Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kąty widzenia i szarość zaraz się robi jak się patrzy pod kątem czy delikatnie z boku na wyświetlacz Sony Z czy Z1 i o tym mówię cały czas, w Samsungu nie ma takich problemów, nasycenie kolorów to nie ma sensu o tym mówić bo jeden woli cukierkowe kolory a drugi normalne nie przesycone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o kąty to głównie patrzy się na wprost na telefon nie z boku. Pod tym względem mogłoby być lepiej ale nie ma tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym moim telefonie jeszcze Nigdy. Nie wymieniałem baterii mam nadzieje ze teraz tez nie będę musiał ;)

To dobrze:)

Ja w S3 po roku czasu wymieniłem baterie, 5s roboty.

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

A czy komuś tez sie S4 wyłącza samoczynnie raz na jakiś czas? Średnio tak raz na tydzień albo dwa tygodnie... Czytałem o wadliwych bateriach, ale sprawdziłem po kodzie i mam niby ta która powinna być ok...

Wojtek nawet nie strasz bo ostatnio sprzedałem czarną sztukę koledze i już 2 razy mu się to stało w ciągu dnia ale myśli że to wina etui s line bo wygląda jak by przycisk wciskało to etui i przez to się wyłącza :decayed:

Paweł, nie straszę - stwierdzam fakty :decayed: Tez mam w etui neo hybrid, ale to nie to na 99% ostatnio podlaczylem ladowarke i widzę ze sie nie swieci czerwona dioda - patrze a tel już był wyłączony... Oczywiście nie zjechała bateria do zera, było jeszcze 10%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, nie straszę - stwierdzam fakty :decayed: Tez mam w etui neo hybrid, ale to nie to na 99% ostatnio podlaczylem ladowarke i widzę ze sie nie swieci czerwona dioda - patrze a tel już był wyłączony... Oczywiście nie zjechała bateria do zera, było jeszcze 10%...

Dzisiaj rozmawiałem z kolegą co ostatnio kupił u mnie S4 i 3 razy mu dzisiaj się wyłączył, kazałem mu nosić 2-3 dni bez tego S-Line pokrowca i zobaczy jak będzie bo twierdzi że jest źle wyprofilowany i "gniecie" ten przycisk włączania.

Ja pogadam z chłopakami ode mnie z serwisu czy mieli już takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, czekam na info w takim razie :wink: z drugiej strony -> w jaki sposób mógłby się wyłączać Jedyna opcja to dłuższe wciśnięcie przycisku + dotyk chyba nie? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo dłuzsze (10 sekund) wciśnięcie przycisku zresetuje smartfon.

Ok, przetestowane i działa :wink: problem polega na tym, że tel się nie restartuje tylko wyłącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę tą S4 i dam kolegom na serwisie by wgrali od nowa czysty soft zobaczymy czy pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piechol,

Mój się restartuje, ale może to kwestia softu.

Źle mnie zrozumiałeś - mój też się restartuje po naciśnięciu przycisku. Tylko ze nie może to być powodem samoczynnego wyłączania które występuje raz na jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada sprawa platnosci za aplikacje z google play? Wysyla sie smsa czy jakos inaczej to naliczaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie na mojego S3 wskoczył Android 4.3 w Plusie i po tym zabiegu zniknął ten boczny wysuwany pasek ze skrótami. Nie mogę go uruchomić.

Wie ktoś może gdzie się podział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczny? Chodzi ci o ten co wyskakuje po przytrzymaniu przycisku BACK?

Tak, dokładnie ten. Nie mogę go za cholerę znaleźć nigdzie, w sensie żadnego uruchamiania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie na mojego S3 wskoczył Android 4.3 w Plusie i po tym zabiegu zniknął ten boczny wysuwany pasek ze skrótami. Nie mogę go uruchomić.

Wie ktoś może gdzie się podział?

Ustawienia --> Moje urzadzenie --> Wyswietlacz --> Wiele okien

ale co ciekawe u mnie to kiedys dzialalo, teraz przestalo :decayed: Android 4.3

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Zeby nie bylo, przytrzymywanie klawisza "wstecz" tez nic nie daje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

Wiele okien mam ustawione.

I lipa.

Paska brak po aktualizacji do 4.3

W necie też nie mogę nic znaleźć póki co, czy pasek był i się teraz zmył, czy siedzi gdzieś w ukryciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...