Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak a co to jakoś inaczej jest niż w innych?

Tak, każdy model, każdy kraj ma aktualizacje w innym czasie. Nie jest możliwe przygotować wszystkich jednocześnie, serwery też nie wytrzymałyby pobierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

używam teraz galaxy Xcover2 i powoli zaczynają mnie 2 rzeczy wk***iać... pierwsza standardowa to bateria... przy moim użytkowaniu 15 h to max ( dzwonie dziennie min po 2 h ) druga to brak możliwośći instalowania aplikacji na karcie SD ... teraz to odczuwam bo coraz to kolejne aplikacje się aktualizują i tego miejsca robi się coraz mniej.... czy aktualizacja jaka ma wyjść do andka 4.2.2 lub 4.3 zmieni sytuacje z instalowaniem aplikacji .. czy tylko wgranie jakiegoś romu tu coś zdziała ?

ps. coraz bardziej się zastanawiam nad Pentagram Monster X5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Wgraj mu jakiś custom rom i zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak możliwośći instalowania aplikacji na karcie SD ... teraz to odczuwam bo coraz to kolejne aplikacje się aktualizują i tego miejsca robi się coraz mniej.... czy aktualizacja jaka ma wyjść do andka 4.2.2 lub 4.3 zmieni sytuacje z instalowaniem aplikacji .. czy tylko wgranie jakiegoś romu tu coś zdziała ?

dopiero 4.3 ma taką możliwość, a wątpię żeby pojawiła się aktualizacja na xcover:whistling:

musiałbyś raczej kombinować z nieoficjalnymi romami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak a co to jakoś inaczej jest niż w innych?

Tak, każdy model, każdy kraj ma aktualizacje w innym czasie. Nie jest możliwe przygotować wszystkich jednocześnie, serwery też nie wytrzymałyby pobierania.

Ale ja już mam aktualizacje z tym że nie widzę jakoś różnicy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy w stosunku do czego? Nie wiem jaki miałes wcześniej.

Poza tym 4.1, 4.2 i 4.3 to jedna rodzina Jelly Bean. Różnice nie sa wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ja tam po aktualizacji do 4.3 widzę same plusy, taka moja subiektywna opinia:wink:

-widgety na ekranie blokowania

-przeźroczysty pasek powiadomień

-nowa galeria

-mam wrażenie że nie żre tak baterii

-czuć że system jest bardziej zoptymalizowany, płynniej działa

Brakuje mi tylko tego o czym była mowa wyżej, czyli np włączanie latarki powerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klawiatura jest wygodniejsza w 4.3, nie wiem czy to od tel zalezy czy od softu ale przycisk cofania jest po drugiej przeciwnej stronie, według mnie wygodniejszej(prawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib - zaden Pentagram Monster. Jesli masz wolny 1000 - nie ma nic lepszego na rynku obecnie jak Nexus 4. Masz 2GB Ramu i 32 GB wewnetrzej. Do tego proc 4 core i andka zawsze najnowszego bez dodatkow. Moge polecic za te pieniadze z czystym sumieniem - nic lepszego nie dostaniesz z tymi parametrami za 1 tys.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jest jedna dla mnie podstawowa. Kontakty laduja sie w sekunde :smiley: a nie tak jak poprzednio nawet o 15 sekund :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ja tam po aktualizacji do 4.3 widzę same plusy, taka moja subiektywna opinia:wink:

-widgety na ekranie blokowania

-przeźroczysty pasek powiadomień

-nowa galeria

-mam wrażenie że nie żre tak baterii

-czuć że system jest bardziej zoptymalizowany, płynniej działa

Brakuje mi tylko tego o czym była mowa wyżej, czyli np włączanie latarki powerem

Widgety na lockscreenie sa od wersji 4.2 i to jest znacząca różnica w stosunku do 4.1. Reszta to pierdoły.

Do latarki musisz szukać jakichś modów albo custom ROMów.

Ja maiałem customa opartego na 4.3 i latarkę można zdefiniować na lockscreenie np. przyciskiem HOME.

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Zmiana jest jedna dla mnie podstawowa. Kontakty laduja sie w sekunde :smiley: a nie tak jak poprzednio nawet o 15 sekund :decayed:

Rozumiem, że wciąż mówimy o Samsungu? To nie kwestia Androida, tylko właśnie Samsung dał du*y z tymi kontaktami i dialerem we wczesnych wersjach Jelly Bean. Na żadnym customie na Samsungu tego problemu nigdy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile byscie sprzedali sgs3 z rozbita szybka i dzialajacym dotykiem. Od momentu rozwalenia szybki jest problem z wyłączeniem ekranu po wybraniu numeru. Gdy druga osoba rozlaczy sie dopiero tel wraca do pelnej funkcjonalności. Tak to nie sposob nic zrobic trzeba czekać na rozlwczenie badz koniec sygnalu. Ale po chwili jak sie zadzwoni jeszcze raz ekran sie nie wylaczy i dziala normalnie.

Jak myslicie 350zl to dobra cena?

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Drogo, ekran z dotykiem to ok 500zł + robota, a za 850zł kupisz już ładną używkę z ori wyświetlaczem. Zrób aukcje od 1zł albo ja daje 150zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widgety na lockscreenie sa od wersji 4.2

W note2 w wersji 4.2 były tylko skróty, widgety pojawiły się dopiero teraz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile byscie sprzedali sgs3 z rozbita szybka i dzialajacym dotykiem. Od momentu rozwalenia szybki jest problem z wyłączeniem ekranu po wybraniu numeru. Gdy druga osoba rozlaczy sie dopiero tel wraca do pelnej funkcjonalności. Tak to nie sposob nic zrobic trzeba czekać na rozlwczenie badz koniec sygnalu. Ale po chwili jak sie zadzwoni jeszcze raz ekran sie nie wylaczy i dziala normalnie.

Jak myslicie 350zl to dobra cena?

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Drogo, ekran z dotykiem to ok 500zł + robota, a za 850zł kupisz już ładną używkę z ori wyświetlaczem. Zrób aukcje od 1zł albo ja daje 150zł :decayed:

mam klienta na 350zł to mówisz sprzedawać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widgety na lockscreenie sa od wersji 4.2

W note2 w wersji 4.2 były tylko skróty, widgety pojawiły się dopiero teraz:wink:

Czyli to zapewne też ograniczenie Samsunga, bo Android umożliwiał to na pewno od wersji 4.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak aktualizujecie Samsungi ? Mi po Wifi pokazuje, że mam aktualną wersje softu... po połączeniu kablem przez Kiesa może się już ukazać jakiś update ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualizuję wyłącznie ręcznie, za pomoca Odina (w zasadzie aktualizowałem, kiedy używałem stockowych ROMów).

Czekanie na aktualizację dla naszego regionu i konkretnego brandu trwa czasami więcej jak pół roku od ukazania sie danej wersji softu na jakiś inny kraj i bez brandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jest jedna dla mnie podstawowa. Kontakty laduja sie w sekunde :smiley: a nie tak jak poprzednio nawet o 15 sekund :decayed:

Rozumiem, że wciąż mówimy o Samsungu? To nie kwestia Androida, tylko właśnie Samsung dał du*y z tymi kontaktami i dialerem we wczesnych wersjach Jelly Bean. Na żadnym customie na Samsungu tego problemu nigdy nie było.

Tak dalej pisze o S3. Wiem ze Samsung dal ciala. Co nie zmienia faktu ze dopiero z wersja 4.3 to poprawili. Mysle ze to wazna informacja dla uzytkownikow S3. Poniweaz w 4.0 bylo zle, w 4.11 bylo bardzo zle, w 4.12 z pierwsza aktualizacja bylo lepiej 4.12 druga aktualizacja jeszcze troche lepiej i dopiero z 4.3 jest tak jak powinno byc od nowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile byscie sprzedali sgs3 z rozbita szybka i dzialajacym dotykiem. Od momentu rozwalenia szybki jest problem z wyłączeniem ekranu po wybraniu numeru. Gdy druga osoba rozlaczy sie dopiero tel wraca do pelnej funkcjonalności. Tak to nie sposob nic zrobic trzeba czekać na rozlwczenie badz koniec sygnalu. Ale po chwili jak sie zadzwoni jeszcze raz ekran sie nie wylaczy i dziala normalnie.

Jak myslicie 350zl to dobra cena?

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Drogo, ekran z dotykiem to ok 500zł + robota, a za 850zł kupisz już ładną używkę z ori wyświetlaczem. Zrób aukcje od 1zł albo ja daje 150zł :decayed:

mam klienta na 350zł to mówisz sprzedawać:wink:

LCD+ ekran dot. Samsung i9300 Galaxy SIII czarny Internetový prodej GSM příslušenství a součástek na mobily

Sprzedawaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@talib, dla twojego XCover2 jest tylko 4.1.2, nic więcej.

podobno ma być jeszcze aktualizacja... teraz mam 4.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...