Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wycieraczki nie wracają


jaro812

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem ale konkretow na forach brak... po pierwsze to nie wracaja czyli po wylaczeniu przelacznika staja na szybie w miejscu gdzie akurat "przechodzily" a po drugie, dzialaja nawet gdy kluczyka w stacyjce nie ma oczywiscie wlaczajac przelacznikiem... przekaznik ok, moze to przelacznik do ktorego sie jeszcze nie dogrzebalem bo dol oslony z tego co wiem trzreba sciagac a do tego kierownice... chyba ze zna ktos lepszy sposob? podejzewam tez ze poprzedni wlasciciel cos namieszal bo kluczyk nie cofa sie sam przy odpalaniu i widac ze probowal tam sie ktos dostac... [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 22:10_________________________________________________nikt nie ma pomyslu? wymienilem dzisiaj przekaznik, bez zmian tyle tylko ze nie zadzialaja poki zaplonu nie wlacze...[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 23:15_________________________________________________no i dzis znowu pogrzebale, kierownice zdjalem, manetke zamieniłem i dalej to samo... dobrze ze dawce darmowego mam :P przynajmniej przy okazji kluczyk naprawilem i cofa, tyle dobrego ;) napisze ktos cos konkretnego moze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien silniczek od wycieraczek. Mialem podbony problem kiedys w swoim polifcie ze wycieraczki mi szalaly. Wsadzilem mechanizm z przedlifta i wszystko lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...