Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - polecicie jakąś sprawdzoną stronę z pokrowcami, żelkami, itp. do telefonów/smartphone'ów? Poszukuję coś solidnego w dobrych pieniądzach do Note 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podajcie namiar na navi na androida oprocz googla.

Mialem raz automape free ale gdzies mi sie zapodziala. Teraz jaka bym nie sciagnal nawet crack to pokazuke ze wersja 7dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu 4.3 SGS3 strasznie sie zamulił

Co z tym zrobic ????

aktualizujac przez OTA (WiFi) rzeczywiscie android potrafi sie zmulic. ja zawsze wazne aktualizacja (jak t6eraz z 4.1 do 4.3) robie Odinem i problemu nie ma. wipe przed wgrywaniem, czyszczenie jakims 3 plikowcem (jesli jest do danego tel), wgranie nowego andka i wipe po wgraniu. nic mi nie muli na 4.3 w S3. a z 4.4 sie ciesze bo byly glosy ze tylko na S3 LTE ma byc.

Co za cena::shock3:

Xiaomi Redmi Note, czyli 5,5 cala, octacore i 3.200 mAh za 93 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z 4.4 sie ciesze bo byly glosy ze tylko na S3 LTE ma byc.

Czekamy czekamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 po aktualizacji do 4.3 nie zapamiętuje w słowniku SMS nowych słów. Przywracałem już ustawienie fabryczne klawiatury i dalej nic. Coś poradzicie? Może jest jakiś plik w którym są zapisane słowa i można go na PC edytować i dodać brakujące słowa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam SwiftKey 3 bardzo dobra apka i wszystkim ją polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zainstalowałem płatną wersję SwiftKey i problem zapamiętywania słów znikł. Dzięki bardzo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może do polecenia jakiś program typu czarna lista ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem . Mój HTC DESIRE X sam dzwoni do ludzi. Ostatnio siedziałem w aucie radia słuchałem, tel leżał koło lewarka, wyświetlacz czarny nic się nie dzieje i dzwoni ktoś " dzień dobry dzwonił Pan do mnie ale słychać było tylko radio " .. k**wa faktycznie numer wybrany parę minut temu, ale przecież to nie ja :facepalm:

Parę razy w nocy koło 3 zadzwonił sam do mojej byłej..co się k**wa z tym szrotem dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpli szuka :wink: a tak na poważnie u mnie też takie akcje miały miejsce w htc desire S tłumaczyłem sobie że ekran potłuczony i sam się dotyka ale po przywróceniu do ustawień fabrycznych ani razu już nie zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak szczur sugeruje - wipe i po klopocie. moze jakas aktualna andka by sie przydala tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamieszczaniem fot z SGS3 poprzez forum. Zrobilo sie to po instalacji Andka 4.3

Wtf ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zamieszczaniem fot z SGS3 poprzez forum. Zrobilo sie to po instalacji Andka 4.3

Wtf ????

Ja w tapatalku nigdy nie dałem rady wrzucić zdjęcia wybieranego z galerii bo zawsze wyskakuje error ale i tak zawsze siedzę na normalnym komputerowym widoku na S3 i nie ma problemu z wrzucaniem zdjęć, zawsze wrzucam tutaj fotkę :arrow2:Upload plików - mariuszn.com darmowy serwer znajomego kolegi, po roku czasu fotki zostają skasowane, wtedy linka z tej strony po wrzuceniu zdjęcia kopiuje i tutaj u nas na forum wrzucam do ikonki insert image i po problemie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy ktos juz sie bawil S5? Interesuje mnie jak działa czytnik linii papilarnych. Chodzi mi glownie o czas jaki potrzeba na odblokowanie i skutecznosc..

Firma zmusza mnie do 8 cyfrowego PINu, wiec licze na to ze ten bajer pozwoli mi odblokowac tel szybko trzymajac go w jednej rece..

tapatalk@sgs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...