Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej o co chodzi z tymi HTC One X. Rok temu bralem tel na wymianę to chcieli w Play mega dopłatę parę stów do tego telefonu..patrzę na allegro, a nówki po 550 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej o co chodzi z tymi HTC One X. Rok temu bralem tel na wymianę to chcieli w Play mega dopłatę parę stów do tego telefonu..patrzę na allegro, a nówki po 550 zł :wink:

Pewnie dlatego, że wyszedł kolejny model więc cena spadła :naughty:

One X -> One -> One (M8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę oglądałem S5 w saturnie i jeśli tak ma wyglądać flagowy model samsunga to sądzę że będzie to samo co z HTC. Pomijając tylną klapkę wyglądającą jak kalkulator z bazaru dziesięciolecia to cała ramka wokół telefonu wygląda jak tania tandeta. Ciekawe co oni zrobią z F serią. S5 to miała być inna jakość, aluminium i wysoka jakość... a wyszła kaszana brzydsza od galaxy s3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej o co chodzi z tymi HTC One X. Rok temu bralem tel na wymianę to chcieli w Play mega dopłatę parę stów do tego telefonu..patrzę na allegro, a nówki po 550 zł :wink:

Ragga poczytaj aukcje. Sam chcialem to kupic. Gwarancja z d*py i wysylka z Singapuru do 40 dni roboczych :D

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę oglądałem S5 w saturnie i jeśli tak ma wyglądać flagowy model samsunga to sądzę że będzie to samo co z HTC. Pomijając tylną klapkę wyglądającą jak kalkulator z bazaru dziesięciolecia to cała ramka wokół telefonu wygląda jak tania tandeta. Ciekawe co oni zrobią z F serią. S5 to miała być inna jakość, aluminium i wysoka jakość... a wyszła kaszana brzydsza od galaxy s3.

Otototo wiec nie tylko ja to dostrzegam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha o qr** :D Jakość S5 gorsza od S3. Co ty szaleju się najadles? Sory ale pieprzycie głupoty jak potłuczeni :facepalm :

Pokaż mi w takim razie telefon warty swej ceny?

Może kwadratowa cegłówka Z1/Z2 z c**jowym wyświetlaczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek z branży chcę się zapytać :D Gdzie jest napisane że

S5 to miała być inna jakość, aluminium i wysoka jakość... a wyszła kaszana brzydsza od galaxy s3.
?

Kolego @Tzieland

Porównywałeś Z2 i S5 ? Coś więcej ? Bo sam rzucasz ogólnikami nie podpartymi żadnymi dowodami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland czytaj ze zrozumieniem. Moim zdaniem S5 zj***li i tyle. Spodziewałem się zdecydowanego kroku do przodu po poprzedniku czyli S4. Tak jak miało to miejsce między S2 a S3. A tymczasem co wyszło ? brzydkie gowno. Może sama jakość tylnej klapki najgorsza nie jest ale do czego ona nawiązuje z tymi dziurkami ? poza tym kto w flagowcu daje 2gb gdzie w note są już 3 ? Może i te 3gb nie byłyby wykorzystywane ale ideą wprowadzania nowych produktów na rynek jest to że mają być lepsze od poprzednika. Wskaż mi znaczącą różnicę między nowym modelem a s4 która sprawi że zapłacę ponad tysiąc więcej za nowy aparat. Obawiam się że Samsung nie miał pomysłu na ten telefon i wypuścił to tylko po to aby zarobić na nowości i jeśli dalej będzie tak postępował to w modelu S6 (o ile powstanie) będziemy mieć do wyboru opcje z wackiem dla kobiet lub psiochą dla mężczyzn żeby przyciągnąć klienta. Sam spodziewałem się po reklamach ze to będzie coś nowego, jakościowo lepszego od S4 a tymczasem oni zmienili w nim obudowę dodając kilka zbędnych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland czytaj ze zrozumieniem. Moim zdaniem S5 zj***li i tyle. Spodziewałem się zdecydowanego kroku do przodu po poprzedniku czyli S4. Tak jak miało to miejsce między S2 a S3. A tymczasem co wyszło ? brzydkie gowno. Może sama jakość tylnej klapki najgorsza nie jest ale do czego ona nawiązuje z tymi dziurkami ? poza tym kto w flagowcu daje 2gb gdzie w note są już 3 ? Może i te 3gb nie byłyby wykorzystywane ale ideą wprowadzania nowych produktów na rynek jest to że mają być lepsze od poprzednika. Wskaż mi znaczącą różnicę między nowym modelem a s4 która sprawi że zapłacę ponad tysiąc więcej za nowy aparat. Obawiam się że Samsung nie miał pomysłu na ten telefon i wypuścił to tylko po to aby zarobić na nowości i jeśli dalej będzie tak postępował to w modelu S6 (o ile powstanie) będziemy mieć do wyboru opcje z wackiem dla kobiet lub psiochą dla mężczyzn żeby przyciągnąć klienta. Sam spodziewałem się po reklamach ze to będzie coś nowego, jakościowo lepszego od S4 a tymczasem oni zmienili w nim obudowę dodając kilka zbędnych bajerów.

Czytnik Linii Papilarnych :grin:

IP67 :grin:

4k VR:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha o qr** :D Jakość S5 gorsza od S3. Co ty szaleju się najadles? Sory ale pieprzycie głupoty jak potłuczeni :facepalm :

Pokaż mi w takim razie telefon warty swej ceny?

Może kwadratowa cegłówka Z1/Z2 z c**jowym wyświetlaczem?

pod wzgledem wykonania napewno w odczuciach jest to droższy telefon, sorry ale S3/4/5 wygląda jak typowa zabawka od hińczyka, sam telefon jak o urzadzenie jest super, fajnie mi sie nim pracowało, ale jakosć wykonania jest daleko zaa nawet nokią:whistling: Łapiesz w ręke HTC, Z1, nokie N8 czy te kiepskie lumie, każda z nich jest pewniejsza w ręce bo jest zwyczajnie twardsza w dotyku, jak miałem S3 to naprawde obudowa dla mnie to było nieporzumienie. Mając przed tym N8 nie bał bym sie otworzyć piwa tym telefonem(nawet pare razy otworzyłem, a samsunga zastanawiałem sie czy wkładać do kieszeni czy sie czasem nie złamie, wrażenie takie jak by to wyświetlacz był filarem konstrukcji:wink:

a po dłuższym czasie uzywania Z1 naprawde nie widze róznic w tym wyswietlaczu by stwierdzic że jest daleko w tyle:whistling:

Druga sprawa, S3 gdyby nie miał śliskiej obudowy, byłby pewniejszy w trzymaniu, owlanosć kształtu i śliskosć materiału daje sie we znaki często rozbitego ekraniku bo poprostu telefon wypada z rąk i to nie tylko moja opinia:wink: wiem mozna pokrowiec kupić, ale nie kazdy lubi:whistling: ten obecny kanciak mi tyle nie wypadałz rąk jak S3, czy trzeźwy czy pijany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S3 od 1,5 roku bez żadnych folii i pokrowców i przód wygląda jak nowy. Tylna klapka trochę zmatowiona od trzymania na biurku, ale to samo albo nawet gorzej będzie z alu bądź inną stalą.

Szczerze, to jestem pozytywnie zaskoczony ogólną wytrzymałością tego telefonu, bo poprzednie Nokie jakie miałem w ostatnich latach mocno odstawały od tego, szczególnie pod względem skrzypienia (tutaj nic nie skrzypi).

Chyba co niektórzy z Was po prostu wymagają za dużo albo za bardzo ulegają całej tej podniecie w mediach przed prezentacją kolejnego modelu.

Zresztą, trudno się spodziewać jakiejś rewolucji skoro nowy model wychodzi co roku.

Nowe technologie/rozwiązania kosztują i muszą się zwrócić i zarobić na siebie, więc nie oczekujcie jakiejś rewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokutasiło mi się :decayed: galaxy grand neo. Nawymyślały kitajce pierdylion takich samych telefonów i się pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland czytaj ze zrozumieniem. Moim zdaniem S5 zj***li i tyle. Spodziewałem się zdecydowanego kroku do przodu po poprzedniku czyli S4. Tak jak miało to miejsce między S2 a S3. A tymczasem co wyszło ? brzydkie gowno. Może sama jakość tylnej klapki najgorsza nie jest ale do czego ona nawiązuje z tymi dziurkami ? poza tym kto w flagowcu daje 2gb gdzie w note są już 3 ? Może i te 3gb nie byłyby wykorzystywane ale ideą wprowadzania nowych produktów na rynek jest to że mają być lepsze od poprzednika. Wskaż mi znaczącą różnicę między nowym modelem a s4 która sprawi że zapłacę ponad tysiąc więcej za nowy aparat. Obawiam się że Samsung nie miał pomysłu na ten telefon i wypuścił to tylko po to aby zarobić na nowości i jeśli dalej będzie tak postępował to w modelu S6 (o ile powstanie) będziemy mieć do wyboru opcje z wackiem dla kobiet lub psiochą dla mężczyzn żeby przyciągnąć klienta. Sam spodziewałem się po reklamach ze to będzie coś nowego, jakościowo lepszego od S4 a tymczasem oni zmienili w nim obudowę dodając kilka zbędnych bajerów.

Karol taka jest prawda jak napisałeś..

Co do technologii Samsung mógłby spokojnie wypuścić teraz S5kę z wyświetlaczem 2K, aparatem 21MP, baterią 3400mha czy 4GB RAM, to byłby skok o kilka modeli ale specjalnie tak nie robią by co roku teraz "delikatnie" polepszać flagowy model by na tym zarabiać, niestety taki jest marketnig a jak by tak mocną wypuścili S5 jak napisałem to następny model nie można by było nazwać nawet po lifcie:decayed: bo już więcej w tak krótkim czasie nic by nie dodali :wink:

Z tym trzeba się liczyć że smartfony są już na wysokim poziomie technologicznym i jedynie teraz będą "odświeżać" by interes się kręcił z roku na rok a potencjalny klient jak nie kupi S5 bo ma "prawie" taką samą S4kę to kupi S6 :)

Pisaliście o jakości o wykonaniu, Samsung dalej idzie swoją drogą i dla Koreańczyków plastik to zaleta i jak na razie się to nie zmieni a potencjalny solidny Samsung z serii F (S5) ma się pojawić ale obawiam się że nie w europie tak samo jak z S4 było, tylko w Korei wypuścili aluminiową wersję.

Za 2 miesiące mija równe 2 lata od kiedy mam S3, noszę ją cały czas w pokrowcu, kilka razy mi spadł, folię zmieniam co 3-4 miesiące, wygląda niemal jak nowa, zero ryski na wyświetlaczu, baterię wymieniałem po roku czasu, jedynie w 2 miejscach są te poprzeczne pęknięcia plastikowej obramówki która udaje amelinium ale to "wada" pierwszych egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak miałem porównać Z2 i S5 jak tego pierwszego jeszcze nie ma?

Tak jak hejterom samsung się nie podoba jego plastik itp. Tak mi się nie podoba kwadratowy design sony i jego spierdolony wyświetlacz.

Sory ale nikt tu konkretami nie wali. Ciągle tylko że samsung to plastik ;) Ale wyświetlacz ma o niebo lepsze kolory niż sony w tej samej cenie ;)

Reszta mnie tak naprawde mało obchodzi bo podejrzewam ze nikt z was nie używa nawet 30% możliwości telefonów więc na uj mi milion ramu itp.

Mi się design samsunga podba i tyle. Kowi i inni mają szał na punkcie sony. I fajnie.

Ale niech nie piszą że samsung to plastik jak sami nie dostrzegają wad swojego telefonu. Hipokryzja na szeroką skalę.

P.S. Ktoś pisał o jakimś skoku pomiędzy S4 a S5. Różnice są ale minimalne. Ale chętnie posłucham o innych telefonach które zrobiły krok milowy po swoim poprzedniku. Może Z2? Wygląda tak samo jak Z1.

Może jabłko? 5S wygląda jak zwykła 5-tka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to że nokia jako marka splajtowała to bym w życiu nie przesiadł sie na inne telefony, ale obecnie nic tam nie ma ciekawego dla mnie:wink: a jka od dawien dawna pisałem, jedyną rzeczą na którą patrze wybierajac telefon jest aparat fotograficzny bo z niego nos stop korzystam:whistling: i musze stwierdzić że sony mimo 20mpx szału nie robi w porównaniu do starej 12mp z N8:whistling: Samsung S3 to była moja gapa, bo kupujac go niewiem czemu myślałem że ma 12mpx:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony uczy się na błędach i w Z2 nie ma już "słynnej" folii którą jak się odklei to schodzi razem z napisem Sony, w necie głośno o tym.

Wyświetlacz w Z2 jest już dużo lepszy niż w Z1 i też się nie palcuje jak Z1, kąty widzenia są dużo lepsze bo jak wiecie gdy się patrzy z boku to robi się szarość wyblakłe kolory, może w końcu zastosują Gorille Glass i na pewno wyjdą dobrze na tym.

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

Samsung S3 to była moja gapa, bo kupujac go niewiem czemu myślałem że ma 12mpx:whistling:

kowi 8MPIX w S3 w dzień przy dobrym ustawieniu na prawdę daje radę natomiast jak już ciemno to słabe wychodzą, niżej zdjęcie zrobione w lecie w 2012r jak koleś chciał bym mu załatwił baterię do Nokii :grin:

1797346_641771282543360_7901886419520369077_n.jpg?oh=06084d83bdd030a47ac2ec2b6e206739&oe=534E878B&__gda__=1397692571_ee70803c265084075c6559e4bdaab063

Na telefonie jak się zbliży zdjęcie do dokładnie widać jeszcze szczegóły i jak na dodatek w telefonie aparatu daje radę bo tak to można nazwać, aparat jak już coś to kupuje się osobno dobrą lustrzankę albo Nokię 1020 z 41MPIX aparatem :decayed:

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Tu macie koncept serie F (S5) :arrow2:Galaxy F concept render looks very realistic | SamMobile

I co zły? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim zawodzie aparat to podstawa:wink: a nie zawsze biegam z aparatem w ręku, naprawde jak wrzucam zdjecia z N8 i zdjećia z S3 i Z1 teraz to widze róznice w tych rozdzielczosciach co pracuje:wink: napisze do czego mi foto, do robienia zdjeć np jako tekstura do renderingu:wink:

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Noi ta Fka to przykład że samsung moze zrobic coś solidnego czym sobie to wspomniane piwo dam rade otworzyć:whistling: noi wkońcu jest przycisk do aparatu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...