Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmienia to faktu, ze S3 jest bardzo dobrym telefonem nawet dziś. Wyświetlacz świetny, duży, a jednocześnie dla mnie te 4,8" jest totalną granicą, gdzie z większości funkcji mogę korzystać jedną ręką.

Myślę, że nadszedł czas, żeby Samsung wypuszczał wersje mini flagowców o identycznych parametrach, a jedynie z mniejszym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zmienia to faktu, ze S3 jest bardzo dobrym telefonem nawet dziś. Wyświetlacz świetny, duży, a jednocześnie dla mnie te 4,8" jest totalną granicą, gdzie z większości funkcji mogę korzystać jedną ręką.

Myślę, że nadszedł czas, żeby Samsung wypuszczał wersje mini flagowców o identycznych parametrach, a jedynie z mniejszym wyświetlaczem.

No właśnie tak od dwóch dni dumam na co zmienić S3.

Prawie 2 lata minęły, telefon działa, jest w stanie idealnym ale coś bym zmienił i ... nie ma na co :kwasny:

S5 wygląda jak wygląda. Wow nie robi.

Z2 - nie wyobrażam sobie takiego kanciaka nosić w kieszeni.

One - nie ma w ofercie mojej sieci

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co. Jesteś zmuszony do kupowania cegieł, które przestają mieścić się w kieszeni. Jeśli ci to nie przeszkadza, to jakiś wybór jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś się skłaniam do S5 - po prostu z blaku laku wezmę świeższy telefon i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyjrzałem sie temu M8, niewiem co w nim widzicie:whistling: jak na te czasy to aparat w nim mega kuleje, graty jak w Z2 wydajnosć na poziomie Z2, obudowa robi robote, widać za co sie płaci:whistling: ale takto szału nie ma

Smartfon Sony Xperia Z2 to król wydajności. Nowy HTC One najlepszy dla graczy - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie zmieniam S3, poczekam na G3 jak będę mieć w ręce do testów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nadal HTC robi Sony. Bo X1 X8 itp to były HTC z softem i wyświetlaczem Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka cena bedzie G3... Pewnie 2500...

G2 na starcie było dużo tańsza niż Samsung, Sony czy HTC w graniach 2200zł jeśli dobrze pamiętam natomiast ciężko powiedzieć jak teraz będzie bo jeśli będzie z "amelinium" to może kosztować tyle co konkurencja czego sobie i wam tego nie życzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od ponad miesiąca mam nexusa 5 i żaden telefon ( oprócz moze g2) nie równa się z nim w stosunku cena/wydajność. A benchmarki można sobie wsadzic do kieszeni bo telefon ma te same bebechy co telefony topowe innych firm a niby przegrywa z nimi i to sporo w testach bo google nie robi optymalizacji pod benchmarki, i mam zawsze pierwszy najnowszego androida i aktualizacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem wczoraj M8 z S5... i jakoś S5 lepiej w ręku leży...

M8 wygląda świetnie w tej szczotkowanej obudowie, ale jak na moje jest za wysoki i nie da rady jedną ręką obsługiwać całego obszaru ekranu...

Poprzedni One o wiele lepiej leży w ręku, co skłania mnie ku zaoszczędzeniu kasy i kupnie One lub S4...

Ciekawe jak się będzie miał G3 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak od dwóch dni dumam na co zmienić S3.

Prawie 2 lata minęły, telefon działa, jest w stanie idealnym ale coś bym zmienił i ... nie ma na co :kwasny:

S5 wygląda jak wygląda. Wow nie robi.

Z2 - nie wyobrażam sobie takiego kanciaka nosić w kieszeni.

One - nie ma w ofercie mojej sieci

:facepalm:

Ja wlasnie wczoraj zmienilem na Note 3 Neo. S3 sprawowal sie swietnie ale musialem miec cos wiekszego ze wzgledu na nowa prace.

Koszt 1250 za nowy z gw.

Swietny fon, nie tak duzy na Note3, a fukcjonalnosci wszystkie z wiekszego brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak od dwóch dni dumam na co zmienić S3.

Prawie 2 lata minęły, telefon działa, jest w stanie idealnym ale coś bym zmienił i ... nie ma na co :kwasny:

S5 wygląda jak wygląda. Wow nie robi.

Z2 - nie wyobrażam sobie takiego kanciaka nosić w kieszeni.

One - nie ma w ofercie mojej sieci

:facepalm:

Ja wlasnie wczoraj zmienilem na Note 3 Neo. S3 sprawowal sie swietnie ale musialem miec cos wiekszego ze wzgledu na nowa prace.

Koszt 1250 za nowy z gw.

Swietny fon, nie tak duzy na Note3, a fukcjonalnosci wszystkie z wiekszego brata.

Do czego bedzie sluzył note 3 ? bo piszesz potrzebny do pracy.

Ja chcialem kupic nota lecz odpuszczam bo wielkosc wkoncu moze mi zaczac przeszkadzac i wtedy klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam note 2 i mój następny tel na pewno nie będzie mniejszy ... ja polecam note 2 i 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriuu a nie chciałeś dorzucić z 300zl do normalnego Note 3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, S5 i Note3 mają ten sam aparat ?

Czy tylko Note3 daje takie możliwości w kwestii zdjęć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, s5 i note3 mają ten sam aparat ?

Czy tylko note3 daje takie możliwości w kwestii zdjęć ??

jest note 3 neo lekko okrojony i note 3 na wypasie.

Poczytaj kilka postow wyzej pablo o tym pisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, s5 i note3 mają ten sam aparat ?

Czy tylko note3 daje takie możliwości w kwestii zdjęć ??

jest note 3 neo lekko okrojony i note 3 na wypasie.

Poczytaj kilka postow wyzej pablo o tym pisal.

Jak najbardziej widziałem video porównujące Note3 z Canonem - pytam o S5 - bo jakoś nie mogę przez google znaleźć jednoznacznej informacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...