Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takich stron jest dużo, widziałem nawet za 2200zł, tak samo jak niemiecka firma przed premierą 3.05 już przyjmowała zamówienia.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już pojawiły się pierwsze nieoficjalne apki z sgsIII...

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

na oficjalnej samsunga 2900 zł

Opublikowano

Huhuhu :grin:

Opublikowano

ostatnio Orange podało że będzie już dostępny a abonamencie pod koniec maja...

Opublikowano

Jeśli bym miał go kupić to tylko ze sklepu nie od operatora.

Opublikowano

eh za 2900 raczej nie kupię... wolałbym tablet :grin:

Opublikowano

S III widziałem na Allegro za ok 2800 zł. Jest jedna jedyna aukcja.

---------- Post dopisany at 04:39 ---------- Poprzedni post napisany at 04:38 ----------

http://allegro.pl/i9300-galaxy-s-iii-s3-samsung-polska-23-vat-lodz-i2345468060.html

---------- Post dopisany at 04:39 ---------- Poprzedni post napisany at 04:39 ----------

http://allegro.pl/i9300-galaxy-s-iii-s3-samsung-polska-23-vat-lodz-i2345468060.html

Opublikowano
S III widziałem na Allegro za ok 2800 zł. Jest jedna jedyna aukcja.

---------- Post dopisany at 04:39 ---------- Poprzedni post napisany at 04:38 ----------

http://allegro.pl/i9300-galaxy-s-iii-s3-samsung-polska-23-vat-lodz-i2345468060.html

Mario22 co wyżej w poście napisałem...facepalm.png, 5 dni temu się pojawiło kilka aukcji z różnych miast i jest to przedsprzedaż :arrow2:http://allegro.pl/listing.php/search?category=165&sg=0&string=i9300

Opublikowano

No i spoko Pablo ...

A może ktoś się pochwali co tam ma ciekawego wgranego na swojego andka z aplikacji ... ja tam oprócz automapy, przeglądarki i paru gier w 3D nic nie mam ale pewnie jest coś ciekawego z aplikacji ...

Chwalic sie chlory ... :decayed:

Opublikowano

Ja mam wróżby z ciastka :decayed: i instagram

Opublikowano

To jest fajna aplikacja

[h=1]Torque[/h]

Jak miałem andka to często korzystałem przy pomiarze przyśpieszenia. Po sprzedaży HTC sensation został mi adapter elm i czeka na ONE X.

Opublikowano

Tylko ta aplikacja działa przy użyciu akcelerometru i pomiar jest mało dokładny.

Torque czyta wartości z ECU po złączu obd2.

Opublikowano

Tylko ta aplikacja działa przy użyciu akcelerometru i pomiar jest mało dokładny.

Torque czyta wartości z ECU po złączu obd2.

Tylko ile kosztuje takie złącze OBDII z BT :whistling:

Opublikowano

Przy B6 jest to około 80pln. B7 ma silnik diagnozowany po lini K czy Can? Jak K to niema problemu i można zastosować elma.

Opublikowano

Stało się! Mam wreszcie SE Neo V :naughty:

Pojawił się problem z Wi-Fi :facepalm: gdy zaktualizowałem oprogramowanie z 4.0 do Androida 4.1

Nie jestem w stanie się połączyć z siecią przez Wi-Fi. Cały czas trwa łączenie i nie może nawiązać łączności z routerem, nawet jak telefon położę obok routera. wcześniej nie wiem jak było bo do czasu aktualizacji andka nie korzystałem z Wi-Fi. Wyczytałem że może pomóc obniżenie wersji systemu np http://forum.android.com.pl/f493/live-with-walkman-downgrade-obnia-enie-androida-programem-flashtool-162903/

Ma ktoś pomysły lub podobne przeżycia?

Opublikowano
Stało się! Mam wreszcie SE Neo V :naughty:

Pojawił się problem z Wi-Fi :facepalm: gdy zaktualizowałem oprogramowanie z 4.0 do Androida 4.1

Nie jestem w stanie się połączyć z siecią przez Wi-Fi. Cały czas trwa łączenie i nie może nawiązać łączności z routerem, nawet jak telefon położę obok routera. wcześniej nie wiem jak było bo do czasu aktualizacji andka nie korzystałem z Wi-Fi. Wyczytałem że może pomóc obniżenie wersji systemu np http://forum.android.com.pl/f493/live-with-walkman-downgrade-obnia-enie-androida-programem-flashtool-162903/

Ma ktoś pomysły lub podobne przeżycia?

Od początku masz 4.0 andka czy miałeś 2.3.4 wcześniej? Jeśli sobie z aktualizowałeś z 2.3.4 na 4.0 to powiedz jakie różnice zauważyłeś.

Myślę czy bratu Neo V z aktualizować na andka 4.0:eusathink:

Kolejne "okazje" :grin::arrow2:http://shopping.groupon.pl/d-5903974-smartfon-samsung-galaxy-s-3-smartfon-ice-cream-android-system-samsung-super-amoled-samsung-galaxy-s-3-tanio-Samsung-galaxy-s-3-przed-premiera

Opublikowano

4.0

  • obsługa procesorów dwurdzeniowych i rozdzielczości 720p w telefonach
  • optymalizacja dla procesorów TI OMAP
  • interfejs Holo (z nową czcionką Roboto), możliwość zastąpienia przycisków obsługi gestami
  • nowy menedżer zadań
  • edytor zdjęć
  • Google+ 2.0
  • Google Music 2.0
  • Android Beam
  • Obsługa sprzętowej akceleracji interfejsu

4.0.3

  • naprawa błędów

4.0.4

  • poprawa stabilności
  • przyśpieszenie działania kamery
  • płynniejsza animacja rotacji ekranu

przy okazji 5.0

  • optymalizacja z ekranami HD i Full HD
  • optymalizacja wydajności w grach
  • opcjonalny dual boot z Google Chrome OS
  • asystent głosowy Google Assistant

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.