Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Parametry to nie wszystko.

Dlatego rozważam wzięcie S4 bądź Z1, bo dla mnie parametry aż tak się nie liczą (zważywszy że Z1 i S4 nie mają za dużych różnic w banchmarku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry to nie wszystko.

Dlatego rozważam wzięcie S4 bądź Z1, bo dla mnie parametry aż tak się nie liczą (zważywszy że Z1 i S4 nie mają za dużych różnic w banchmarku)

Są znaczne róznice w wydajnosci jak już patrzysz na antutu

Sony-Xperia-Z1-AnTuTu-3.3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez róznicy, w jednym i drugim wifi miałem na 100% czasu użytkowania właczone i połaczone, nie zrywało połaczeń, teraz jest tak samo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem poprzedni post bo pojebałem się. Z1 32799, S4 z prockiem Snapdragon 600 - 23858, co daje prawie 9k różnicy, no to już trochę sporo jest. Wpierw patrzyłem na S4 z tym lepszym prockiem, ale u nas chyba go nie da rady kupić, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę porównujecie telefony jak by ktoś pytał co lepsze A4 czy A8.

Z1 to nie ta liga co S4.S4 jest jak A4 a Z1 jak A8.Sony nigdy nie pozwoli by Samsung mu dorównał.

No jak czytam takie rzeczy to mi sie niedobrze robi.

Pomijam porownanie A4 do A8....

Skupie sie na tym ze Sony nie pozwoli by Samsung mu dorownal. Sony to marka schyłkowa, Samsung wzrostowa - Sony przynosi straty juz 6 rok z rzedu. Znany wczesniej z innowacji i wynalazkoow, utracil kompletnie dynamike. Dyrektorzy Sony nabrali zbytniej pewnosci siebie (podobnie jak Nokia) - "jestem potentatem - moge wszystko, to za mna pojdzie klient". Bardzo szybko polegli na najwazniejszym polu - TV. To Samsung dyktuje innowacje obecnie i to jest fakt. Sony juz dawno zostalo przegonione a nie dorownane. Do kazdego nowego PS4 Sony doplaca kilkadziesiat $ - musza utrzymac baze odbiorcow by otrzymac szerokie wsparcie od tworcow gier. Jesli tak dalej pojdzie Sony padnie wczesniej niz nam sie wydaje.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę porównujecie telefony jak by ktoś pytał co lepsze A4 czy A8.

Z1 to nie ta liga co S4.S4 jest jak A4 a Z1 jak A8.Sony nigdy nie pozwoli by Samsung mu dorównał.

No jak czytam takie rzeczy to mi sie niedobrze robi.

Pomijam porownanie A4 do A8....

Skupie sie na tym ze Sony nie pozwoli by Samsung mu dorownal. Sony to marka schyłkowa, Samsung wzrostowa - Sony przynosi straty juz 6 rok z rzedu. Znany wczesniej z innowacji i wynalazkoow, utracil kompletnie dynamike. Dyrektorzy Sony nabrali zbytniej pewnosci siebie (podobnie jak Nokia) - "jestem potentatem - moge wszystko, to za mna pojdzie klient". Bardzo szybko polegli na najwazniejszym polu - TV. To Samsung dyktuje innowacje obecnie i to jest fakt. Sony juz dawno zostalo przegonione a nie dorownane. Do kazdego nowego PS4 Sony doplaca kilkadziesiat $ - musza utrzymac baze odbiorcow by otrzymac szerokie wsparcie od tworcow gier. Jesli tak dalej pojdzie Sony padnie wczesniej niz nam sie wydaje.

Wysłane z prodiża

coś w tym jest to fakt

Szansa na bankructwo Sony w przeciągu dwóch lat? 76% - Aktualności - PlayStation, Xbox, Wii - Portal PSX Extreme

ale czy to ma znaczenie przy obecnym wyborze telefonów, nie sadze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Kowi - ale jak slysze gimbusiarskie, dyletanckie teksty "Samsung nigdy nie dorowna Sony" to mnie strzela.

Wysłane z prodiża

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Majkel - piszesz ze Philips mial przestac produkowac tv - i przestal! Sprzedal ten dzial chinskiej firmie TPV Technology. To oni robia pod marka Philips TV bo latwiej zejdzie z polek to dziadostwo.

http://m.interia.pl/nowe-technologie/news,nId,774713

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to samo może być z sony, ktoś inny będzie produkował a oni będą trzepać kapustę :)

W philipsie mi się ambilight podoba, a tak to nie oferuje nic. Samsung pod tym względem się nieźle wybił w ostatnich latach.

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Ejjj, usunęło mi posta o tym philipsie...:eusathink:

Philips kończy z telewizorami - teraz produkcję przejmą Chińczycy - Kino Full HD

A żeby nie zbaczać z tematu, to coraz bardziej mi się Z1 widzi, po obejrzeniu wielu filmików na Youtubie. Muszę znaleźć sobie czas i wybrać się wreszcie do sklepu żeby namacalnie dotykowo go obczaić i jak wypada w stosunku do S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to samo może być z sony, ktoś inny będzie produkował a oni będą trzepać kapustę :)

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Ejjj, usunęło mi posta o tym philipsie...:eusathink:

Philips kończy z telewizorami - teraz produkcję przejmą Chińczycy - Kino Full HD

i tak będzie, według wyników google Sony podniosło sie na obecnej sprzedazy PS4, przodują na rynku konsol

Wielka Brytania: Wyniki sprzedaży PS4 i Xboksa One. Sony póki co górą - Aktualności - PlayStation, Xbox, Wii - Portal PSX Extreme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa gora w PS4 bo dokladaja do kazdej konsoli ok 60$

Wysłane z prodiża

Z PS3 nie było tak samo? Na grach sobie odbiją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PS3 tez juz tak bylo. PS2 bylo najbardziej rentowna konsola. Tam byl zarobek ze sztuki duzy. Tylko wtedy nie mieli zadnej konkurencji. ..

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa gora w PS4 bo dokladaja do kazdej konsoli ok 60$

Wysłane z prodiża

masz jakieś info, bo mi tylko pokazuje to co pisałes z kwietnia 2012r, a konsola wpadła na koniec roku

Sony alfa też sie całkiem dobrze sprzedaje, bardzo szybko rozwijają oferte obiektywów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowi

Gdzies mi to wpadlo w newsach.

W kazdym razie jedynym dzialem, w ktorym Sony sie liczy jeszcze to rynek kamer - zarowno tych na statyw jak i zrobotyzowanych.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupic Nexusa 5?

Gdybym teraz zmieniał fona to właśnie na nexusa. Dobre parametry i aktualizacje niemal natychmiast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex - dokladnie ale 4. 1000 pln i masz swietny telefon z 2gb ramu i 4 core + 32gb romu - nie ma konkurencji w tym przedziale cenowym. Nex 5 konkurencje ma duzą.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...