Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie folii na wyświetlacz, używacie jakieś konkretne dla ochrony wyświetlacza? Bo kupiłem z etui i była dołączona byle jaka folia, która odłazi i ma straszną "tęczę" pod światło... Chciałbym zanabyć coś lepszego

3MK Shield. Kosztuje sporo na tle gowna, jakie dostales gratis, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z2 bez sensu. Mogli spokojnie zostac przy Z1 jeszcze rok. Sztucznie napedzana koniunktura. 2GB w S5 - ideał przy HD. A ze HD - wiecej nie zauwazy Twoje oko. Wiecej nie trzeba w smartfonie. Ze z plastiku? Bardzo slusznie. Alu to jakis przezytek z II wojny ś. Samoloty robilo sie wtedy z alu a co zostalo poszlo po wojnie na defendera. Tworzywa to materialy przyszlosci. Lekkie i wytrzymale. S5 jest taki jak byc powinien.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie taki miękki jak S3 to dziekuje wole materiały 2 wojny światowej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S3 i nie widze problemu z materialami. Nawet przetarcia nie ma roku uzytkowania.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie przeszkadza plastik w S3. Ale u mnie przetarcia już są na całej tej "srebrnej" ramce wokół wyświetlacza. Z tym, że nie noszę żadnego case'a i od dawna nie dbam o to gdzie odkładam/rzucam telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 21 miesięcy od premiery S3 i wygląda jak nówka :grin:

Cały czas mam w Case Mate Barrely There, ma pęknięcia od upadku z wysokości ok 1,5m, folie z 4 razy już zmieniałem, zero ryski na wyświetlaczu, jedynie widzę że są pęknięcia na boku jak jest ta szara ramka emitująca amelinium ale to jak wiedzą posiadacze S3 jest wadą fabryczną którą praktycznie nie widać.

A najlepsze że telefon normalnie używam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przyzwyczailem sie do twardych pewnych telefonow za czasow nokii, s3 takim niebyl, z1 twardosc obudowy ma bez porownania, nie trzeszczy w reku, a nokia n8 piwa sobie otwieralem :) stad takie rozczarowanie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki telefon byscie polecili w dual simach do ~700 zl. Jedna karta sim a druga do neta. Obecnie mam xperie sole i radzi sobie z moimi wymaganiami, nie laguje za duzo, ekran moze ciut za maly, bateria cienka ale w normie, aparat jako taki. Gdyby posiadal gniazdo na dwie karty to bym nie kombinowal ale przy zmianie telefonu poszedl bym krok dalej od tej soli ale warunek to dual sim. Macie jakies swoje typy? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore go pod uwage ale wlasnie "markowy" nie jest.. Zawsze bralem nokie pozniej sony xperie i nigdy nie mialem problemów technicznych i nie mialem okazji wysylania i borykania sie z serwisami. I przy goclever mam mieszane odczucia, niby door to door ale za wysylke place ja i rozne czasy w miesiacach gwarancji telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję sobie ten wątek od dłuższego czasu i widzę że samsung doczekał się równie zagorzałych fanboyow jak apple, wychwalających jego wady jako wspaniałość:decayed: Sam użytkuje Szajsunga NII ale nie uważam aby gówniana plastikowa obudowa była hiper wymysłem XXI wieku, a odgrzewanie kotletów u każdego producenta jest be, ale w przypadku samsunga to idealna decyzja i właśnie tak powinien nowy model wyglądać :decayed:

Pozdro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore go pod uwage ale wlasnie "markowy" nie jest.. Zawsze bralem nokie pozniej sony xperie i nigdy nie mialem problemów technicznych i nie mialem okazji wysylania i borykania sie z serwisami. I przy goclever mam mieszane odczucia, niby door to door ale za wysylke place ja i rozne czasy w miesiacach gwarancji telefonu.

Overmax Vertis 01+

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goclever sie zawiesza, overmax sie psuje, peka itd. Im wiecej czlowiek czyta o telefonach to odechciewa sie. Chinczyki robia tak slabe telefony ze juz sam nie wiem co tu wybrac, bo wydac 700 zl i ma sie psuc to wole wydac 300 zl i tez bujac sie. Wiem ze nie przewidze wszystkiego i samsungi i sony tez sie psuja. Poczekam do konca tygodnia i bede musial cos wybrac bo 3 telefony to za duzo ( sluzbowy, prywatny, do internetu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś do 1100 zł?? Ekran max 5", min 4.3", android. Raczej coś ze znanych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...