Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kolega Mietek chce cos w cenie S4 a nie S5...

Na początku napisałem że w tej cenie może mieć LG G2, HTC ONE M7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

De facto najbardziej rentowne telefony dzisiaj to Nex 4 i S3 LTE. Oba mozna miec za niecaly 1000 a do wszystkiego wystarcza przez najbliższe 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilka dni temu Michałowi_S87 LG G2 zapytaj się go o wrażenia :)

LG G2 to kombajn, mega wydajny i mega szybki, to czuć przy obcowaniu z nim:kox: Fajna opcja to odblokowywanie ekranu dwukrotnym tapnięciem, przyzwoity aparat, Kitkat itd czyli wszystko co powinien mieć smartfon tej półki.

Niestety (dla wszystkich samsungowych hejterów) ekran starego Note2 bije na łeb LG, mówię o kątach widzenia, czerni i nasyceniu barw:whistling: Touchwiz też jakoś bardziej mnie jara niż interfejs LG. Ogólnie możecie mnie uznać za fanboya samsunga, ale gdybym miał wybierać teraz telefon dla siebie - Note 3, dla mojej był za duży więc ma G2 i też zadowolona:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te nakładki są o d*pę rozbić i czysty Android bije je na głowę - dlatego Nexus 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał czekam na dostawę nowych sztuk G2 i mojej również kupuje G2 ale chyba 32GB :)

Ja poczekam jak stanieje jeszcze HTC ONE M8 i będę mieć dla siebie za 1500zł to kupuje.

Cały czas żyłem nadzieją że się pojawi :kwasny:

Android 4.4 KitKat nie dla Galaxy S III (GT-I9300) i Galaxy S III mini - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności

Samsung officially confirms no KitKat for Galaxy S III (GT-I9300) and Galaxy S III mini | SamMobile

Samsung zaktualizuje swoje telefony do KitKata. Galaxy SIII wciąż z problemami - dobreprogramy

Nic tylko teraz wgrać Cyanogenmod KitKat 4.4.2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co? 4.4 to zadna rewelacja. Wiekszosc programoow dziedzinowych, ktore musze miec nie dziala. 4.3 lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na razie Launchera pod KitKat 4.4.2

:arrow2:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

Kosztuje 13zł ale jeśli ktoś nie chce płacić to wrzucam linka do pełnej wersji cracked ale najpierw trzeba zainstalować wersję free czyli "nova launcher" i jak zainstalujemy to plik apk pełnej wersji lokalizujemy w folderze download i instalujemy wtedy już mamy pełną wersję prime :)

:arrow2:http://mariuszn.com/tmp/14/145130_nova_launcher_prime_v1.1_apkmania.com.apk

DeVWtLmJ9cuuNdg3RSU6t2-cjfN-zV8KvxSwy1aG81YnBfhuOWlZeF9_MFEsY0FEjHw=h900-rwazoI2q_FRJri958tx1sTSr3sOrHYqM7l828OIAM3wbu2U5I74Iait7QBeT2B-C0SCvc=h900-rw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co? 4.4 to zadna rewelacja. Wiekszosc programoow dziedzinowych, ktore musze miec nie dziala. 4.3 lepszy.

Nie wiem co to za apki, ale Kitkat miał premierę już ładnych kilka miesięcy temu. Jeśli dziś jakaś apka nie działa na Kitkacie, to pretensje można mieć wyłącznie do jej autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie ma co rozpaczac ze na S3 brak 4.4. To zadna rewolucja jest. Gdyby tak bylo - dostalby nr 5.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na razie Launchera pod KitKat 4.4.2

:arrow2:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

Kosztuje 13zł ale jeśli ktoś nie chce płacić to wrzucam linka do pełnej wersji cracked ale najpierw trzeba zainstalować wersję free czyli "nova launcher" i jak zainstalujemy to plik apk pełnej wersji lokalizujemy w folderze download i instalujemy wtedy już mamy pełną wersję prime :)

:arrow2:http://mariuszn.com/tmp/14/145130_nova_launcher_prime_v1.1_apkmania.com.apk

https://lh4.ggpht.com/DeVWtLmJ9cuuNdg3RSU6t2-cjfN-zV8KvxSwy1aG81YnBfhuOWlZeF9_MFEsY0FEjHw=h900-rwhttps://lh6.ggpht.com/azoI2q_FRJri958tx1sTSr3sOrHYqM7l828OIAM3wbu2U5I74Iait7QBeT2B-C0SCvc=h900-rw

Cos nie dziala mi z ta wersja prime?

Nova launcher zaonstalowany i smiga. W folderze download kest drugi plik i instaluje go ale ciagle go nie widzi. I np gesty wszystkie mam poblokowane? WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak widzę jak mojej Martynie Lumia trzyma 5 dni, nigdy nie złapała ani sekundy zwiechy, ma bardzo fajną nawigacje ofline oraz posiada wszystkie aplikacje których używam na androdzie postanowiłem i kupiłem lumie 625 :decayed::decayed::decayed::decayed:... właśnie jej sztuka 625 aktualizuje się do WP 8.1 który upodabnia niektóre elementy do Androida ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie dziala mi z ta wersja prime?

Nova launcher zaonstalowany i smiga. W folderze download kest drugi plik i instaluje go ale ciagle go nie widzi. I np gesty wszystkie mam poblokowane? WTF

Wywal wszystko i jeszcze raz zainstaluj, najpierw darmowy nova launcher, jak się zainstaluje to instalujesz pełny nova launcher prime i wrzuci na niego pełną wersją tak zrobiłem i u mnie chodzi.

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Po tym jak widzę jak mojej Martynie Lumia trzyma 5 dni, nigdy nie złapała ani sekundy zwiechy, ma bardzo fajną nawigacje ofline oraz posiada wszystkie aplikacje których używam na androdzie postanowiłem i kupiłem lumie 625 :decayed::decayed::decayed::decayed:... właśnie jej sztuka 625 aktualizuje się do WP 8.1 który upodabnia niektóre elementy do Androida ..

I dobrze niech ktoś od nas ma telefony na windowsie jak coś to będziesz doradzał odnośnie tego systemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nie dziala mi z ta wersja prime?

Nova launcher zaonstalowany i smiga. W folderze download kest drugi plik i instaluje go ale ciagle go nie widzi. I np gesty wszystkie mam poblokowane? WTF

Wywal wszystko i jeszcze raz zainstaluj, najpierw darmowy nova launcher, jak się zainstaluje to instalujesz pełny nova launcher prime i wrzuci na niego pełną wersją tak zrobiłem i u mnie chodzi.

Na razie odinstalowałem wszystko, bo tel mi się zawieszał całkowicie, że jedynym sposobem było wyciągnięcie baterii :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj testuję nowy nabytek Galaxy S3 z seryjnie wgranym andkiem 4.3 i po 24 godzinach intensywnego użytkowania mogę stwierdzić:

bateria padła juz 2 razy, system chodzi stabilnie mimo 1GB ramu nie zauważyłem problemów z tym związanych. ogólnie telefon fajnie wykonany i przesiadka z Symbiana mocno na +++ :grin:

Zobaczę jak to będzie wyglądało za jakiś czas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie baterię 3000 plus tylna klapka

Od wczoraj testuję nowy nabytek Galaxy S3 z seryjnie wgranym andkiem 4.3 i po 24 godzinach intensywnego użytkowania mogę stwierdzić:

bateria padła juz 2 razy, system chodzi stabilnie mimo 1GB ramu nie zauważyłem problemów z tym związanych. ogólnie telefon fajnie wykonany i przesiadka z Symbiana mocno na +++ :grin:

Zobaczę jak to będzie wyglądało za jakiś czas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie baterię 3000 plus tylna klapka
Od wczoraj testuję nowy nabytek Galaxy S3 z seryjnie wgranym andkiem 4.3 i po 24 godzinach intensywnego użytkowania mogę stwierdzić:

bateria padła juz 2 razy, system chodzi stabilnie mimo 1GB ramu nie zauważyłem problemów z tym związanych. ogólnie telefon fajnie wykonany i przesiadka z Symbiana mocno na +++ :grin:

Zobaczę jak to będzie wyglądało za jakiś czas:wink:

Zobacze jak już mi się trochę znudzi ile będzie trzymać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest jakiś custom rom, looknij na forum andka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...