Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a masz sgs3?

ja sgs 2 i jest za***ista ale powiedz jakie roznice miedzy nimi?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a masz sgs3?

ja sgs 2 i jest za***ista ale powiedz jakie roznice miedzy nimi?

Mam tzn. testuję i a na dniach sobie kupię:)

Jest kolosalna różnica jeśli chodzi o wydajność, smartfon jest tylko minimalnie większy gabarytowo pomimo dużo większego ekranu.

Dużo tutaj można wymieniać, najlepiej idź do którego Media Markt i pobaw się nim. Ale z drugiej strony trzeba go mieć na kilka godzin bo przez 15 minut nie zdołasz wydusić wszystkich jego możliwości :wink4:

Opublikowano

A jak tylna klapka? podobno znowu śliski plastik. Jak z jakością.

Opublikowano

ee tam zostane narazie przy SGS2 mi wystarczy a moze za jakis czas.

Opublikowano
A jak tylna klapka? podobno znowu śliski plastik. Jak z jakością.

W dotyku jest bardziej gumowa, taki jest ten plastik Hyper Glaze :)

Czy śliska hmm myślę że nie ma sprawia problemów czy wrażenia że zaraz nam się wyślizgnie.

Opublikowano

Spoko. Czas pokaże jak łapie rysy. Miałem sgs i było strasznie, w sgs2 było o niebo lepiej jeśli chodzi o tył.

Dalej zostaje dylemat co wybrać. SGS3 czy ONE X.

Opublikowano

Poczytaj o tych dwóch modelach ale uprzedzę Cię że większość wybrała SGS3 i nie żałują, dużo innowacyjnych rozwiązań i jest jednak wydajniejszy od ONE X, ale po benchmarkach nie trzeba patrzeć bo to tylko cyferki.

Opublikowano

PABLO co znaczy: dużo innowacyjnych rozwiązań.....

coz ten telefon ma ?? :naughty:

Opublikowano

Ja tam widzę tylko jedną innowacje s voice które ma jest kopią tego siri. Ma to w iphonie i przez pół roku użyłem dosłownie kilka razy.

Co do czytania to żaden test nie jest w stanie przedstawić telefonu tak jak własne próby.

Ma obecnie iphona 4s i zastanawiam się czy wrócić do androida.

Opublikowano

Ale w siri nie masz tylu funkcji co w tym S Voice.

c29558c5-d55d-1102.jpg

Jest trochę rozbudowany w porównaniu do tego z iphone 4.

Ale z drugiej strony już mody powgrywali do SGS2 i też to działa :grin:

Opublikowano

Panowie sprawa pilna ... wyskioczyła mi delegacja troche objazdowa po europie i potrzebuje na mojego HTC z andkiem Automape Europy bo mam tylko PL.

Prosze o pomoc na PW :wink:

Opublikowano

Ja sie nie pytałem z wersja beta EU. Zainstaluj aure sygnic.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
PABLO co znaczy: dużo innowacyjnych rozwiązań.....

coz ten telefon ma ?? :naughty:

Choć by śledzenie Twojego wzroku jak się patrzysz na niego to nie gaśnie przez tą kamerkę na froncie :naughty:

Fajnie to działa, taki bajer hehe

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Panowie sprawa pilna ... wyskioczyła mi delegacja troche objazdowa po europie i potrzebuje na mojego HTC z andkiem Automape Europy bo mam tylko PL.

Prosze o pomoc na PW :wink:

Ja polecam też najnowsze igo z nowymi mapami TomTom'a na europe za***iście szczegółowa.

iGO R3 TomTom (TeleAtlas) Europe Maps 2011.12 (Q4)

Chcesz mario to linki wyślę na PW:wink:

Opublikowano
PABLO co znaczy: dużo innowacyjnych rozwiązań.....

coz ten telefon ma ?? :naughty:

Choć by śledzenie Twojego wzroku jak się patrzysz na niego to nie gaśnie przez tą kamerkę na froncie :naughty:

Fajnie to działa, taki bajer hehe

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Sie znaczy zasypia razem z Toba :grin:

Opublikowano

Tak, nie widziałeś reklamy jak idzie tuli tuli z gościem spać :polew::decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

PABLO jak możesz to podeślij mi na PW link do iGO. thx

Opublikowano

mi rownierz :decayed:

Opublikowano

Cholera już 10 osób chce:decayed:

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.