Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Krakusow jest kilka i maja rozne ceny. Jak kupowalem w lecie Dunlopy Sp sport 9000 to w krk w najtanszym punkcie byly o ~~ 20-30zl / sztuka drozsze. Zreszta jak kazde inne [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 20:52_________________________________________________ja jezdze w ta zime na letnich, bo zimowe nadaja sie tylko 2, a mam inne wydatki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują UŻYWANE opony, to polecam zakład wulkanizacji na ul. Walka Walewskiego. Przywożą pony z niemiec. Opony praktycznie nówki sztuki, z aut salonowych, bądź po jednym sezonie w niemczech. Kupiłem u nich już kilkanaście kompletów opon i jestem bardzo zadowolony. Ceny dosyć niskie, dla zainteresowanych FV.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież widać, czy oponka była naprawiana czy nie, ja tam aż taki ambitny nie jestem i kupuje używki, często jeszcze "kolce" mają.

P.S. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych lampionów? Bo mam mieszne uczucia a paruje mi jeden lampion.

http://allegro.pl/item467658565_lampy_przed_angel_eyes_audi_a4_b7_05_czarne_depo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych lampionów? Bo mam mieszne uczucia a paruje mi jeden lampion.

http://allegro.pl/item467658565_lampy_przed_angel_eyes_audi_a4_b7_05_czarne_depo.html

Wątpie żeby komuś się tu takie podobały... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te ringi mi nie leżą, ale bardzo odpowiada mi czarny środek, najchętniej kupiłbym oryginał z soczewką i czarnym środkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że takie światełka są bardzo fajne.... tak jak i nowe BMW z zewnątrz :)...ale czy bym je do audi założył to nie wiem..w sumie u kogoś widziałem i źle to nie wygląda..

a co do oponek to do audi tylko nówki i tylko markowe...tymbardziej jeśli ktoś oszczedza mają a4 b7 na uzywkach jest dla mnie troszke niezrozumiałe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z wielickiej gdzie grałem gościnnie. Balonu jeszcze nie ma , to tak informacyjnie

:polew: :polew: nie wiem czemu ale przeczytalem: "właśnie wróciłem z wielickiej gdzie brałem gościnnie"

lol :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z wielickiej gdzie grałem gościnnie. Balonu jeszcze nie ma , to tak informacyjnie

:polew: :polew: nie wiem czemu ale przeczytalem: "właśnie wróciłem z wielickiej gdzie brałem gościnnie"

lol :polew: :polew: :polew:

jak to nie wiesz czemu? widocznie do szkoły miałeś pod górkę :decayed:

a jak nie to wymień 5 dinozaurów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...