Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyciek ROM'u dla Samsunga Galaxy S III

S-Voice, Smart Stay, Pop Up Play i wiele innych innowacyjnych funkcji może być dla Was dostępne w każdej chwili. :wink:

Samsung Galaxy S III Stock Firmware Collection

I9300XXALE8 Download

Base Firmware: I9300XXALE8 (4.0.4)

Region Europe

Country: Turkey

Carrier: Unbranded

Build Date: 13th May 2012

Modem: XXLE8

CSC: OJVALE7

Change List: 554452

CF Insecure Kernel: Download

tylko S-voice

Niestety żeby ROM zadziałał na waszym urządzeniu, potrzebujecie wcześniej zainstalowanego ICSa w wersji 4.0.

Opublikowano

Działa to u Ciebie:question:

Czytałem że nie na każdym to działa.

Jak wypuszczą w języku Polskim to będzie duże zainteresowanie tym bajerem.

attachment.php?attachmentid=17717&d=1337610659

Zrzut zrobiony z SGS2.

Opublikowano

U mnie nie bo mam andka 2.3.6 na Razarce

znalazłem jednak kilka wersji s-v na różne telefony...

Opublikowano

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dreamdance.th

Pamiętam jak się w to grało w 97r :kox:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Samsung Galaxy S III GT-i9300 (niebieski) - Smartfon - CENA w Sklepie RTV EURO AGD

Dziękuje :hi:

:grin:

Opublikowano

co chcesz, jest darmowa dostawa do domu... :kox:

Opublikowano
co chcesz, jest darmowa dostawa do domu... :kox:

Widziałeś :arrow2:http://www.blogplay.pl/wp-content/uploads/2012/05/zmiana-cen-24.05.2012.pdf

Z play'a

Możliwe że nie będzie brandu softa z powodu problemu który na nich spada bo brandowanie to problemy i sami muszą pisać dużo rzeczy.

Opublikowano

abonament ok 100 zł + sgs3 za 1100/1300 zł

podobnie w orange pewnie będzie...

Opublikowano

Gta 3 jest w promocji w google play za całe 4 zł...

Wysłane z mojego XT910

Opublikowano
abonament ok 100 zł + sgs3 za 1100/1300 zł

podobnie w orange pewnie będzie...

To i tak żadna promocja w porównaniu z tym gościem co wziął SGS3 "1€ za SGSIII i SGS Plus (dla zony) i abonament przez pierwszy rok 20€, a drugi rok 30€. Do wyboru byl Vodafone i T-Mobile (te same ceny) ale wzialem Vodafone."

Jeszcze przy ich zarobkach to w ogóle taniocha wychodzi hehe

A u nas facepalm.png

Opublikowano

IDMT5HMED89Yqj0WnzEoUa_efWoj3riT4E43gKnujj3sBBZamueCG7xsIEZ9xSjivQ=w124

Nazwa aplikacji dostępowej: Google Play

Nazwa gry/aplikacji: MASS EFFECT™ INFILTRATOR

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.meinfiltrator_row&feature=banner#?t=W251bGwsMSwyLDIwMSwiY29tLmVhLmdhbWVzLm1laW5maWx0cmF0b3Jfcm93Il0.

Cena promocyjna: 19,94 zł

Cena standardowa: promocja 30%

Okres promocji: czas ograniczony

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Because We May - Android Games On Google Play

-

---------- Post dopisany 31-05-2012 at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2012 at 16:16 ----------

PABLO ceny S3 w Orange... http://www.telix.pl/images/promocje/4639133.pdf

Opublikowano

Uuu to pojechali z cenami hehe

Jeśli się na niego zdecyduję to kupię nie brandowanego z żadnej sieci tylko ze sklepu.

Znając życie to pewnie znów dadzą ten cholerny znaczek w orange z tyłu na klapce:grin: :facepalm:

Zobaczymy co pokażą nasze testy w PL w różnych portalach i będzie wiadomo czy warto czekać te 1-2 miesiące na spadek ceny :wink4:

Opublikowano

mam LG i MOTO bez znaczków Orange... Motorola zakazała operatorom w Polsce brandu telefonów...

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

Y0zask1cQK8kpyzCVMgdhGJanERTzVI4bBFQX6u4_NqngCD4uQSe55UzebkZfIy3s9M=w124

Tapatalk Forum App 3,99 zł

Opublikowano

Aplikacja "voodoo louder"

Dzięki niej możemy znacznie poprawić jakość muzyki na słuchawkach.

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 23:59 ----------

Dzisiaj pierwszy raz bawiłem się nowym SGS3, zmiażdżyło mnie to cacko, zadziwiająco dobrze leży w dłoni, robienie fotek z prędkością jaką robi serię zdjęć powala:kox:

Tylko ta cena 2799zł mnie trochę przeraża :kox:

Opublikowano

pytanie z innej beczki :decayed: korzysta ktoś może HTC z serii One i ori bluetootha w aucie? działa to? :wink:

Opublikowano

Pytanie do znawców ..... jaką nawigację (off line) zapodać na andka (Auto Mapa jeszcze nie wypuściła nic , po za dwoma testowymi wersjami ) ???

Opublikowano

navi w googlemaps :decayed:

Opublikowano

iGo My Way

navi od Google Maps nie jest offline. Wprawdzie nie pobiera dużo pakietów, ale jednak...

Opublikowano

Michał dzięks - mam to , ale chciałbym coś of.... po za tym A.M. najbardziej mi przypadła do gustu .

Damian - danke szen .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.