Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, który z najnowszych samsungów, Nexusów, lg lub htc ma transmiter fm? Rzadko podają takie info jakby było mało ważne..

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy skróty do odpalania wielu okien można zmieniać wedle własnego uznania? Czy tylko można korzystać z już tam będących?

Chodzi mi czy np. mogę tak ustawić tapatalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co się mogło stać,że mam tylko neta przez wi fi?? pakiet danych włączony, a ikonki HSDPA brak;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taką sytuację parę dni temu w Orange. Najpierw myślałem że mnie zablokowali bo za późno oplacilem rachunek ale rozmowy trybily normalnie. Po parunastu wlaczeniach/wylaczeniach wszystko zaczelo chodzic normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w opcjach włączyć tylko GSM po czym powrócić do WCDMA i GSM.

W Sony tez czasem palma siada. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w opcjach włączyć tylko GSM po czym powrócić do WCDMA i GSM.

W Sony tez czasem palma siada. ;-)

Dzisiaj jest juz normalnie, co jakiś czas tak mam. Następnym razem spróbuję twoja metodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona.

Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa.

Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ?

Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona.

Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa.

Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ?

Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?

Jaka masz wersje AM? Na Androidzie 4.3 dziala AM 1.6 wzwyz :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona.

Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa.

Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ?

Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?

Jaka masz wersje AM? Na Androidzie 4.3 dziala AM 1.6 wzwyz :smiley:

Jeśli dobrze wyczytałem do 1.4

No to chyba nowa AM potrzebna.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaktualizował mi się antek do wersji 4.4.2 na HTC one i nie odtwarza mi filmów we Flashu. Ktoś coś wie?

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 dni premiera, dzisiaj dopiero zauważyłem bo już nie śledzę tematu o każdym newsie jak to miało miejsce przed S3 :decayed:

:arrow2:Samsung zaprasza na premierę Galaxy S5. To już w tym miesiącu! | Komórkomania.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie podobny do tego z artykulu? Bo w sumie nic innego nie moga wymyslic oprocz powiekszenia ekranu i wymiany podzespolow na lepsze.

A taki "wygiety" moglby byc calkiem ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 dni premiera, dzisiaj dopiero zauważyłem bo już nie śledzę tematu o każdym newsie jak to miało miejsce przed S3 :decayed:

:arrow2:Samsung zaprasza na premierę Galaxy S5. To już w tym miesiącu! | Komórkomania.pl

Nic, tylko czekac na serie F :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebna pomoc

Tablet trak tpad 9763

najpierw system się spiprzyl w taki sosob ze jeszcze się uruchamiał ale nie do końca bo wyskakiwał monit ze niestety coś tam nie działa, po kilkukrotnym resecie padło całkiem, po włączeniu pokazuje się ekran startewy trak , dalej już nie idzie, nawet ikony andka nie laduje

System był 4.1

I teraz tak jak na nowo postawić system, poptrzebuje instrukcji krok po kroku programy linki download no wszystko

Zanim się system posypał na maxa to wpisywałem frazy odnosnie tych nie uruchamiających się programów i czytałem ze to wina programu startującego i ze trzeba zainstalować inny jakiś

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...