Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło wszystkim. Pisać na PW bo nie będziemy zaśmiecać wątku.

Coś dla osób które lubią kompaktowe smartfony, Sony wypuszcza nowe modele całkiem całkiem :)

:arrow2:Sony prezentuje dwie nowe Xperie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SAMSUNG GALAXY S3 i9300 NOWY BEZ SIM NAJTANIEJ !! (2423449036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Coraz bardziej w dół :whistling:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Panowie polecam taki uchwyt do swoich smartfonów, obczajcie filmik.

Uchwyt +ładowarka ORG eXt Samsung Galaxy S3 i9300 (2402222437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://youtu.be/lWdNqmpnW_E

---------- Post dopisany 16-06-2012 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 16:35 ----------

I przed 21:00 stałem się szczęśliwym posiadaczem nowej galaktyki S3:banan:

Cudo jednym słowem i muszę to ogarnąć bo to mój pierwszy smartfon :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam: gdzie kupiłeś Pablo? Też się przymieram i się zastanawiam czy warto dokładać te 700-800 PLN z SGS II do III :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

U mnie w pracy za śmieszną cenę ale to było dogadane z szefem bo za 1700zł nigdzie nie da się kupić dlatego że nie dużo mniej kosztuje nowa SGS2.

Gdybyście mieli w ręce sztukę którą będziecie chcieli kupić to wklepcie *#1234# i wtedy się pojawi wersja.

Najnowszy w kiesie dla XEO

Product Code: GT-I9300MBDXEO

Latest firmware: I9300XXALE8/I9300OXFALE4/I9300XXLE8/I9300XXALE8

Modified: 2012-05-15 11:16:54

Filename: GT-I9300_XEO_1_20120515111627_5t3z7bh4ii.zip.enc2

Jeżeli któryś z tych to macie czysty niebrendowany soft bez żadnego syfu, aplikacji operatora i logo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem w Sferisie, ale mieli tylko białe, koleś coś mówił, że niebieskie miały jakąś wadę klapki tylnej i są wycofane do poprawek. Swoją drogę szkoda, że nie ma czarnych :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była wada tylko polityka Samsunga, chcieli najpierw wysprzedać białe po czym wycofali ponoć 600tys. sztuk i nowa seria "niebieskich" już nie jest taka sama tylko ma ciemniejszy kolor, gdy jest ciemno wygląda na czarny, pod światło dopiero zobaczysz lekko niebieskawy kolor :wink:

Oba testowałem i zdecydowałem się na Marble White który bardziej mi się podoba dodatkowo każdy wcześniejszy telefon miałem czarny to postanowiłem coś odmienić i nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info :wink: a masz bezpośrednie porównanie S II vs. S III? warto dopłacać? :naughty:

Ja nie mam bo miałem wcześniej LG GD 880 ale po wielu postach na forum androida ludzi którzy mieli wcześniej SGSII warto :naughty:

Powiedz mi, u siebie na SGSII jak podłączyłeś do kompa przez kabel usb to wykrywał Ci go jako pamięć masową, (dysk zewnętrzny)?

Na kompie teraz w pracy podłączałem i wykrywa go jako aparat fotograficzny w zakładce skanery i aparaty w mój komputer haha

Dziwne to bardzo, brata Neo V od razu wykrywał jako dysk i mu przegrywałem różne aplikacje.

Na razie działam bez karty pamięci co prawda bo mam 16GB ale też powinno pokazać wewnętrzną pamięć:eusathink:

Chciałem sobie teraz przerzucić aplikacje Tapa Talk 2.1 przez kabel a tu widzę że :takiego::decayed:

Podłączanie w trybie USB

:doh:

No nic uciekam do domu i sprawdzę u siebie jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero planuje zakupić coś :decayed: chyba poczekam na tego prawie czarnego S III, bo jak oglądam youtube to S II mi się przestaje podobać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłaczylem teraz w domu (Windows 7) i wykryło mi go jako urządzenie zewnętrzne :dancing:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To którą navi w końcu polecacie najbardziej na androida?? ;)

iGO czy Sygic aura ?? Na której Wam się lepiej jeździ?

Wgraj sobie tą i tą i sam wybierz co Ci lepiej pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nawigacji to jestem pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o sygnał GPS, korzysta mi z 18 satelit z czym się nigdy jeszcze nie spotkałem przez 4 lata od kiedy robię przy nawigacjach, w normalnych samochodowych do 10 używało (widzieć mogą więcej ale ważne z ilu korzystają)

Więc potwierdza się to co pisali o nowym module GPS w Galaxy S3 :)

A wszystko za sprawą systemu nawigacji satelitarnej GLONASS (Globalnaja Nawigacionnaja Sputnikowaja Sistiema). Aktywnych i zapasowych satelitów nawigacyjnych jest łącznie na orbicie 31, tyle samo co w GPS-ie, czyli z rosyjskich satelit również korzysta :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bateria? :decayed:

5h cały czas się nim bawię od rana i mam 80% baterii.

Wifi, multimedia, internet + jakieś 40 minut rozmowy i 24 smsy.

Przed wczoraj od rana jak go zacząłem używać to wczoraj przed spaniem go podłączyłem do ładowarki przy 8% baterii i wówczas był na automatycznym trybie oszczędzania baterii.

Źle nie jest jak na 4-rdzeniowy procek i przy takim obciążeniu jakim go sprawdzałem. Dla maniaków to już bym proponował nosić drugą baterię przy sobie jak chcą go używać non stop dobę bez ładowania :decayed:

Piszę już na kompie w pracy i wyłączyłem wifi bo nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem, bo u kumpla SGS II potrafi przez noc z powyłączanym wszystkim zeżreć ok 25% baterii... :facepalm: czyli czekam na pebble blue :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem, bo u kumpla SGS II potrafi przez noc z powyłączanym wszystkim zeżreć ok 25% baterii... :facepalm: czyli czekam na pebble blue :whistling:

W tej chwili mam 60% baterii a nie oszczędzam go dzisiaj bo dalej jest wielki fan :naughty::decayed:

Po dłuższym namyślę i opiniach zamówiłem Case Mate z folią ale nie wiem jak z jakością tej folii, mówią że jest w porządku choć myślę nad Brando bo ma bardzo dobre opinie :arrow2:Etui Case-Mate Samsung Galaxy S3 i9300 + Folia (2419113611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Oraz pamięć żeby była wystarczająca na filmy HD, gry itd :arrow2:Karta microSDXC Sandisk 64GB ultra 30MB/s+adapter (2422838070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...