Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moze ktos z kolegow ma mapy na galaxy s2, probowalem i nic mi nie chodzi

Pozdrawiam

Jakie mapy kolego?

Google Maps nie masz?

Oprócz tego iGo, sygic, automapa też od dawna jest.

Nie rozumiem jak ci nie działają...napisz coś więcej

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel mam firmowy z niemieckim abonamentem i jesli uzywam navi to pobiera mi dane.

Sciagalem z chomiuj i nie chdzi.Moze cos co by na Pl Dk i De bylo.Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automapa 1.5 Europa działa offline. Dodatkowo np. TomTom, ale chyba wciąż można go instalować wyłącznie na wewnętrznej pamięci, czyli na wiekszości smartfonów nawet sie nie zmieści (ok. 3 GB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automapa 1.5 Europa działa offline. Dodatkowo np. TomTom, ale chyba wciąż można go instalować wyłącznie na wewnętrznej pamięci, czyli na wiekszości smartfonów nawet sie nie zmieści (ok. 3 GB).

Jak kolega wyżej napisał. Słuszna uwaga. Napisz też jaki masz telefon. Oraz wersję oprogramowania bo nie dość że niektóre telefony mają mało pamięci wewnętrznej to Android nie pozwala na przerzucanie aplikacji na kartę pamięci...

A tak poza konkursem to zdaje się że Google Maps po wyznaczeniu trasy może działać offline.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPany jakaś appka do oszczędzania baterii do HTC One X?? Strasznie zżera baterie:kwasny: A jak włączę oszczędzanie energii no to wiadomo że słąbo wyświetlacz swięci:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tryb oszczędzania energii włączony a jasność ekranu automatycznie. Próbowałeś tak?

Nie jeszcze:whistling: A automatyczna jasność na czym polega? Bo po włączeniu robi się na jakieś 50% od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tryb oszczędzania energii włączony a jasność ekranu automatycznie. Próbowałeś tak?

Nie jeszcze:whistling: A automatyczna jasność na czym polega? Bo po włączeniu robi się na jakieś 50% od razu

Dopasowuje jasność ekranu do oświetlenia zewnętrznego :wink: Np w dużym słońcu będzie jaśniejszy żeby było cokolwiek widac itp

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A automatyczna jasność na czym polega? Bo po włączeniu robi się na jakieś 50% od razu

Masz czujnik który sprawdza jasność otoczenia i się sam podporządkowuje co do jasności wyświetlacza, przynajmniej tak mam w S3, tutaj tak samo powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A automatyczna jasność na czym polega? Bo po włączeniu robi się na jakieś 50% od razu

Masz czujnik który sprawdza jasność otoczenia i się sam podporządkowuje co do jasności wyświetlacza, przynajmniej tak mam w S3, tutaj tak samo powinno być.

To już jest nawet w andku 4.1.2 na s2.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

PPany jakaś appka do oszczędzania baterii do HTC One X?? Strasznie zżera baterie:kwasny: A jak włączę oszczędzanie energii no to wiadomo że słąbo wyświetlacz swięci:decayed:

Swoją drogą sprawdź co ci tak drenuje baterię. Często bywa tak że jakaś apka albo jakiś widget.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wszystko napisali.. dopasowuje automatycznie jasność wyświetlacza do panujących warunków zewnętrznych. Ciemne pomieszczenie - słabe podświetlanie, pełne słońce - mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest nawet w andku 4.1.2 na s2.

A powiedz mi co ma wersja andka do tego:decayed:

Czujnik musisz mieć fizycznie w telefonie umieszczony, jak kupiłem rok temu S3 to nawet jak by miała starego GB 2.3.x:grin: to też byłby czujnik, wersja androida nic do tego nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje na bieżąco sprawdzam i nie potrzebne wylaczam:)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz włączony obrót ekranu? Jeśli tak, wyłącz, zobaczysz różnicę w trzymaniu baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz włączony obrót ekranu? Jeśli tak, wyłącz, zobaczysz różnicę w trzymaniu baterii.

Ale to dosyć przydatne przy yt i fb:)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest nawet w andku 4.1.2 na s2.

A powiedz mi co ma wersja andka do tego:decayed:

Czujnik musisz mieć fizycznie w telefonie umieszczony, jak kupiłem rok temu S3 to nawet jak by miała starego GB 2.3.x:grin: to też byłby czujnik, wersja androida nic do tego nie ma :wink:

Wersja androida ma jak najbardziej "coś co obsługi niektórych" czujników i sensorow.

Co z tego że telefon ma jakiś hardware jeśli oprogramowanie nie potrafi go obsłużyć.

Przykład również z niektórymi niedzialajacymi diodami w niektórych telefonach z androidem. ROM ze względu np na brak sterowników nie podswietla diody w momencie nadejścia sms-a lub połączenia.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlasnie mi przyszlo info ze jest na sklep play tapatalk 4 ... zainstalowalem i teraz mam stara wersje i ta czworke ale cos ta czworka nie bangla ... pisze tylko ze laczy sie z serwerem i nic ...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z 15min bawilem sie z tym i nic tylko kom. Laczy sie z serverem. Wiec poki co odpuscilem sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...