Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanie ... całkiem serio... kończy mi się umowa w play i zastanawiam się nad zmianą note 2 na galaxy mega ??? Doradzi ktoś coś czy warto ... ??? Od razu uprzedzam ze do note 3 mam za dużo dopłaty a rozmiar galaxy mega mi nie przeszkadza bo po prostu lubie duże telefony ...bo mam tablet i fona w jednym ... prosze o konkretne rady ... parametry itd... cudów nie robie... scigam filmy ... facebook przelewy i inne podatawowe sprawy ... czesem granie ... odkąd mam tapatalka nie odpalam forum na lapku bo tap mi lepiej leży itd. ... rysika używam sporadycznie więc jego brak jest mało istotny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla przykładu to tak jakbyś chciał wejść z deszczu pod rynnę tzn.:

mega ma mniej pamięci, mniej ramu, słabszy procek, gorszy wyświetlacz i to nie jest ta klasa co Note 2, jedyne co ma "lepsze", większe to ekran i LTE osobiście nie wybrał bym tego telefonu i został na umowie bez telefonu i zszedł z abonamentu chyba że chcesz koniecznie wymienić telefon to wtedy zastanowić się na jaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierniczony Android nie wie co to trim a ja myślałem że więcej ramu na mulenie pomoże. Masakra. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co jest nie tak skonfigurowane jeśli w standardowej przeglądarce androida wchodzę na stronę np. Epic Fail i po chwili ogladania filmiku wyłącza mi aplikację.

Na chromie nie wyłącza ale nie mam głosu i zamiast plynnego filmiku są pojedyncze klatki.

Na firefoxie pochodzi dłużej. Ale po powiedzmy 5 min znowu wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przykładu to tak jakbyś chciał wejść z deszczu pod rynnę tzn.:

mega ma mniej pamięci, mniej ramu, słabszy procek, gorszy wyświetlacz i to nie jest ta klasa co Note 2, jedyne co ma "lepsze", większe to ekran i LTE osobiście nie wybrał bym tego telefonu i został na umowie bez telefonu i zszedł z abonamentu chyba że chcesz koniecznie wymienić telefon to wtedy zastanowić się na jaki

To zostane przy note 2 i tyle ... oferta bez telefonu a zawsze moge zmienic na note 3 bo sgs4 jest za mały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrezygnować z umowy i wziąć sobie jakieś nju czy play na kartę a zaoszczędzone pieniądze z abonamentu przeznaczyć właśnie na zakup nowego fona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario bierz Note 3 jak jeszcze potanieje, innej opcji dla Ciebie na tą chwilę nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie miał ofertę bez telefonu to właśnie zaoszczędzi

ja od kiedy mam abonament to nie biorę nigdy telefonu w abonamencie bo się nie opłaca dla mnie, telefony kupuję na własną rękę a abonament płacę 29 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario bierz Note 3 jak jeszcze potanieje, innej opcji dla Ciebie na tą chwilę nie widzę.

Tak zrobie :thumbup::thumbup::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::thumbup1: będzie Pan zadowlony, tylko na wstępie proponuje zmiane klawiatury bo jest beznadziejna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleć coś dobrego. Mam jeszcze takie pytanie czemu jak dostaje SMS czy mam nieodebrane połączenie to nie wyskakuje mi to na ekranie blokady tylko na pasku stanu, tam gdzie WiFi, dźwięk itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak w samsungu galaxy trend na klawiaturze 3x4 dodawac slowa do slownika bo nie moge tego znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a mi xperia z nie do konca wsplpracuje z bt w audi.

nie okazuje nieodebranych itd..mial ktos ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem z play na S3

1654269_269206269902187_364399481_n.jpg

moje pierwsze wrażenia to wydaje się płynniejszy, bateria przez noc zeszła 4% na 4.1.2 było zdecydowanie więcej, jeśli chodzi o aparat to liczyłem na slow motion jak w S4 ale niestety nie postarali się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak w samsungu galaxy trend na klawiaturze 3x4 dodawac slowa do slownika bo nie moge tego znalezc

Ja wyłączyłem przewidywanie tekstu bo też mnie to denerwowało.

Nie mogłem sobie poradzić z dodawaniem słów do słownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...