Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja juz znalazlem jak to sie robi ale jest to bardzo glupie rozwiazanie jak bys chcial to napisz PW to Ci napisze jak to robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie ale jakoś odzwyczaiłem się od przewidywanego tekstu na Androidzie.

Mało piszę smsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z1 jeśli chodzi o baterię pozytywnie zaskoczył. Non stop włączone wifi czy transmisja danych i spokojnie min. ze 2 dni trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z1 jeśli chodzi o baterię pozytywnie zaskoczył. Non stop włączone wifi czy transmisja danych i spokojnie min. ze 2 dni trzyma

Jakoś ciężko w to uwierzyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z1 jeśli chodzi o baterię pozytywnie zaskoczył. Non stop włączone wifi czy transmisja danych i spokojnie min. ze 2 dni trzyma

Jak każdy nowy telefon, napisz jak będzie za 10 miesięcy:decayed: Przyjdzie wymiana baterii i d*pa, telefon na serwis :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym moim telefonie jeszcze Nigdy. Nie wymieniałem baterii mam nadzieje ze teraz tez nie będę musiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy komuś tez sie S4 wyłącza samoczynnie raz na jakiś czas? Średnio tak raz na tydzień albo dwa tygodnie... Czytałem o wadliwych bateriach, ale sprawdziłem po kodzie i mam niby ta która powinna być ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym moim telefonie jeszcze Nigdy. Nie wymieniałem baterii mam nadzieje ze teraz tez nie będę musiał ;)

To dobrze:)

Ja w S3 po roku czasu wymieniłem baterie, 5s roboty.

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

A czy komuś tez sie S4 wyłącza samoczynnie raz na jakiś czas? Średnio tak raz na tydzień albo dwa tygodnie... Czytałem o wadliwych bateriach, ale sprawdziłem po kodzie i mam niby ta która powinna być ok...

Wojtek nawet nie strasz bo ostatnio sprzedałem czarną sztukę koledze i już 2 razy mu się to stało w ciągu dnia ale myśli że to wina etui s line bo wygląda jak by przycisk wciskało to etui i przez to się wyłącza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał problem bo mu się też S4 resetowala ale nie wiem jak się sprawą potoczyła. W necie tez sporo piszą o tym problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Ciężko?? Za w porównaniu do innych tel ma najlepszą baterie chodzi O pojemnośc

Ok pojemność pojemnością ale ciągle włączone wifi i pakiet danych raczej szybciej powinien wykańczać baterię. No chyba, że leży w szufladzie i nie odpalasz ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z1 jeśli chodzi o baterię pozytywnie zaskoczył. Non stop włączone wifi czy transmisja danych i spokojnie min. ze 2 dni trzyma

potwierdzam:wink: porównujac to do S3, to bateria dwukrotnie wydajniejsza, a używałem go tak samo jak obecnie Z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że tu większość najeżdża na Z1 i chwali samsunga. Nie mówię że Z1 ponad wszystko, ale troszeczkę jest jednak lepszy, choć kilku rzeczy niestety mi brakuje z samsunga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z1 jeśli chodzi o baterię pozytywnie zaskoczył. Non stop włączone wifi czy transmisja danych i spokojnie min. ze 2 dni trzyma

potwierdzam:wink: porównujac to do S3, to bateria dwukrotnie wydajniejsza, a używałem go tak samo jak obecnie Z1

Pamiętaj że oba telefony różni rok czy więcej. Bez sensu porównywać Z1 do S3. Jak już to Z1 - S4 ;)

Sony dało tyłka z wyświetlaczem. Sory ale w telefonie za taką kasę powinien być on lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej niewiem co wy macie do tego wyswietlacza, naprawde w normalnym użytkowaniu nie widze z tym jakiegos problemu, tekst jest wyraźny i to mi starczy, białe jest białym czarne czarnym(nokia N8, miała z tym problem), wiec nie mam powodów nad ubolewaniem, tymbardziej z powodu troche gorszego odwzorowania barw skreślać tego telefonu:wink:

a to że rózni je rok czy wiecej to ma sie nijak do porównywania pod względem baterii:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyswietlacz w z1 jest bardziej ostry niż w S4 a w subiektywnym odczuciu to zbyt długie patrzenie na amoleda w samsunga skutkuje bólem oczu w moim odczuciu. S2 był mniej cukierkowy niż s4

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Kowi, poleć jakąś klawiaturę dla z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel20: Nie wiem jak patrzenie na ekran może powodować ból oczu. Przecież nie patrzysz na to godzinami a poza tym można go sciemnic i nic nie ma prawa boleć :)

@kowi: Nie chodzi o to, że się ktoś czepia ale w telefonie za tą kasę wyświetlacz powinien być idealny. Przecież to na niego tylko i wyłącznie patrzysz przeglądając neta itp. Nie patrzysz przecież na obudowę czy klapkę baterii. Wydaje mi się, że SONY dało tylnej części ciała po całej linii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel20: Nie wiem jak patrzenie na ekran może powodować ból oczu. Przecież nie patrzysz na to godzinami a poza tym można go sciemnic i nic nie ma prawa boleć :)

@kowi: Nie chodzi o to, że się ktoś czepia ale w telefonie za tą kasę wyświetlacz powinien być idealny. Przecież to na niego tylko i wyłącznie patrzysz przeglądając neta itp. Nie patrzysz przecież na obudowę czy klapkę baterii. Wydaje mi się, że SONY dało tylnej części ciała po całej linii :)

Powiem ci ze tez marudzilem na wyswietlacz od Sony ze amoled lepszy itp itd ale mam z1 i wcale nie jest moim zdaniem gorszy od amoleda. Nie ma oczywiście super nasyconych barw jak w przypadku samsunga ale jest za to mega ostry. Są rzeczy które mi nie leżą ale niestety nikt jeszcze nie stworzył takiego telefonu jak bym chciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...