Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki dual sim polecacie ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko zależy do jakiej kwoty szukasz :)

Mam kilka modeli z dualem od S6102 skończywszy na S4 mini duos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note 3 możliwe że będę mieć w przyszłym tygodniu, teraz mam zwykle neo.

S4 powinny być.

Podesli na pw ceny i jak z vat23%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max tak do 1kpln

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frimuś poleciało PW z ofertą.

disem do tysiaka idzie już w wielu telefonach wybierać :)

Mam na stanie 2 sztuki zaplombowane S4 mini duos kolor Black Mist

Link ode mnie :arrow2:NOWY SAMSUNG GALAXY S4 MINI DUOS I9192 KRK RUCZAJ (4219614626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z ceny może dało by się jeszcze coś zejść albo prędzej gratisy czyli pokrowiec, folia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę że w tym teście obraz z 5D mk3 to crop 200%

BTW nie chciałbym mieć do czynienia z profesjonalistami którzy z braku czasu na wyciągnięcie aparatu używają N3 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak strasznie cię rozbawiło. Fotografia to akurat taki temat, gdzie sprzęt bardzo pomaga, ale najważniejszy jest operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę że w tym teście obraz z 5D mk3 to crop 200%

BTW nie chciałbym mieć do czynienia z profesjonalistami którzy z braku czasu na wyciągnięcie aparatu używają N3 :polew:

A co w tym dziwnego? To normalne jeśli sytuacja dzieje się kiedy nie ma się aparatu pod ręką.

Poza tym ustawienie profi aparatu z lunetą zajmuje dosyć dużo czasu. Nie mam na myśli tutaj jakiejś pseudo lustrzanki z AF, którą ty zapewne używasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilen sie tym kiano i czytalem opinie to jak zaa ta kase to jest podobno spoko. Do zagrania i przejrzenia www musze wydac na tabsa tysiaka ?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Rzuć okiem na Lenovo yoga tab 8" z 3g są droższe ja kupiłem mojej i jest z niego bardzo zadowolona bateria bardzo długo trzyma a design jest poprostu :kox: polecam z czystym sumieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę że w tym teście obraz z 5D mk3 to crop 200%

BTW nie chciałbym mieć do czynienia z profesjonalistami którzy z braku czasu na wyciągnięcie aparatu używają N3 :polew:

A co w tym dziwnego? To normalne jeśli sytuacja dzieje się kiedy nie ma się aparatu pod ręką.

Poza tym ustawienie profi aparatu z lunetą zajmuje dosyć dużo czasu. Nie mam na myśli tutaj jakiejś pseudo lustrzanki z AF, którą ty zapewne używasz ;)

Jasne, sam zastanawiam się czy nie sprzedać swojego pseudo 5Diii i plecaka szkieł na rzecz n3 :)

Żeby nie było off, to chyba jedyny telefon na który zmienił bym obecny NII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można teraz kupić zamiast S4 w podobnym pieniądzu? Może coś innego niż Samsung...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO własnie o tych trzech modelach myślałem. LG- kiedyś bardzo dawno miałem jakiś tam model i chyba źle trafiłem bo więcej na gwarancji przeleżał niż u mnie i 2 razy na nowy był wymieniony. HTC miałem dwa modele i powiem, że pasuje mi. Nexusa 5 nie znam. A Z1? Z wyżej trzech modeli najlepiej który? Ale tak po odczuciach w użytkowaniu a nie po parametrach. Do tej pory cały czas miałem samsungi, teraz sprzedałem S4 i myślę nad czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tki odpadaja za fatalny lcd w tej klasie. I za ceglowaty ksztalt - nijak nie lapiesz z tym telefonem synergii :) jest nieergonomiczny.

Ja bralbym S4. Ale cala ta trojca jest fajna. Jest kanal na YT MobzillaTV - bardzo fajne testy. Obejrzyj sobie test kazdego z tych fonoow i zdecydooj.

https://m.youtube.com/user/MobzillaTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tki odpadaja za fatalny lcd w tej klasie. I za ceglowaty ksztalt - nijak nie lapiesz z tym telefonem synergii :) jest nieergonomiczny.

Ja bralbym S4. Ale cala ta trojca jest fajna. Jest kanal na YT MobzillaTV - bardzo fajne testy. Obejrzyj sobie test kazdego z tych fonoow i zdecydooj.

https://m.youtube.com/user/MobzillaTV

Zaraz kowi się odezwie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilka dni temu Michałowi_S87 LG G2 zapytaj się go o wrażenia :)

M1ietek jak sprzedałeś S4 to faktycznie nie kupowałbym S5 bo nie ma tak wielkiej różnicy, G2, HTC ONE M7 (jeśli nie chcesz dokładać) natomiast jeśli jesteś w stanie dorzucić kilka stówek to pomyśl nad HTC ONE M8, Z2 (który ma już lepszy wyświetlacz) te 2 modele obecnie mają najlepszy wygląd, materiały choć mam wszystkie modele to na dzień dzisiejszy stawiam M8 na pierwszym miejscu i poważniej myślę nad jego zakupem.

Albo poczekaj na G3 które ma się pojawić niebawem, będzie w dwóch wersjach normalnej czyli plastikowej lub aluminium ale to jeszcze nie na 100% potwierdzone. A Note 3? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega Mietek chce cos w cenie S4 a nie S5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...