Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się jakoś zmienić wygląd powiadomienia o SMS czy nieodebranej rozmowie, w S4 z androidem 4.3? Czy tak to niestety wygląda w nowym androidzie. Pytam, bo w S2 z 4.1 miałem ładną ikonkę listu bądź czerwoną słuchawkę

Pewnie jakimś launcherem to ogarniesz wedle upodobań, albo poszukaj samego lockscreena w android store:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co bedzie lepsze, SGS3 czy SGS4 mini ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego mini to żadna firma sensownego nie zrobiła. Albo czegoś nie ma albo nic nie widać. Patelnia to patelnia. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini obojętne czy S3 czy S4 to dla dziewczyn telefony, widzę ile kupują u mnie tych modeli :)

Faceci kierują się danymi technicznymi przede wszystkim a tutaj potwierdza się że są to telefony które jedynie mają podobną nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko marketing. S4 mini ma wyświetlacz jak swego czasu flagowy S2. Ale jak facet ma wziąć sobie cokolwiek mini? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę ja mam s4 mini tylko że na dwa simy.Za zwykle s4 dual to worek pieniędzy trzeba by zapłacić dlatego zdecydowałem się na mini.Tak poza tym to wyświetlacz 4,3cala to mini?Kurcze jeszcze niedawno człowiek na widok takiego "mini" nosem kręcił że strasznie duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę ja mam s4 mini tylko że na dwa simy.Za zwykle s4 dual to worek pieniędzy trzeba by zapłacić dlatego zdecydowałem się na mini.Tak poza tym to wyświetlacz 4,3cala to mini?Kurcze jeszcze niedawno człowiek na widok takiego "mini" nosem kręcił że strasznie duży.

Wyświetlacz wielkościowa jak w S2 ale gabarytami mniejsze od S2 bo to linia jak w S4 czyli wyświetlacz tuż przy krawędzi i smukły wygląd :)

Pebble Steel pokazuje, jaki powinien być doskonały inteligentny zegarek - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Wymyślają te zegarki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam telefon jest dosć szybki, wgrałem sobie wygodniejszą klawiature bo ta "seryjna" to porażka, brakuje mi funkcji dodaj numer do spam(w samsungu była to wygodna funkcja do blokowania), tutaj jest tylko ustaw przekierowanie na poczta.

W samsungu brakowało mi szybkiego dostepu do karty pamieci, tutaj mam to pod ręką, aparat ma niby 20mpx, ale do starej nokii mam wrażenie że sie nie umywa. Kolorystyka wyswietlacza dla mnie jest ok, naprawde jakosbardzo nie widze gorszej jakosci w użytkowaniu niż sgs3. System dalej 4.2.2. Noi najważniejsze ksiazka kontaktowa jest o wiele lepiej zrobiona niz w sgs3, tam to była porażka z powielaniem sie kontaktów. Bateria z ciagle właczonym wifi działa mi 2dni(tam ładowałem co dziennie).

Samsung sprzedany za 350zł kumplowi, jutro ide kupić jakaś karte pamieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mam rozkminę co kupić. W S4 niby baterie siadają i się telefon resetuje (w telefonie za 2 klocki prawie... :facepalm:), S2 dałem żonie, bo teraz bardziej potrzebuje ode mnie, a ja się bujam ze starym, białym W810i....:facepalm::facepalm: A niezdecydowany jestem cholernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze S4 active? S3 nie zrobił nam nie wrazenia, S4 nie zmienił sie totalnie, ja tam jestem zadowolony z przesiadki:wink: jedyne co to zmiana operatora nie satysfakcjonuje mnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozmyślam nad S4, Z1 ewentualnie G2, HTC One

Pewnie wszystkie porównania juz przegladałeś

LG G2, Samsung Galaxy S4 i Sony Xperia Z1. Testujemy trzy wydajne smartfony | gsmManiaK.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam już od jakiegoś czasu. Rozum mówi Z1, a głos wewnętrzny Samsung, chociaż ta marka już mnie irytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam już od jakiegoś czasu. Rozum mówi Z1, a głos wewnętrzny Samsung, chociaż ta marka już mnie irytuje...

jynezana.jpg

Wynik z One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zrobiłem testa:wink:

1389209181473_zps5e4ef549.jpg

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.ABenchMark&hl=pl gdyby ktos chciał sobie sprawdzić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel20

Jesli masz wolny 1000 - nie ma nic lepszego na rynku obecnie jak Nexus 4. Masz 2GB Ramu i 32 GB wewnetrzej. Do tego proc 4 core i andka zawsze najnowszego bez dodatkow. Moge polecic za te pieniadze z czystym sumieniem - nic lepszego nie dostaniesz z tymi parametrami za jedyny 1 tys.

Wysłane z prodiża

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...