Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?

W tej kwocie mogę Ci lepsze telefony zaproponować choćby LG G3 :)

W poniedziałek napisz to sprawdzę co mam w nowej ofercie do zamówienia.

Teraz na stanie mam takie telefony i tablety :arrow2:http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=36454370

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?

Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży :wink:

Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy Alpha ma słaby stosunek możliwości co do ceny. Wykonanie duży plus.

Wersje 32GB miałem po 1780zł więc nie dałbym :decayed:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień mam zamiar zmienić staruszka samsunga i wstępnie do kwoty ~1,5kPLN wybrałem Lg G2, czy coś innego szukać?

Najpierw sprawdź czy będziesz się umiał dogadać z androidem LG, bo np mnie drażni kilka rzeczy w ich interfejsie - może jestem fanbojem, ale samsungowy TouchWiz najbardziej mi leży :wink:

Brałeś pod uwagę Galaxy Alpha?

Samsung mi nie leży, a Alpha poza budżetem. Bawiłem się Sony xperią,miałem Htc,Samsunga, Nokie różniaste, Alcatela One T Max to i z LG na andku dam radę :decayed:

choćby LG G3

ciekawi mnie w jakiej monecie :wink: (odezwę się, jak już $ firma przeleje i pomyślimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy Alpha ma słaby stosunek możliwości co do ceny. Wykonanie duży plus.

Wersje 32GB miałem po 1780zł więc nie dałbym :decayed:

Już nie popadajmy w skrajność :decayed: 2gb ramu i 8 rdzeni to nie taki słabiak :decayed:

Ale faktycznie dość drogi, myślałem że zmieści się w 1,5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te parametry były by ok ale jak by już dali Full HD wyświetlacz a nie taki jak ma w S3 mamy prawie 2015r a nie 2012 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadlem sie z S3 (choc po drodze jakis czas uzywalem s4) na G2. Polecam. Nakladka lg tez bardziej mi sie podoba ale to kwestia gustu.

Wysłane z mojego LG-D802

Edytowane przez M1etek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zmieniłem mojego Samsunga Note 2 na LG G3 S ... niby półka niżej ... ale lepiej leży w ręce a działa tak samo :D i cena czyni cuda... w porównaniu do nowego note 4 połowa ceny

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te parametry były by ok ale jak by już dali Full HD wyświetlacz a nie taki jak ma w S3 mamy prawie 2015r a nie 2012 :grin:

Teraz mam 720p na 5,5" i pikseli nie widać[emoji41]

Gdyby Alpha miała fullHD to by wołali za nią 2k. Jako zwykły szybki telefon myślę że się sprawdzi.

Takie upychanie pikseli na siłę to też nie jest dobry pomysł moim zdaniem, nie wiem czy ktoś zobaczy różnicę między fullHD a QHD na ekranie 5,7", ale podzespoły smartfona na pewno odczują taką zmianę. Z tego co wiem np w G3 zdarzały się jakieś tam lagi w animacji właśnie ze względu na wielką rozdzielczość.

by Note2

Edytowane przez Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w przyszłym tyg LG G2 16GB.Problem małej pamięci rozwiązany tym http://www.komputronik.pl/product/206820/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Czytnik_kart_pamieci_microSDHC_microUSB-USB_2_0_PQI_Connect_203_czarny.html.Do tego chmura i ludzie sobie chwalą takie rozwiązanie :) Wole kupić normalną dystrybucje z gwarancją producenta niż kupić 32GB i bujać się w razie awarii ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko odnośnie mojego LG G3S z androidem kit kat... W momencie jak pliki np. Z nawigacji sa wgrane na karte pamieci sd to podczas urichomienia aplikacji pojawia się komunikat brak dostępu do karty sd i nawigacja się wyłącza a po przeniesieniu plików do pamięci telefonu śmiga elegancko ...rozpykał ktoś to już u siebie ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy obecnie uzywam iPhona 5s.

Mam propozycje przejscia na Samsunga Galaxy Note 3 plus etui view cover.

Ktos mial podobne przejscie ? Plusy ? Minusy ? Bateria ? Bardzo duzo uzywam tel !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chyba w przyszłym tyg LG G2 16GB.Problem małej pamięci rozwiązany tym Czytnik kart pamiÄci microSDHC microUSB/USB 2.0 PQI Connect 203 czarny - SprzÄt komputerowy - sklep Komputronik.pl tego chmura i ludzie sobie chwalą takie rozwiązanie Wole kupić normalną dystrybucje z gwarancją producenta niż kupić 32GB i bujać się w razie awarii ;/

Mam w tej chwili czarną sztukę G2 16GB 1169zł



A ja mam takie pytanko odnośnie mojego LG G3S z androidem kit kat... W momencie jak pliki np. Z nawigacji sa wgrane na karte pamieci sd to podczas urichomienia aplikacji pojawia się komunikat brak dostępu do karty sd i nawigacja się wyłącza a po przeniesieniu plików do pamięci telefonu śmiga elegancko ...rozpykał ktoś to już u siebie ?

To już wina systemu, ja też mam pliki AM na pamięci wewnętrznej bo z karty nie odpala, inne aplikacje przenosi ich zawartość na sd w przypadku nawigacji nie pójdzie, nie wiem jak w przypadku nowej 5.0.



Koledzy obecnie uzywam iPhona 5s.
Mam propozycje przejscia na Samsunga Galaxy Note 3 plus etui view cover.
Ktos mial podobne przejscie ? Plusy ? Minusy ? Bateria ? Bardzo duzo uzywam tel !

To są 2 inne światy, może Cię przestraszyć jego wielkość, idź wcześniej do jakiegoś sklepu i pobaw się chwile i sprawdź co i jak. Oba urządzenia mają swoje plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w media obejrzec ale tam ten telefon ma tyle zabezpieczen i naczepianych pier**l ze nie mozna go wziac porzadnie do reki. Zeby przymierzyc do kieszeni to juz wogole mozna zapomniec.

Boje sie troche baterii przy moim uzywaniu a wielkosc ekranu robi swoje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień powinien wytrzymać bez problemu, na noc do ładowania i tyle. Note2 wytrzymuje dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu.

by Note2

Edytowane przez Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak w piatek albo w sobote jade po nowego LG G3.Trafil sie nowy niedaleko za dobre pieniadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i jednak w piatek albo w sobote jade po nowego LG G3.Trafil sie nowy niedaleko za dobre pieniadze

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,posiada ktoś z Was taki zestaw głośnomówiący bluetooth?Jest tego pełno na all.... i ciekaw jestem opinii jak się sprawuje i czy dobrze słychać.Na coś zwracać uwagę przy kupnie czy to wszystko to samo tylko roznica w cenie?

df756c8f0cfb2fc10d558d651eff5674.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj firmy Jabra jest kilka modeli, trochę tego sprzedaje w pracy i najczęściej kupują klienci tej właśnie firmy.
Trzeba zwrócić uwagę na długość pracy na włączonym i przede wszystkim na głośność jaka jest przy ok 2/3 poziomu czy można rozmawiać przy włączonym radiu itd.

http://www.moto-opinie.com/test-zestaw-glosnomowiacy-jabra-freeway/

P.S - Najlepiej zadaj pytanie w innym temacie, był gdzieś temat na forum o takich zestawach.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jabra na zasadzie jakość cena najlepsza. Miałem taką jajowata dodatkowo miała nadajnik radiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...