Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Paniska :hi:

Komuś tu chyba gg zablokowali :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co Ty sie tak czepiasz tego GG :?: :mysli:

Jarko a Ty to nie wiesz gdzie elektronike najtańszą się kupuje ?? :chytry:

Nie chodzi o najtańszą, ale dobrą i w normalnej cenie, a jak do tego masz jeszcze raty 0% to chyba wybór jest oczywisty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jakby brakło na Solwayu tych kart to w M1 jest ich jeszcze pełno, właśnie przed chwilą byłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, My name is Janusz :)

Na poczatek mowie z gory ze nie wiem o co chodzi w sporze miedzy a4 club i a4 klub i nie chce juz tego dociekac bo po co, ale chetnie przyjade w ta niedziele na spota do a4klub.pl bo poznalem kilka osob z tego klubu i sa bardzo sympatyczne (jarko,themon,cuber). Nie ma chyba przeszkod ze jestem rowniez na a4club.eu? i mam naklejki na aucie, poznalem ludzi z a4club wczesniej i sa rowniez bardzo sympatyczni, a ze takowe forum znalazlem pierwsze na google i sie zapisalem to takie barwy przyjalem, nikt nie bedzie na mnie krzywo patrzyl? Chcialbym was wszystkich poznac ktorych jeszcze nie znam. Nic do nikogo nie mam. Jestem swiezak i lubie audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, My name is Janusz :)

Na poczatek mowie z gory ze nie wiem o co chodzi w sporze miedzy a4 club i a4 klub i nie chce juz tego dociekac bo po co, ale chetnie przyjade w ta niedziele na spota do a4klub.pl bo poznalem kilka osob z tego klubu i sa bardzo sympatyczne (jarko,themon,cuber). Nie ma chyba przeszkod ze jestem rowniez na a4club.eu? i mam naklejki na aucie, poznalem ludzi z a4club wczesniej i sa rowniez bardzo sympatyczni, a ze takowe forum znalazlem pierwsze na google i sie zapisalem to takie barwy przyjalem, nikt nie bedzie na mnie krzywo patrzyl? Chcialbym was wszystkich poznac ktorych jeszcze nie znam. Nic do nikogo nie mam. Jestem swiezak i lubie audi.

Kolego , powiem szczerze że zdziwił mnie troszkę Twój wstęp...

Nie wiem co naopowiadali Ci koledzy ale nikt tutaj krzywo nie patrzy na userów z innego forum , nikt także ich stąd nie wyrzucił .

Odeszli sami i była to ich świadoma decyzja. Założyli sobie swoje forum i działają to tyle tytułem wstępu :wink4:

Co do Twojego przyjazdu to zapraszamy , na nikogo nie patrzymy krzywym okiem także porzuć swoje obawy i przyjeżdzaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie poznamy sie i pogadamy na spocie w niedziele :)

irko my tez sie znamy :hi::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irko wybierasz sie na spot w niedziele? widze ze zmieniles furaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie przyjade w ta niedziele na spota do a4klub.pl bo poznalem kilka osob z tego klubu i sa bardzo sympatyczne (jarko,themon,cuber)

niemożliwe :mysli::wink4:

robciu niemozliwe to jest to ze nie chcecie przyjechac do KRK w poniedzialek :evil: :evil: :przebiegly:.

rob sluchaj masz w lampach silniczki? bo zapomnialem Cie wogole spytac kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irko wybierasz sie na spot w niedziele? widze ze zmieniles furaka ;)

a nie wiem czy dozyje do Niedzieli :decayed: ostatnio mialem wpasc ale zaspalem, furaka to zmienilem i to piec razy w tym roku :> ale przy tym zostane przynajmniej do wakacji bo juz mam dosc tych zmian i wizyt w UC, US i wydzialach komunikacji a i furmanka jezdzi to nie bede cudowal bo tyle co stracilem na tych wozach w tym roku to szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex , tutaj nikt nie gryzie a wiec przyjeżdzaj śmiało , zreszta juz Ci pisałem o tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w starych musiales miec Hella bo od moich starych audi vw valeo nie pasowaly bo byly za dlugie nozki, a z audi vw hella sa krotsze i pasuja. Naszukalem sie ich troche po krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie przyjade w ta niedziele na spota do a4klub.pl bo poznalem kilka osob z tego klubu i sa bardzo sympatyczne (jarko,themon,cuber)

niemożliwe :mysli::wink4:

:polew: :polew: :polew:

Jarko pewnie że wybór jest oczywisty...i są to sklepy internetowe, tam też masz raty 0 % a ceny (w zależności od tego co kupujesz ) od kilkuset do kilku tysięcy różnicy. Dla przykładu znajomi kupowali telewizor w prezencie slubnym, i w najtańszym z marketów (akurat media markt ) kosztował on 5460 zł a w necie kupili za 3999 zł więc twój wybór wcale nie jest oczywisty :naughty: :naughty: a już na pewno nie najtańszy :wink4: Dodam jeszcze że ja całe wyposarzenie do mieszkania w necie kupiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...