2019

opinie zakupu z PL masz pod spodem oferty

Opublikowano
3 godziny temu, FANTOMAS napisał:

jak nie masz ciśnienia to tu masz za 108zł z repozyturą wsadu EN na kwiecień 2020 oraz PL na czerwiec 2019

opinie zakupu z PL masz pod spodem oferty

Ekstra, dzięki :thumbup1:

Opublikowano

Cześć, czy poleci ktoś jakiś zakład który nałoży folie na element laminatu

Opublikowano

@pralinen folia, nagrzewarka i pójdzie :decayed: @D4NTE lampy sam oklejał, więc może coś podpowie. 

Ja w Stick Kraków jak chciałem żeby nakleili mi pasek we wnęce bagażnika i dwie łezki na zderzaku przednim to zapłaciłem 600zł.. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: może dlatego, że powołałem się na Redjaspera :grin:

IMG_20200623_113442_998.jpgIMG_20200623_113418_296.jpg

 

 

 

BTW wybieracie się dziś dziewczęta na spota ?

 

Opublikowano

@Shadow wiedzieli, że na biednego nie trafiło a mimo to nie zdarli. To na pewno zasługa kolegi @Redjasper

Opublikowano
2 godziny temu, skotyman napisał:

@Shadow wiedzieli, że na biednego nie trafiło a mimo to nie zdarli. To na pewno zasługa kolegi @Redjasper

Powiedział banan z mercedesa :banan::banan::banan:

Opublikowano

Wypomina banan z bmw :banan:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Shadow napisał:

BTW wybieracie się dziś dziewczęta na spota ?

 

Si, będę na godzinkę ;) 

Opublikowano
  • Autor

Jest ktoś na spocie ?

Opublikowano

Przyjechalem, nie ma nikogo, wracam. To dobry spocik. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.