Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadałem wszystkie telefony Samsunga z serii Galaxy S i dla mnie osobiście największą rewolucją był SGS2. Zupełnie kompletnym telefonem był SGS4, a SGS5 którego mam obecnie jest dobrą ewolucją poprzednika. Do produktów Apple nie mogę się przekonać, gdyż lubię gdy urządzenie bazowo dysponuje wszystkimi funkcjami, a nie jak w ip trzeba je aktywować poprzez zakup aplikacji. W SGS 4 podoba mi się poprawiona tylna klapka, obłędny wyświetlacz i poprawiona relacja zarządzanie pamięcią/zużycie energii. Fajnym dodatkiem, aczkolwiek dla mnie zbędnym jest zegarek Gear 2, który dostałem z telefonem. W życiu nie dokupiłbym go do telefonu, ale jako gratisowy dodatek jest fajnym gadżetem.

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja posiadałem wszystkie telefony Samsunga z serii Galaxy S i dla mnie osobiście największą rewolucją był SGS2. Zupełnie kompletnym telefonem był SGS4, a SGS5 którego mam obecnie jest dobrą ewolucją poprzednika. Do produktów Apple nie mogę się przekonać, gdyż lubię gdy urządzenie bazowo dysponuje wszystkimi funkcjami, a nie jak w ip trzeba je aktywować poprzez zakup aplikacji. W SGS 4 podoba mi się poprawiona tylna klapka, obłędny wyświetlacz i poprawiona relacja zarządzanie pamięcią/zużycie energii. Fajnym dodatkiem, aczkolwiek dla mnie zbędnym jest zegarek Gear 2, który dostałem z telefonem. W życiu nie dokupiłbym go do telefonu, ale jako gratisowy dodatek jest fajnym gadżetem.

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Powiedz jak bateria w porównaniu do s4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzyma dużo lepiej, przy normalnym użytkowaniu telefon korzysta z 75-85% ramu, a bateria nie leci tak, jak w S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze na s2 i powiem ze wiwkszego telewizora mi nie potrzeba. Moze wymienilbym na s4 mini duos......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire PW.

Hornet będziesz na kupnie to daj znać zrobimy dobrą :wink:

Spoko. Zawsze jak cos to dzwonie

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Da rade wyslac wszystkie kontakty jednozesnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade wyslac wszystkie kontakty jednozesnie ?

Kontakty, ustawienia, importuj/kopiuj wszystkie kontakty lub zaznacz najpierw wszystkie.

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Panowie mogę mieć na zamówienie S5ki Blue i White po 2320zł.

Uważajcie na podróbki jak coś bo się pojawiły na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade wyslac wszystkie kontakty jednozesnie ?

Kontakty, ustawienia, importuj/kopiuj wszystkie kontakty lub zaznacz najpierw wszystkie.

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Panowie mogę mieć na zamówienie S5ki Blue i White po 2320zł.

Uważajcie na podróbki jak coś bo się pojawiły na allegro.

Nie mam czegos takiego w s2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z poziomu windowsa robilem zrzut na micro sd a potrm z sd ladowalem w ksiazke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was Nota 3? Mysle nad zmiania z G2 na niego i niwe wiem czy jest sens... Bo opinie są różne a cena za Nota już jest ciekawa:decayed: jakies wady i zalety po dłuższym użytkowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile go już masz?

głownie zależy mi na aparacie, baterii, jakości i głośności rozmów przez głośnik bo głównie robie dużo zdjęc + wi-fi + wydajności baterii oraz oglądam sporo filmów na G2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire opróżnij wiadomości bo żadne PW nie dolatuje do Ciebie :decayed:

Bawiłem się dwoma telefonami i jeśli nie przeszkadza Ci rozmiar Note 3 to będziesz zadowolony, wyświetlacz oba modele mają z najwyższej półki, wielkiej między nimi nie ma różnicy, jeśli oglądasz filmy w HD to bardziej wykorzystasz Note 3, to już phablet do wielu zastosowań, wszystko zależy w ilu % byś go wykorzystywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carire a jak wrażenia z użytkowania G2? Długo go już masz? Co wg Ciebie jest najsłabsza stroną tego telefonu?

by Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 dzisiaj będę mieć dla Ciebie nówkę G2 :wink:

Panowie mam jak coś jedyny używany telefon na sprzedaż Sony Xperia Z1 biały, ma w jednym miejscu malutkie wgniecenie na szkle i w rogu obudowy, tak to bardzo dobry stan, jeśli komuś nie przeszkadzają takie mankamenty to będzie za 1230zł

Gwarancja Sony.

Aukcja kolegi z pracy.

SONY XPERIA Z1 C6903 UŻYWANY W DOBRYM STANIE (4183268413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przy okazji :arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/xbox-360-elite-250gb-325945/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w takie sponsorowane artykuły? :grin:

Z iphonem była akcja że wybuchł w samolocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 dzisiaj będę mieć dla Ciebie nówkę G2 :wink:

No i elegancko, czekam na PW i klikam przelew :wink:

by Note 2

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

BTW Note właśnie mi zasysa 428mb KitKata:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...