Treść opublikowana przez gronczo
-
Problemy rano
może to zabrzmi śmieśnie ale ja miałem identyczny problem i rozwiązałem tankując auto benzynką też kombinowałem wszystkie możliwe czujniki itd, gdzieś na forum wyczytałem że ten typ tak ma jak paliwko jest blisko rezerwy teraz mam wachy na pół zbiornika i przy odpalaniu nie gaśnie, od razu wchodzi ładnie na obrotki
-
[B5 ADR] Głośny wydech
hmm a tego akurat mi nie powiedział a ja się nie dopytywałem o szczegóły
-
[B5 ADR] Wydech z 2.8 V6 do 1.8 20V Quattro
i jak kolego tomstat ?? ciekaw jestem efektu i czy przypadkiem nie zrobił sie polonezowaty dźwięk ??
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
miałem coś takiego i było słychać pompę na skręconych kołach w maxa pomogła wymiana płynu z układu więc polecam
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
to zależy jak podchodzisz do tematu prawidłowo powinny być na wysokości twoich uszu i właśnie w słupkach jest dobre miejsce ja wpasowałem w miejsce oryginalnych i też jest super niestety nie miałem okazji sprawdzić jakby zagrało gdyby były nieco wyżej
-
[B5 ADR] Silnik gaśnie
mam dokładnie ten sam problem tylko zatanawiające jest dla mnie to że dzieje sie to tylko wtedy gdy silnik jest rozgrzany nigdy nie zdarzyło sie by zgasł rano po odpaleniu jak jest zimny tak na mój rozum to raczej immo nie ma nic wspólnego z tym bo i z rana by sie zdarzyło zgasnąć odczucie mam takie jakby podawał przy odpaleniu za mało paliwa Przepustnica wyczyszczona, przepływka również i nie mam zielonego co to może być
-
[B5 ADR] Głośny wydech
miałem ten sam problem pojawił sie jak wpadłem na głupi pomysł wycięcia kata i zastąpienie go rurką został całkowicie wyeliminowany ale teraz zamiast kata mam wspawany środkowy tłumik od audi 80 (tak poradził koleś z kliniki tłumika i podziałało) stanowczo odradzam wycinanie w ADR-kach katalizatora jeśli nie chcecie mieć poloneza
-
[B5 ADR] Woda z wydechu
raczej kat nie ma nic z tym wspólnego wywaliłem go z pół roku temu i jak pluł wodą tak pluje żadnych zmian
-
[B5 AJM] Wymiana tarcz i klocków
nie wiem co mam z przodu, jedno jest pewne że się kończy za to 3 miesiące temu tył wymieniłem na brembo i ferrodo i narazie jest ok dlatego miałem zamiar to samo zapakować na przód ale straszycie i teraz nie wiem co dobre faktycznie tarcza zardzewiała tam gdzie nie dotyka jej klocek hmm ale to chyba normalne
-
[B5 AJM] Wymiana tarcz i klocków
czyli co w tym momencie jest najlepszym wyborem ?? powiem szczerze że nie mam ochoty uczyć sie na błędach
-
[B5 AJM] Wymiana tarcz i klocków
też stoje przed wymianą przednich tarcz i klocków pytanie: czemu uważacie by tarcze brembo odpuścić zaintrygowało mnie to to tym bardziej że już 2 osoby mi je polecały
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
to gumowe ustrojstwo schodzi bez problemu lecz troszke gorzej z założeniem życze powodzenia w zmaganiach
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
ja na na wygłuszenie drzwi po zewnątrz zużyłem 4 sztuki maty bitumicznej o wymiarach 50 x 25 cm na wewnętrzną warstwę zużyłem 5 sztuk mat czyli razem 9 na jedne drzwi. wszystko masz opisane w linku poniżej: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_caraudio_sedan-t81221.0.html
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
Z lewej strony trzeba wymontować plastik pod kierownicą z prawej schowek. Rozłączyłem też takie gumowe elastyczne osłony na przewody pomiędzy drzwiami a słupkiem i za pomocą sztywnego drutu przeprowadziłem przewody. Co do drugiego pytanie to rozumiem że nie potrafisz założyć tapicerki. No nie było prosto w moim przypadku dość ciasno sie wsuwała ale poszło. Musisz podpatrzeć od dołu może coś gdzieś ci haczy. Reszta powinna być widoczna na zdjęciach które umieściłem w tym poście
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
gg: 7447250
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
komplet z płyty OSB 100 zł
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
To zależy ile jesteś w stanie zapłacić. Może zaproponuj swoją cene. Ważne gdzie wysyłka czy polska czy zagranica.
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
Zwykłe najtańsze maty APP z allegro jeśli dobrze kojarze to firma BOLL
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
Niestety narazie jeszcze tubę, na skrzynie zbrakło troche czasu. Ale mam nadzieje że sie doczekam.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Ciężko powiedzieć dlaczego u ciebie tak sie dzieje, też troche sie naszarpałem z tym tematem ale załatwiłem i prawą i lewą strone. Postaraj sie podejrzeć z latarką gdzie tam jest problem, najlepiej jakbyś miał kogoś do pomocy. Przy zakładaniu tapicerki też sam nie dawałem rady. Jeśli chodzi o panel to obstawiał bym go na ostatnim miejscu.
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
Jeśli chodzi o mnie to w bagażniku nie ma rewelki, starałem sie wszystko ukryć bo taki był ogólny zamysł. Pod półką podwieszone są zmieniarka i wzmacniak, jedynie widać suba
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
Już kilka osób wycinało z mojego wzornika i nikt nie miał problemów, nie widze potrzeby wstawiania nowego z wymiarami. Ciesze sie że w ten sposób choć troche mogłem pomóc.
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Uważam że to też nie jest problem, bo przy tankowaniu nie zasysa powietrza
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Prosze sie nie martwić o ganianie bo mam ciężką noge. Furka nie ma łatwego żywota Jestem przekonany że to nie problem wachy ani tego jak auto jest użytkowane.
-
[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)
plik jest w formacie jpg więc nie jest ważne w czym go wydrukujesz wymiar powinien byc zachowany Sygnał z radia do wzmacniaka idzie tunelem środkowm jeśli jest to niejasne. Jasne że jest taka szansa natomiast będzie to kosztowało znacznie więcej pracy bo trzeba wygłuszyć drzwi mniejszymi kawałkami i napewno będzie sporo więcej pracy by je idealnie dopasować. Po wyjęciu szyby z mechanizmem jest to banalnie proste wychodzą całe kawałki. Osobiście nie wyobrażam sobie wyklejania bez wywalenia wnętrzności, dla mnie było by to większe utrudnienie niż sam demontaż. Wzmacniacz to AXTON C500x4