Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gronczo podziwiam cie ze sie tego podjales,jesli ci to wypali to mozesz niezla kase na tym przyciac

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

powiedzcie czy PowerBass L-60C będą lepsze od PowerBass S-6C?pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Lepsze

Opublikowano

Czy ktos motował głosniki w tylnich drzwiach ? sa takiego gołę wiec cos pasowałoby z nimi zrobic :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

wszystko fajnie tylko nikt nie wziął pod uwagę tego,że głośniki siedza pod tapicerką która pracuje wraz z basem psując cały efekt i na co to wszystko

Opublikowano

wszystko fajnie tylko nikt nie wziął pod uwagę tego,że głośniki siedza pod tapicerką która pracuje wraz z basem psując cały efekt i na co to wszystko

głosniki nie są przymocowane do tapicerki wiec tapicerka nie gra z głosnikami :gwizdanie: to że bedzie wpadać w rezonans to normalna sprawa :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam, niebawem bo w przyszły weekend mam zamiar zrobić wygluszenie drzwi i zalożyć nowe glosniki HELIX BLUE 165mm, mam tylko pytanko; żeby lepiej graly powininem dokupić do nich jakieś zwrotnice bo jak kupilem ich nie bylo i ile mniej więcej maty APP w metrach powinienem nabyć? pozdrawiam

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

odgrzeję trochę kotleta czy macie może jakieś wymiary, schematy czy cokolwiek gdzie są te wymiary płytki do podłożenia pod pierścień MDF ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany mam głosniki z tylnych drzwi seryjne 165, ale głobokosc jest prawie 67mm, jak myślicie warto sie tym interesować i montować na przód :mysli:

Opublikowano

Pany mam głosniki z tylnych drzwi seryjne 165, ale głobokosc jest prawie 67mm, jak myślicie warto sie tym interesować i montować na przód :mysli:

nie warto , jest kupa lepszych głośników za dobrą kase z lepszym brzmieniem :good:

http://allegro.pl/dls-k6-kurier-gratis-i1276340844.html

Opublikowano

Pany mam głosniki z tylnych drzwi seryjne 165, ale głobokosc jest prawie 67mm, jak myślicie warto sie tym interesować i montować na przód :mysli:

nie warto , jest kupa lepszych głośników za dobrą kase z lepszym brzmieniem :good:

http://allegro.pl/dls-k6-kurier-gratis-i1276340844.html

moskal ja wiem ze jest kupa takich, ale te mam za frajer leżą sobie od roku w garażu, wiec nie musze wydawać kasy narazie, a z czasem bym je wydupcył na rzecz nowych lepszych i z wyciszeniem :wink4:

chyba spróbuje je jakos zaadoptować do siebie :naughty:

Opublikowano

Pany mam głosniki z tylnych drzwi seryjne 165, ale głobokosc jest prawie 67mm, jak myślicie warto sie tym interesować i montować na przód :mysli:

nie warto , jest kupa lepszych głośników za dobrą kase z lepszym brzmieniem :good:

http://allegro.pl/dls-k6-kurier-gratis-i1276340844.html

moskal ja wiem ze jest kupa takich, ale te mam za frajer leżą sobie od roku w garażu, wiec nie musze wydawać kasy narazie, a z czasem bym je wydupcył na rzecz nowych lepszych i z wyciszeniem :wink4:

chyba spróbuje je jakos zaadoptować do siebie :naughty:

opłaca sie bawić w półśrodki ??? ja bym od razu wyciszył , włożył konkret głośnik i spokój

Opublikowano

Pany mam głosniki z tylnych drzwi seryjne 165, ale głobokosc jest prawie 67mm, jak myślicie warto sie tym interesować i montować na przód :mysli:

nie warto , jest kupa lepszych głośników za dobrą kase z lepszym brzmieniem :good:

http://allegro.pl/dls-k6-kurier-gratis-i1276340844.html

moskal ja wiem ze jest kupa takich, ale te mam za frajer leżą sobie od roku w garażu, wiec nie musze wydawać kasy narazie, a z czasem bym je wydupcył na rzecz nowych lepszych i z wyciszeniem :wink4:

chyba spróbuje je jakos zaadoptować do siebie :naughty:

opłaca sie bawić w półśrodki ??? ja bym od razu wyciszył , włożył konkret głośnik i spokój

dokładnie, wsytaw je na sprzedaz, i kup coś konkretnego, szkoda twojej roboty :wink4:

Opublikowano

Dobra skoro jest was wiecej tego zdania to wrzucam na handel :disgust:

Opublikowano

Dobra skoro jest was wiecej tego zdania to wrzucam na handel :disgust:

szkoda się paprać, dozbieraj kasy i zrób już kompleksowo :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a ja mam takie pytanie, po co dawaj 2 panele? kazdy daje 1 panel pod spod o grubosci 20mmm, potem na niego drugi panel wezszy 10mm.

Nie lepiej dac odrazy jeden? powiedzmy 15mm?

Opublikowano

Bo tak rozwiązał montaż tych "paneli" jeden trzyma od spodu drugi na wierzchu i wszystko w kupie. Choć trochę amatorsko, jestem ciekaw jak z wytrzymałością tej konstrukcji bo wygląda mało stabilnie.

Chyba byłoby lepiej wbudować tam pudełko bo w takim przypadku za komorę robi przestrzeń wypełniona różnymi dziwnymi rzeczami które nie regularnie bawią się dźwiękiem.

I jak kolega chce tak bass to niech wstawi sobie tubę na pół bagażnika :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.