Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak S2, ale ja sam mam wersje beta i wolę ją zdecydowanie od fabrycznego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kwestia przyzwyczajenia. Używam Cyanogenmoda 11, który oparty jest na czystym AOSP 4.4 jak w Nexusach i NIGDY nie wrócę po dobroci do nakładki Samsunga.

Jihaad na czum masz zainstalowany CM11 ? Wiesz moze czy na s2 jest już stabilny ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Ja mam u siebie CM11 i chodzi bardzo fajnie - szybko, minimalistycznie i bez problemów jak na chwile obecną. Fakt, że testuję go od wczoraj dopiero, ale oznak żadnych nie ma :wink: Z tego, co wiem, to nadal jest beta, ale spokojnie daje radę - praktycznie co godzina można jakieś aktualizacje ściągać, więc chłopaki z CM się starają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81 masz na s2 ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - na S2, takim, jakiego, jak widzę również używasz :wink: KitKat 4.4 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta automapa

Wysłane z kosmosu

Michail będziesz u mnie w środę po telefon to nie gadaj jak jest z tą automapa tylko Ci wrzucę najnowszą :grin:

Widzisz mialem byc lecz spalem przed nocka ale bardzo dziekuje za tel jest za***isty he. Wpadne jakos napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto pomoze? Telefon jest zablokowany. Haslo jak i login nie znany. Nikt nie pomyslal zeby sobie zapisac. Telefon corki od znajomej.

Da rade cos ruszyc w domu czy tylko serwis?

DSC_0215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż nowe konto Google.

Tylko czy to cos da? Czy poprostu trzeba wprowadzic dane starego konta? Sprobuje:facepalm: Gimbusy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz google model telefonu i jak zrobic wipe lub ustawienia fabryczne u mnie w samsungu jest power +vol up+home co tel to rozna kombinacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz google model telefonu i jak zrobic wipe lub ustawienia fabryczne u mnie w samsungu jest power +vol up+home co tel to rozna kombinacja

Dobra dzieki:wink: podjechalem do serwisu. Da dyche sprawa rozwiazana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym raczej fona nie uwalisz .chyba ze zrobisz jak ja pomylke softa przy wgrywaniu odinem .plyta papa powiedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktos do czynienia z xperią compact? Specyfikacja jak Z1 ale dużo mniejsza :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktos do czynienia z xperią compact? Specyfikacja jak Z1 ale dużo mniejsza :eusathink:

Wyswietlacza nie ma full hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji Tapki,aplikacja się zawiesza i potrafi wyjść do systemu.Telefon SE Neo V.Ktoś ma podobnie albo wie dlaczego tak się dzieje?Nie można normalnie przeglądać forum w czasie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj jeszcze raz z google play .ale wczesniej odinstaluj biezaca wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - mam mały dylemat. Szykuje mi się wzięcie telefonu i w ramach "szaleństwa" mam nieograniczony wybór i mogę sobie popuścić ułańską fantazję :decayed:

Telefony z T-Mobile jakie mnie interesują to:

HTC One

IPhone 5S

Galaxy NOTE 3

Galaxy S4

LG G2

Wszystko, do wyboru, do koloru - ja skłaniałem się do tej pory do HTC One, bo chodzący mi po łebku Note 3 jest że tak powiem, mało poręczny. Co Panowie fachmani myślicie na ten temat ?

Może srajfon, ale tu pewności nie mam i jakoś 4S mi bardzo leżał, ale męczyło mnie kilka rzeczy, m.in. synchronizacja z androidami, zgrywanie kontaktów, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...