Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

S5 nie może być rewolucyjny skoro praktycznie co roku jest nowy model ... bez sensu ... szukają jeleni i tyle ... bo to sie i tak sprzeda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ip67 ma wiec 30 minut na 1 m glebokosci musi wytrzymac... i upadek z metra lub wiecej na beton..

Rewolucja bedzie dopiero jak wejda ogniwa grafenowe.

Funkcjonalnie nie widze nic co mogloby rzucic na glebe masy..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak.

Jest samonapędzająca się gonitwa za klientem, któremu trzeba dać nowy produkt. Jeśli któryś z wiodących producentów odpuści, to odpadnie z wyścigu i tyle. Dlatego w możliwie krótkim czasie trzeba pokazać coś nowego i tyle. Nie wiem, dlaczego klienci oczekują rok w rok rewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak.

Jest samonapędzająca się gonitwa za klientem, któremu trzeba dać nowy produkt. Jeśli któryś z wiodących producentów odpuści, to odpadnie z wyścigu i tyle. Dlatego w możliwie krótkim czasie trzeba pokazać coś nowego i tyle. Nie wiem, dlaczego klienci oczekują rok w rok rewolucji.

Dokładnie.

Nie co roku trzeba być powalanym na kolana. Takie przeskoki jak pomiędzy zielonym ekranem nokii a kolorowym czy pomiedzy klawiszami a dotykiem nie zdarzają się co roku :)

Następnym krokiem wg mnie będzie oled i wygięte (wyginane) telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak.

Jest samonapędzająca się gonitwa za klientem, któremu trzeba dać nowy produkt. Jeśli któryś z wiodących producentów odpuści, to odpadnie z wyścigu i tyle. Dlatego w możliwie krótkim czasie trzeba pokazać coś nowego i tyle. Nie wiem, dlaczego klienci oczekują rok w rok rewolucji.

Dokładnie.

Nie co roku trzeba być powalanym na kolana. Takie przeskoki jak pomiędzy zielonym ekranem nokii a kolorowym czy pomiedzy klawiszami a dotykiem nie zdarzają się co roku :)

Następnym krokiem wg mnie będzie oled i wygięte (wyginane) telefony.

A kto powiedzial ze trzeba zmieniac telefon co rok? :smiley: Jak kupiles kiedys S2 to takie S5 jest przepascia.

Gorzej w przypadku S3 (ktory wydaje mi sie ze byl strzalem w kolano). Fakt wolniejszy ale czy np stylistycznie az taka rewolucja nastapila? Jak w taki tempie beda wprowadzac zmiany to chyba kolejnym moim telefonem bedzie S10 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli chociaż dać ze 3gb ramy a nie dalej tkwić ze Dwoma. Poza tym miał być zmieniony touch wiz q tego nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze chociaz ekran zostal fullHD a nie jakis dodatkowy miliard pixeli do zasilania na 5 calach.. :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystacie z aplikacji ING MOBILE ? czy jest bezpieczna na telefonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystacie z aplikacji ING MOBILE ? czy jest bezpieczna na telefonie ?

Tak. Czy bezpieczna? Powiedziałbym że podobnie jak logowanie się do banku na zwykłym kompie.

by Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie folii na wyświetlacz, używacie jakieś konkretne dla ochrony wyświetlacza? Bo kupiłem z etui i była dołączona byle jaka folia, która odłazi i ma straszną "tęczę" pod światło... Chciałbym zanabyć coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak.

Jest samonapędzająca się gonitwa za klientem, któremu trzeba dać nowy produkt. Jeśli któryś z wiodących producentów odpuści, to odpadnie z wyścigu i tyle. Dlatego w możliwie krótkim czasie trzeba pokazać coś nowego i tyle. Nie wiem, dlaczego klienci oczekują rok w rok rewolucji.

Dokładnie.

Nie co roku trzeba być powalanym na kolana. Takie przeskoki jak pomiędzy zielonym ekranem nokii a kolorowym czy pomiedzy klawiszami a dotykiem nie zdarzają się co roku :)

Następnym krokiem wg mnie będzie oled i wygięte (wyginane) telefony.

A kto powiedzial ze trzeba zmieniac telefon co rok? :smiley: Jak kupiles kiedys S2 to takie S5 jest przepascia.

Gorzej w przypadku S3 (ktory wydaje mi sie ze byl strzalem w kolano). Fakt wolniejszy ale czy np stylistycznie az taka rewolucja nastapila? Jak w taki tempie beda wprowadzac zmiany to chyba kolejnym moim telefonem bedzie S10 :polew:

Ale ja również nie uważam że trzeba zmieniać co roku. Tylko dziwię się osobom co są zawiedzione tym że samsung nie wprowadził nic przełomowego :)

Takie skoki są rzadkie i nie można oczekiwać ich co roku.

I to dotyczy się wszystkich producentów. Iphone od czasów 4 się też nie zmienił. Inne phony tak samo ; 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten obrazek z listą aktualizacji jest z jesieni tamtego roku i już nieaktualny :facepalm:

Proszę najnowsze info ale jeszcze oficjalnie przez Samsunga nie potwierdzone, S3 nie będzie miało 4.4 lecz tylko wersja LTE z 2GB RAM :facepalm::facepalm::facepalm::arrow2:Samsung Galaxy SIII i SIII Mini jednak bez KitKata - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten obrazek z listą aktualizacji jest z jesieni tamtego roku i już nieaktualny :facepalm:

Proszę najnowsze info ale jeszcze oficjalnie przez Samsunga nie potwierdzone, S3 nie będzie miało 4.4 lecz tylko wersja LTE z 2GB RAM :facepalm::facepalm::facepalm::arrow2:Samsung Galaxy SIII i SIII Mini jednak bez KitKata - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Ja mysle ze dostana. Za duzo ich jest. Bedzie jak z Windowsem XP, beda straszyc straszyc a i tak nic z tego nie wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że pozbyłem sie tego szamsungija:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że pozbyłem sie tego szamsungija:grin:

Niedlugo pozbedziesz sie Z1 bo wyszlo Z2 :grin: wiec pewnie przestana aktualizowac Z1 :grin:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::kox:

No i też nie zapominajmy o nowych zegarkach :)

1920166_790149280998658_8236583_n.jpg?oh=410202cb1389f789e8128e331e4d0ae7&oe=530DFB60&__gda__=1393440349_25bb0b16ac88b9d9c755889e66bcfcd9

Fit niby fajny ale żeby popatrzeć na niego prosto to trzeba mieć złamaną rękę, chłopaki pojechali od nas do Barcelony i opisali po noszeniu ów zegarka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten obrazek z listą aktualizacji jest z jesieni tamtego roku i już nieaktualny :facepalm:

Proszę najnowsze info ale jeszcze oficjalnie przez Samsunga nie potwierdzone, S3 nie będzie miało 4.4 lecz tylko wersja LTE z 2GB RAM :facepalm::facepalm::facepalm::arrow2:Samsung Galaxy SIII i SIII Mini jednak bez KitKata - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Eeee to i tak nie ma strachu, moja paletka ma 2gb:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie :arrow2:Samsung Galaxy S5 vs. Samsung I9500 Galaxy S4 - GSMArena.com

S5 ma mniejszą gęstość pikseli ppi ze względu na większy o 0,1" wyświetlacz.

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

Eeee to i tak nie ma strachu, moja paletka ma 2gb:decayed:

:ssij::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisany post kolegi z forum andka:

"Samsunga zawsze charakteryzowała swoistą odwaga i poszukiwanie nowych rozwiązań. Cenie tę firmę jako dostarczyciela bezwzględnie najlepszych rozwiązań na rynku dla których do dziś nie istnieje żadna prawdziwa konkurencja.

Niestety premiera znowu (po s4 i Note 3) ostro zawodzi. Odgrzewane, nudne kotlety bez żadnego progresu i zmian względem poprzedników, przeciwnie można mówić o regresie. Obudowy (chociaż dalej z zaletą modułowosci) coraz brzydsze i gorsze mimo oczekiwań wielu użytkowników.

Spłaszczonego interfejsu nie znoszę, odrzuca mnie po całości z obrzydzeniem. Jeżeli Samsung tak ma postępować to pora zmienić firmę. Masowa, nudna lipa.

Ale ogólnie lipa, minęło już tyle czasu a we flagowcach dalej nie ma żadnej konkurencji do starego Note 2. HTC jedna wielka lipa (nowa wersja nie zanosi się być coś zmieniła), Sony naprawia wiele wad jak może (szczególnie lcd) , ale dalej jest Nie ergonomiczne, brzydkie i ma koszmarne ramki (za to bezwzględnie rządzi w fenomenalnych akcesoriach i miażdży tu samsunga) . LG to to jeden wielki regres (ze szkła w plastik) , Nexus podobnie (ze stylu i klasy w plastikową pustą bezpłuciowość)

Tyle firm, tyle drogich flagowców a dalej nie ma naprawdę dobrego, wartego swojej ceny urządzenia. Toż to absurd.

Stare dobre, udane modele chyba jeszcze długo nie będą miały naprawdę godnych następców.

Może nadzieja w Lenovo? Z launcherem od Jolii? smile.png minimalizm też można zrobić porządnie a nie Tak lipnie i nudne jak obecnie s5."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...