Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mietku. Za ta kwote najlepszym wyjsciem bedzie Nexus 4. 2GB ramu, 32GB romu, 4 rdzenie, andek 4.4 stock i swietne wykonanie. Nic z dobrych fonow nie znajdziesz z takimi parametrami za ok 1000 pln

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jaki telefon byscie polecili w dual simach do ~700 zl. Jedna karta sim a druga do neta. Obecnie mam xperie sole i radzi sobie z moimi wymaganiami, nie laguje za duzo, ekran moze ciut za maly, bateria cienka ale w normie, aparat jako taki. Gdyby posiadal gniazdo na dwie karty to bym nie kombinowal ale przy zmianie telefonu poszedl bym krok dalej od tej soli ale warunek to dual sim. Macie jakies swoje typy? :-)

Ja mam s4mini dual i fajnie to działa polecam.Niestety parę groszy więcej 1150zł zapłaciłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie utrafic dla kobiety wczoraj nowke S3 LTE za 950. Bardzo fajnie smiga.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mam s3 mini i pisząc smsy mam te beznadziejne zielone buźki, może mi ktoś powiedzieć jak zmienić je ? Tak łopatologicznie ? :decayed: będę mega wdzięczny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na 99% wbudowane w aplikację do SMS, a więc zmień ja na jakąś inną ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to w takim razie jaka inna aplikacją zastapić tą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta automapa

Wysłane z kosmosu

Michail będziesz u mnie w środę po telefon to nie gadaj jak jest z tą automapa tylko Ci wrzucę najnowszą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od automapy wole google...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google też dobre ale jednak w kilku przypadkach nie pokazało mi dokładnie adresu jak AM, AM ma bogatszą bazę poi, wystarczy aktualizować sobie co 2 miesiące i możemy być pewni tej mapy, bezprzyczyny kilka korporacji w taxi jeżdżą na tej mapie :)

Co do Google map to śmiało możemy użyć jeśli mamy problem z jakimś adresem w AM i wtedy możemy porównać.

Kiedyś sprawdzałem z ciekawości ile weźmie mb jadąc ode mnie z Krk do Szczawnicy to wzięła 18mb transferu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w moje ręce wpadł nowy Nexus 5 na andku 4.4.2 KitKat.

W porównaniu do andka 4.3 z nakładką samsunga nowy system (kitkat) w nexusie wydaję się jak by miał z 10 lat. Nudny, prosty, bez bajerów, w pierwszym kontakcie nie wiadomo o co chodzi. Moim zdaniem Nexus 5 technicznie i wykończeniowo fajnie wypada, ale system :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia. Używam Cyanogenmoda 11, który oparty jest na czystym AOSP 4.4 jak w Nexusach i NIGDY nie wrócę po dobroci do nakładki Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajenia. Używam Cyanogenmoda 11, który oparty jest na czystym AOSP 4.4 jak w Nexusach i NIGDY nie wrócę po dobroci do nakładki Samsunga.

Jihaad na czum masz zainstalowany CM11 ? Wiesz moze czy na s2 jest już stabilny ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...